بیمه دات کام

خرید بیمه کرونا

مشخصــات متقاضی
روز
ماه
سال
بیمه کرونا

استعلام بیمه کرونا

بیمه کرونا، حمایت نوین شرکت بیمه سامان

هرگونه رخداد فاجعه بار طبیعی یا غیرطبیعی به عنوان مثال شیوع بیماری کرونا از اواخر سال 98 تاثیرات مستقیم و غیرمستقیم بر ابعاد مختلف زندگی افراد و در نتیجه صنعت بیمه دارد که با سلامت و زندگی افراد گره خورده است. بیماری های حاد همانند کرونا همواره با هزینه درمان و داروهای خود همراه می شود و هزینه های زیادی را برای بیمار در پی دارد.

شرکت بیمه‌گر سامان برای مقابله با ویروس کرونا تمهیدات ویژه ای را در پوشش های بیمه ای خود لحاظ کرده است که این پوشش ها و خدمات در دو دسته درون سازمانی و برون سازمانی ( ارائه شده به بیمه‌گزاران ) جای می گیرند.در ادامه به برخی از تمهیدات شرکت بیمه سامان اشاره می کنیم :

الف) پوشش بیماری کرونا در ریسک های تحت پوشش بیمه مسافرت خارج از کشور

شرکت بیمه‌گر سامان هزینه های مربوط به بیماری ویروس کرونا را به پوشش‌های بیمه مسافران خارج از کشور خود افزود.مسافران با خرید بیمه مسافرت خارج از کشور سامان بدون این که هزینه بیشتری را تقبل نمایند،از پوشش بیماری ویروس کرونا در سفر به سراسر دنیا بهره مند می شوند.

ب) پوشش بیماری کرونا در ریسک های بیمه عمر

ویروس کرونا یکی از مهم ترین ریسک های درمانی در دوره زمانی فعلی تلقی می گردد و شرکت بیمه‌گر سامان امتیازاتی نظیر دریافت وام، برداشت از حساب و پرداخت هزینه های درمانی و معافیت مالیاتی تا سقف 300 میلیون ریال را برای بیماری کرونا به عنوان امراض خاص در پوشش های بیمه عمر خود لحاظ نموده است.

ج) حمایت از نمایندگان بیمه سامان در برابر ویروس کرونا

در شرایط وخیم بحران شیوع ویروس کووید 19 شرکت بیمه‌گر سامان حمایت خاص نمایندگان خود را آغاز نمود.این حمایت ابعاد مالی ، حمایت از توسعه فروش و توسعه خدمات الکترونیکی را برای تسهیل خدمت رسانی نمایندگان شامل می گردد.ضمنا جشنواره های مجازی و تبلیغات فروش از طریق شبکه های مجازی نیز با تقبل هزینه توسط شرکت بیمه گر سامان برای نمایندگان در نظر گرفته شد.

د) پشتیبانی از طرح ملی درمان مبتلایان به کرونا با پلاسمای خون

شرکت بیمه‌گر سامان در راستای مسئولیت اجتماعی و کمک به درمان این بیماری ، به پشتیبانی از طرح اعطای پلاسمای خون به بیماران کرونایی پرداخت تا فرصتی برای کمک به بخش درمانی کشور پدید آید.

ه ) طرح بیمه کرونا

همان گونه که اشاره کردیم هر بیماری علاوه بر درد ، هزینه هایی نیز در پی دارد که نگرانی بیماران و خانواده های آن ها را سبب می شود.متاسفانه ناشناختگی ویروس کرونا در هزینه های بالای آزمایش ها و هم چنین درمان و قرنطینگی نمایان شده است.شرکت بیمه سامان ، حامی سلامت جامعه ،علاوه بر حمایت های همه جانبه خود اقدام به ایجاد بیمه درمان ویژه کرونا با نام “بیمه کرونا” متناسب با دغدغه کنونی کرده تا بتواند از فشار روحی و مالی بیماری کرونا بکاهد. بیمه کرونای سامان به مبتلایان درصورت وقفه کاری به خاطر بستری شدن در بیمارستان تا سقف یک ماه روزانه هزینه حداکثری 300 هزار تومان را پرداخت می نماید.هم چنین شرکت بیمه‌گر سامان در صورت فوت بیمار کرونایی ، مبلغ 200 میلیون تومان خسارت فوت را به خانواده و بازماندگان او پرداخت می کند.

