بهترین بیمه شخص ثالث را چگونه بخرم؟+ لیست عوامل موثر خرید بهترین بیمه ثالث

0
زمان مطالعه: ۳ دقیقه

نداشتن بیمه شخص ثالث ضمن جریمه‌ برای رانندگان، سبب تحمیل هزینه گزاف خسارت‌ها در هنگام تصادفات به رانندگان می‌گردد. با توجه به اجباری بودن این بیمه برای تمامی خودروهای سبک و سنگین، خرید بیمه شخص ثالث می‌بایست در اولویت قرار بگیرد. با خرید بهترین بیمه شخص ثالث می‌توان ضمن راحتی و آسودگی خیال رانندگی داخل جاده‌های مختلف را تجربه کرد. به علاوه، با این بیمه هنگام بروز تصادف و سانحه رانندگی نیز خسارات شما به میزان چشمگیری جبران خواهد شد.

امروزه شرکت‌های بیمه‌ای مختلفی بیمه شخص ثالث را ارا‌ئه می‌دهند. در بین تمامی این شرکت‌های بیمه‌ای می بایست به دنبال بهترین بیمه شخص ثالث با توان مالی بالا و سابقه ای درخشان بود. بیمه شخص ثالث با پوشش مالی مناسب نظیر بیمه ثالث پارسیان هزینه‌ها و خسارت های اعمال شده به افراد ثالث را جبران می‌کند. شاید از خود بپرسید: ” بهترین بیمه شخص ثالث چه مشخصه‌هایی دارد؟” و ” از کجا بیمه ثالث را بخرم؟” در ادامه به ارائه توضیحاتی در همین راستا پرداخته ایم که می‌تواند راهگشای شما باشد.

چه عواملی در تعیین بهترین بیمه شخص ثالث تاثیرگذارند؟

اگر بخواهیم بهترین بیمه شخص ثالث را برای خودروی خویش خریداری کنیم؛ توجه به برخی عوامل در این راستا بسیار تعیین کننده است. ملاحظه هر یک از این عوامل می تواند ما را در انتخاب یاری نماید. از جمله این عوامل می توان به موارد زیر اشاره داشت که عبارتند از:

  1. میزان توانگری مالی شرکت‌های بیمه ای مختلف در قیاس با یکدیگر
  2. میزان محبوبیت و شهرت شرکت‌های بیمه‌ای که در ارائه بهترین بیمه ثالث
  3. تعداد شعب و مراکز پرداخت خسارت بالا
  4. میزان تخفیف بیشتر و قیمت های مطلوب تر
  5. پوشش مالی بالای شرکت
  6. میزان رضایت مندی مشتریان
  7. امکان ارائه پرداخت خسارت سیار
  8. فروش بالای بیمه یک شرکت بیمه ای در قیاس با سایر شرکت های دیگر: به عنوان مثال شرکت بیمه ایران، بالاترین میزان فروش بیمه ثالث خودرو را در سالیان اخیر به خود اختصاص داده است.
  9. و…

توجه به هر یک از این مسائل ما را در انتخاب مطلوب‌ترین بیمه شخص ثالث برای خودروی خویش کمک می کند. بهتر است تا پیش از خرید به هر یک از این نکات اهتمام ویژه ای داشت.

خرید بیمه شخص ثالث از سامانه خرید آنلاین بیمه دات کام

 در صورتی که شما با در نظر گرفتن هر یک از عوامل مختلف بهترین بیمه شخص ثالث را انتخاب کرده اید، مرحله بعدی خرید بیمه مدنظر است: می توانید به دو صورت اینترنتی و حضوری نسبت به خرید بیمه مورد نظر برای خودروی خویش اقدامات لازم را صورت بخشید. خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث از بیمه دات کام این امکان را به شما می دهد که شما بتوانید در هر لحظه از شبانه روز و نیز در هر مکانی به راحتی نسبت به خرید بیمه مورد نظر اقدامات لازم را صورت بخشید. اما در کنار تمامی این مزیت ها، سامانه بیمه دات کام امکان خرید اقساطی بیمه شخص ثالث را نیز در اختیار شما قرار داده است. این امکان به شما در خرید بیمه با توجه به شرایط مالی‌تان کمک شایانی می‌کند.

خرید اقساطی بیمه شخص ثالث از بیمه دات کام

در صورت نداشتن مبلغ لازم برای خرید بهترین بیمه شخص ثالث، مبلغ بیمه را به صورت اقساطی پرداخت کنید. این گزینه در نوع خود امتیاز ویژه ای به شمار می‌آید. برای این منظور کافی است تنها وارد سایت بیمه دات کام شوید. در سایت مورد نظر در صفحه استعلام، اقدام به خرید اقساطی بیمه ثالث مورد نظر کنید.

ضمن اینکه شما می توانید در هر لحظه با کارشناسان متخصص در این مرکز تماس حاصل نموده و پس از اطلاع از شرایط پرداخت اقساطی بیمه شخص ثالث و نیز مقایسه بیمه های مختلف و انتخاب بیمه شخص ثالث تصمیم خود را عملی سازید. سپس با مراجعه به سایت، بهترین بیمه شخص ثالث را به صورت اینترنتی در کسری از ثانیه و به شکل نقدی یا اقساطی خرید نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.