05 اردیبهشت 1400

بهترین بیمه شخص ثالث را چگونه بخرم؟عوامل موثر در خرید بهترین بیمه ثالث

نداشتن بیمه شخص ثالث ضمن جریمه‌ برای رانندگان، سبب تحمیل هزینه گزاف خسارت‌ها در هنگام تصادفات به رانندگان می‌گردد. با توجه به اجباری بودن این بیمه برای تمامی خودروهای سبک و سنگین، خرید بیمه شخص ثالث می‌بایست در اولویت قرار بگیرد. با خرید بهترین بیمه شخص ثالث می‌توان ضمن راحتی و آسودگی خیال رانندگی داخل جاده‌های مختلف را تجربه کرد. به علاوه، با این بیمه هنگام بروز تصادف و سانحه رانندگی نیز خسارات شما به میزان چشمگیری جبران خواهد شد.

امروزه شرکت‌های بیمه‌ای مختلفی بیمه شخص ثالث را ارا‌ئه می‌دهند. در بین تمامی این شرکت‌های بیمه‌ای می بایست به دنبال بهترین بیمه شخص ثالث با توان مالی بالا و سابقه ای درخشان بود. بیمه شخص ثالث با پوشش مالی مناسب نظیر بیمه ثالث پارسیان هزینه‌ها و خسارت های اعمال شده به افراد ثالث را جبران می‌کند. شاید از خود بپرسید: ” بهترین بیمه شخص ثالث چه مشخصه‌هایی دارد؟” و ” از کجا بیمه ثالث را بخرم؟” در ادامه به ارائه توضیحاتی در همین راستا پرداخته ایم که می‌تواند راهگشای شما باشد.

چه عواملی در تعیین بهترین بیمه شخص ثالث تاثیرگذارند؟

اگر بخواهیم بهترین بیمه شخص ثالث را برای خودروی خویش خریداری کنیم؛ توجه به برخی عوامل در این راستا بسیار تعیین کننده است. ملاحظه هر یک از این عوامل می‌تواند ما را در انتخاب یاری نماید. از جمله این عوامل می توان به موارد زیر اشاره داشت که عبارتند از:

 1. میزان توانگری مالی شرکت‌های بیمه ای مختلف در قیاس با یکدیگر
 2. میزان محبوبیت و شهرت شرکت‌های بیمه‌ای که در ارائه بهترین بیمه ثالث
 3. تعداد شعب و مراکز پرداخت خسارت بالا
 4. میزان تخفیف بیشتر و قیمت های مطلوب تر
 5. پوشش مالی بالای شرکت
 6. میزان رضایت مندی مشتریان
 7. امکان ارائه پرداخت خسارت سیار
 8. فروش بالای بیمه یک شرکت بیمه ای در قیاس با سایر شرکت های دیگر: به عنوان مثال شرکت بیمه ایران، بالاترین میزان فروش بیمه ثالث خودرو را در سالیان اخیر به خود اختصاص داده است.
 9. و…
بهترین بیمه ثالث

میزان پوشش انتخابی بر قیمت بیمه شخص ثالث موثر است.

توجه به هر یک از این مسائل ما را در انتخاب مطلوب‌ترین بیمه شخص ثالث برای خودروی خویش کمک می کند. بهتر است تا پیش از خرید به هر یک از این نکات اهتمام ویژه ای داشت.

خرید بیمه شخص ثالث از سامانه خرید آنلاین بیمه دات کام

 در صورتی که شما با در نظر گرفتن هر یک از عوامل مختلف بهترین بیمه شخص ثالث را انتخاب کرده اید، مرحله بعدی خرید بیمه مدنظر است: می توانید به دو صورت اینترنتی و حضوری نسبت به خرید بیمه مورد نظر برای خودروی خویش اقدامات لازم را صورت بخشید. خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث از بیمه دات کام این امکان را به شما می دهد که شما بتوانید در هر لحظه از شبانه روز و نیز در هر مکانی به راحتی نسبت به خرید بیمه مورد نظر اقدامات لازم را صورت بخشید. اما در کنار تمامی این مزیت ها، سامانه بیمه دات کام امکان خرید اقساطی بیمه شخص ثالث را نیز در اختیار شما قرار داده است. این امکان به شما در خرید بیمه با توجه به شرایط مالی‌تان کمک شایانی می‌کند.