مزایای بیمه کرونای ارائه شده توسط شرکت بیمه‌گر سامان

  • تقبل هزینه بستری و درمان بیمارستانی بیماری کرونا : حداکثر 20 میلیون تومان
  • تقبل هزینه مرخصی استعلاجی بیماری کرونا : به ازای هر روز جا ماندن از کار 300 هزار تومان
  • پوشش 200 میلیون تومانی خسارت فوت بیمه‌گزار بیمار کرونایی

مشخصات بیمه‌نامه کرونا

شرکت بیمه سامان طرحهای مختلف برای پوشش خسارت‌های بیماری کرونا ارائه کرده است (سقف تعهدها برحسب تومان است)

طرحطرح برنزیطرح نقره ایطرح طلاییطرح پلاتین
سرمایه فوت5000000070000000100000000200000000
هزینه بیمارستانی 500000070000001000000020000000
غرامت روزانه بستری به مدت یک ماه 100000200000250000300000
حق بیمه به ازای یک سال 167500250100348000644000
حق بیمه به ازای شش ماه 121018180697251430465290
حق بیمه به ازای سه ماه 67000100040139200257600

خرید بیمه کرونا از سایت بیمه دات کام

بیمه گزار می تواند به صفحه استعلام بیمه کرونای سایت بیمه دات کام وارد شده و با درج اطلاعاتی نظیر تاریخ تولد، طرح مدنظر خود را برای بیمه کرونای سامان استعلام نموده و با توجه به شرایط خود، به انتخاب بهترین طرح بیمه نامه کرونا بپردازد. سپس بیمه کرونای سامان درخواستی بعد از پرداخت آنلاین هزینه از سایت بیمه دات کام خریداری و به صورت رایگان برای بیمه‌گزار محترم ارسال خواهد شد.

آیا بیمه کرونا در صورت بیکاری و جاماندن از کار خسارتی پرداخت می‌کند؟

بله، بیمه کرونای سامان به مبتلایان درصورت وقفه کاری به خاطر بستری شدن در بیمارستان روزانه مبلغ حداکثر 300 هزار تومان را تا سقف یک ماه پرداخت می‌نماید.

آیا بیمه کرونا در صورت فوت بیمار مبتلا به کووید 19، خسارتی پرداخت می‌کند؟

بله، بیمه کرونای سامان در صورت فوت بیمار مبتلا به این بیماری ، مبلغ 200 میلیون تومان خسارت فوت را به خانواده و بازماندگان او پرداخت می‌کند.

پوشش هزینه بستری در بیمارستان به خاطر بیماری کرونا چقدر است؟

بیمه‌نامه کرونا پوشش حداکثر 20 میلیون تومان را برای هزینه بستری و درمان بیمارستانی بیماری کرونا پرداخت می‌کند.

تفاوت طرح‌های بیمه کرونای سامان چیست؟

شرکت بیمه سامان طرح‌های مختلف: برنزی، نقره‌ای، طلایی و پلاتین برای پوشش خسارت‌های بیماری کرونا ارائه کرده است. هر یک از این طرح‌های بیمه کرونا، سقف پوشش‌ها و حق بیمه متفاوتی برای این بیمه‌نامه دارند.

چگونه ارزان‌ترین بیمه کرونا را بخریم؟

برای خرید ارزان‌ترین بیمه کرونا، قیمت طرح‌های مختلف بیمه کرونای سامان را در سامانه بیمه دات کام از طریق لینک صفحه ی مقایسه و استعلام نرخ بیمه کرونا مقایسه نمایید. سپس، شما می‌توانید در صورت انتخاب هریک از طرح‌های بیمه کرونا و استفاده از جشنواره‎های تخفیف بیمه دات کام، پایین ترین قیمت بیمه کرونا را در خرید آنلاین بیمه تجربه نمایید.

چگونه بهترین بیمه کرونا را بخریم؟

عوامل مختلفی نظیر توانگری شرکت بیمه‌گر، پوشش‌های بیمه، میزان پرداخت خسارت، تخفیفات در تعیین بهترین بیمه کرونا تاثیرگذار هستند. شما می‌توانید با مراجعه به سایت بیمه دات کام، با وارد کردن اطلاعات درخواستی، بهترین بیمه کرونا را با توجه به شرایط خود و عوامل یاد شده انتخاب و خریداری نمایید.