خرید اقساطی بیمه شخص ثالث از بیمه دات کام

در صورت نداشتن مبلغ لازم برای خرید بهترین بیمه شخص ثالث، مبلغ بیمه را به صورت اقساطی پرداخت کنید. این گزینه در نوع خود امتیاز ویژه ای به شمار می‌آید. برای این منظور کافی است تنها وارد سایت بیمه دات کام شوید. در سایت مورد نظر در صفحه استعلام، اقدام به خرید بیمه شخص ثالث قسطی مورد نظر کنید.

 

ضمن اینکه شما می توانید در هر لحظه با کارشناسان متخصص در این مرکز تماس حاصل نموده و پس از اطلاع از شرایط پرداخت اقساطی بیمه شخص ثالث و نیز مقایسه بیمه‌های مختلف و انتخاب بیمه شخص ثالث تصمیم خود را عملی سازید. سپس با مراجعه به سایت، اقدام به خرید بهترین بیمه شخص ثالث به صورت اینترنتی در کسری از ثانیه و به شکل نقدی یا اقساطی نمایید.

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
31 اردیبهشت 1401 / بیمه شخص ثالث

مجازات رانندگی بدون گواهینامه و قانون بیمه شخص ثالث برای رانندگان فاقد گواهی نامه

آیا بیمه شخص ثالث خسارات رانندگی بدون گواهی نامه را جبران می‌کند؟ مجازات فرد متخلف چیست؟ این اطلاعات را در این مقاله بخوانید!

30 اردیبهشت 1401 / بیمه شخص ثالث

انتقال تخفیف بیمه شخص ثالث (قانون تخفیف بیمه ثالث اردیبهشت1401)

تخفیفات عدم خسارت هنگام انتقال تخفیف بیمه شخص ثالث، مهم‌ترین دغدغه رانندگان خودرو است. چون اگر فرد از درصد بالایی تخفیفات به دلیل رانندگی ایمن خود برخوردار باشد، در هنگام خرید بر کاهش قیمت بیمه شخص ثالث تاثیر چشمگیری دارد.

29 اردیبهشت 1401 / بیمه شخص ثالث

بیمه خودرو خودران؛ تحولی جدید در صنعت بیمه ماشین بدون راننده

برای آشنایی با خودرو بدون راننده و چگونگی بیمه خودرو خودران، این مقاله را مطالعه کنید.

05 اردیبهشت 1401 / بیمه شخص ثالث

مزایا و معایب بیمه شخص ثالث کوتاه مدت

بیمه شخص ثالث کوتاه مدت مناسب چه افرادی است؟ چگونه می‌توان این بیمه نامه را تهیه کرد؟ برای آگاهی بیشتر این مقاله را بخوانید.

03 اردیبهشت 1401 / بیمه بدنه / بیمه شخص ثالث

آدرس مراکز پرداخت خسارات بیمه شخص ثالث و بدنه

اگر می‌خواهید از شرکت بیمه شخص ثالث یا بدنه خسارات خود را دریافت کنید، اما نمی‌دانید به کدام مرکز مراجعه نمایید، این مقاله برای شما نوشته شده است.

31 فروردین 1401 / بیمه بدنه / بیمه شخص ثالث

جرم تصادف ساختگی چیست؟ قانون بیمه برای تصادفات عمدی

جرم تصادف ساختگی چیست؟ قانون بیمه برای تصادفات عمدی

فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

دیدگاه کاربران بیمه دات کام
غفورمند
19 دی 1400

سلام مشکل اینجاست که ما از هر کسی میپرسیم کدوم شرکت خوبه، هر کدوم ی نظر بدن…بابا ی بار تو رو قرآن درست بگید که کدوم شرکت بیمه خوبه

  کارشناس بیمه
  19 دی 1400

  سلام دوست عزیز، انتخاب شرکت بیمه باید بر اساس شرایط شما باشد. اینکه کدام یک خوب است، نمی توان دقیق گفت. ما در سامانه بیمه دات کام امکان استعلام و مقایسه را برای شما مهیا کرده ایم. باز اگر سوالی داشتید، می توانید با کارشناسان بیمه دات کام تماس بگیرید.

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید