01 آبان 1401

بیمه فوتبال: پوشش‌ها، شرایط و نحوه ثبت نام آنلاین در سال 1401

می‌دانیم که روزانه هزاران تیم دور هم جمع شده و یک توپ را در اطراف زمین پاسکاری می‌کنند. این فوتبالیست‌ها با هدف یک بازی خوب و نتیجه بخش تمام زندگی‌شان را می‌گذارند تا توپشان در تور جای گرفته و خوشحالی تمام قدشان را فراگیرد! اما هر بازیکنی باید بداند که بازی اشکنک دارد! فوتبال نیز جزو آن دسته از ورزش‌هایی‌ست که درکنار هیجان خود می‌تواند سلامتی را به خطر بیاندازد! پس بهتر است برای جلوگیری از خسارات وارده و هزینه‌های درمانی زیاد بیمه ورزشی فوتبال داشته باشید.در ادامه برای اطلاعات بیشتر بازیکنان فوتبال، این غزال‌های زمین سبز، ضرورت داشتن این بیمه را بیشتر توضیح می‌دهیم.

ابتدا بهتر است کمی مقاله‌مان را ورزشی کرده و سری به این ورزش فوتبال عامه پسند بزنیم:

فوتبال، ورزشی عامه پسند

از ابتدا تا به امروز، فوتبال به یک ورزش جهانی پر طرفدار تبدیل شده است. این ورزش تیمی، علاقه و توجه بسیاری از افراد جهان را به خود جلب کرده است. با توجه به این واقعیت، مسابقات این ورزش یکی از بازی‌های سرگرم کننده مفید، سالم و با سابقه طولانی‌ست . برد هر مسابقه افتخارات زیادی را برای تیم برنده ثبت می‌کند.

 

بیمه فوتبال خسارات وارد شده در بازی را جبران می‌کند

بیمه فوتبال حامی فوتبالیست‌های عزیز

دلایل محبوبیت فوتبال برای بازیکنان

در زیر دلایل محبوبیت فوتبال را برای شما شرح خواهیم داد:

در تیم‌های فوتبالی روحیه تیمی بسیار بالاست!

وقتی بازیکنان عضوی از یک تیم هستند، یعنی به جز خانواده‌ی خود یک خانواده دیگر نیز دارند. این افراد در هر شرایطی در کنار آن‌ها خواهند بود. وقتی شرایط سخت می‌شود، از یکدیگر حمایت می کنند و وقتی پیروز می‌شوند جشن می‌گیرند.

فوتبال، آمادگی جسمانی عمومی بازیکنان را بهبود می‌بخشد

 اکثر بازیکنان این ورزش را برای داشتن بدنی سالم و اندامی زیباانتخاب می‌کنند. آنها در کنار هیجاناتی که تجربه می‌کنند، بدنی ورزیده نیز خواهند داشت.

بازیکنان فوتبال، احساس موفقیت را بیش از پیش تجربه می‌کنند

حس واقعی موفقیت با بازی فوتبال و برد ایجاد می‌شود. وقتی فوتبالیست‌ها با یک گروه تمرین کرده و سخت کار می‌کنند،پیروزی‌های پی در پی را تجربه خواهند کرد. در واقع هیچ چیزی مثل برنده شدن باعث نمی‌شود احساس کنند یک فوق ستاره هستند.

ورزش تیمی به بازیکنان کمک می‌کند تا اعتماد به نفس داشته باشند

اگر بازیکنان کمی خجالتی باشند، ورزش فوتبال برای آن‌ها مثمرثمر خواهد بود. آن‌ها وقتی به تیمی از افراد ملحق می‌شوند، شروع به بیرون آمدن از پوسته خود می‌کنند. راه‌های زیادی وجود دارد که فوتبال بازی کردن به آن‌هاکمک می‌کند. فوتبالیست‌ها متوجه خواهند شد که دوستان هم تیمی هنگام بازی آن‌ها را تشویق و پشتیبانی می‌کنند. این حمایت اجتماعی برای احساس اعتماد به نفس معجزه کرده و باعث می‌شود احساس فوق‌العاده‌ای را تجربه کنند.

آیا من بیمه ورزشی هستم؟

گذشته از همه‌ی این احساسات خوب و اتفاقات هیجان انگیز، یکی از مهم‌ترین سوالاتی که هر بازیکن فوتبالی از خود می‌پرسد: ” آیا من بیمه ورزشی دارم که در مواقعی که آسیب می‌بینم یا مصدم می‌شوم به دادم برسد؟! یا با آن حال زار خود به شخصه باید در کنار تحمل کردن دردهای بسیار، هزینه‌های زیاد را پرداخت نمایم؟!

داشتن بیمه ورزشی فوتبال برای ورزشکاران عزیز اهمیت ویژه‌ای دارد. هر فدراسیون فوتبالی باید نسبت به بیمه کردن ورزشکاران خود اقدام نماید.

لازم است بدانید که طبق بخشنامه وزارت ورزش، برای انجام هرگونه فعالیت ورزشی اعم از فوتبال و شرکت کردن در مسابقات ورزشی، باید عضو کمیته خدمات درمانی فدراسیون پزشکی ورزشی باشید؛ در غیر این صورت مرتکب تخلف شده و نمی‌توانید در هیچ یک از مجموعه‌های ورزشی مشغول باشید. شما حتی اجازه شرکت در مسابقات ورزشی هم نخواهید داشت. در صورت بروز هرگونه حادثه در مجموعه های ورزشی و مکان برگزاری مسابقات، عواقب آن شامل حال مسئولین برگزار کننده هم خواهد شد.

در حقیقت بیمه ورزشی به قراردادی گفته می‌شود که می‌بایست بین همه ورزشکاران و فدراسیون ورزشی بسته شود. طبق مفاد بیمه‌‎نامه ورزشی، فدراسیون موظف است در مقابل حق بیمه‌ای که دریافت می‌کند، خسارت صدمات بدنی ورزشکاران را پرداخت کند.

صفر تا صد راهنمای بیمه ورزشی و همه جزییات آن را در مقاله مربوطه بخوانید.

بیمه ورزشی فوتبال چه پوشش‌هایی را ارائه می‌کند؟

بیمه ورزشی فوتبال هم نظیر هر بیمه ورزشی، خسارات زیر را براساس تعرفه‌های این بیمه‌نامه تحت پوشش خود قرار می‌دهد:

 • هزینه درمان و غرامت
 • دیه نقص عضو یا فوت

 چه کسانی باید بیمه ورزش فوتبال داشته باشند؟

طبق قانون، همه افراد زیر باید بیمه ورزش فوتبال را برای خود تهیه نمایند:

 • آماتور
 • حرفه‌ای
 • ملی پوش
 • قهرمان
 • مدال آور
 • پیشکسوت
 • کوه‌نورد
 • مدیران باشگاه‌ها و…

بیمه ورزشی فوتسال

بیمه فوتبالیست ها و فوتسالیست‌ها به دلیل خطاهایی که در آنها رخ می‌دهد از نان شب برای‌شان واجب تر است.

شرایط کلی بیمه ورزشی فوتسال شباهت زیادی به بیمه ی ورزشی فوتبال دارد و تقریبا می‌توان آنها را یکی دانست. نه تنها خود بازی فوتبال و فوتسال، بلکه اتفاقات و حوادث آنها نیز غیرقابل پیش‌بینی است. به همین دلیل بیمه فوتسال و فوتبال از اهمیت بالایی برخودار است و می‌تواند امنیت بازیکنان را تا حد بسیار زیادی بالا ببرد. جدا از فوتبال و فوتسال بیمه ی ورزشی والیبال نیز به دلیل مصدومیت های شدید این ورزش مورد استقبال این ورزشکاران قرار گرفته است. .

امروزه برخی شرکت ها بیمه نامه ای با پوشش های مناسب را برای این دو رشته ورزشی ارائه می‌دهند که بهتر است ابتدا استعلام بیمه ورزشی فوتبال را از شرکت های معتبر و با توانگری بالا بگیرید. با توجه به آگاهی بخشی کم شرکت های بیمه در مورد این بیمه‌نامه بهتر است برای مطلع شدن درمورد هزینه بیمه ورزشی ۱۴۰۱ ( قیمت بیمه ورزشی فوتبال 1401) با آنها تماس بگیرید یا حضوری به شعب مختلف بیمه ها مراجعه کنید.افراد می توانند از بیمه ورزشی فدراسیون فوتبال ( بیمه فدراسیون فوتبال ) نیز استفاده کنند که یک قرارداد بین فدراسیون و ورزشکاران است. فدراسیون فوتبال بیمه ورزشی را همانند دیگر فدراسیون ها برای تمام سطوح لیگ ها ارائه می‌دهد.

حق بیمه ورزشی ۱۴۰۱

لازم است بدانید که قیمت بیمه ورزشی فوتبال و برای همه فعالان در این حوزه در سال ۱۴۰1 هزینه برابر 4۰.۰۰۰ تومانی است. البته ممکن است که برای بازیکنان حرفه‌ای و خاص تفاوت‌هایی وجود داشته باشد.

مدارک موردنیاز برای صدور بیمه فوتبال

در ادامه بحث چطوری بیمه ورزشی بگیریم، میخواهیم درمورد مدارم مورد نیاز آن صحبت کنیم. برای صدور بیمه ورزشی اعم از فوتبال و فوتسال نیاز است که چند قطعه عکس + مدارک شناسایی مانند کارت ملی و شناسانامه و کپی آن را همراه داشته باشید. هم چنین در برخی شرایط به معرفی نامه رسمی هیئت های روستایی نیز نیاز می‌باشد. در کنار آن می بایست حق بیمه ورزشی ۱۴۰۱ را توجه به رشته ورزشی خود پرداخت نمایید. این نکته را نیز در ذهن داشته باشید که مبلغ بیمه ورزشی ۱۴۰۱ بستگی به خطرات و ریسک های احتمالی رشته مورد نظر شما دارد.

چگونه خسارت خود را از بیمه ورزشکاری بگیریم؟

قطعا هر بازیکنی این سوال در ذهنش پیش آمده‌است:” اگر در بازی فوتبال دچار حادثه‌ای شدیم و آسیبی دیدیم، چگونه باید خسارات را از بیمه ورزشکاری دریافت نماییم؟”

ورزشکاران با طی مراحل زیر می‌توانند خسارت بیمه ورزشی خود را دریافت کنند:

 • ورزشکاران حادثه دیده باید حداکثر دو هفته بعد از حادثه به هیئت پزشکی و ورزشی شهرستان خود مراجعه نمایند.
 • آن‌ها باید گزارش حادثه و آسیب دیدگی خود را در فرم مربوطه به صورت رسمی به فدراسیون اعلام نمایند.
 • کادر پزشکی یا پزشک معتمد یا پزشک مسابقات صحت فرم تکمیل شده توسط توسط مسئولان باشگاه، مربیان یا سرپرست مسابقات را تایید نمایند.
 • ورزشکار از زمان آسیب‌دیدگی حداکثر سه ماه فرصت برای ارائه مدارک هزینه درمان به هیئت پزشکی و ورزشی استان دارد.
 • ادامه درمان آسیب سال قبل در صورت تمدید بدون تاخیر کارت بیمه ورزشی در سال جدید مقدور است.

مدارک موردنیاز برای دریافت خسارت نقص عضو از بیمه خدمات ورزشی:

برای طی مراحل دریافت خسارت نقص عضو ورزشکار، ارائه مدارک زیر الزامی است:

الف ) کپی کارت بیمه‌نامه ورزشی فوتبال

ب) اصل گواهی پزشکی با گزارش دقیق نوع آسیب وارده

ج) اصل برگه گزارش حادثه که به تایید پزشک، هیئت پزشکی و هیئت ورزشی رسیده باشد.

د) اصل گواهی پزشک که در آن رسما نقص دائمی عضو و درصد نقصان مندرج شده باشد.

ه) رونوشت مدارک درمانی

مدارک موردنیاز برای دریافت غرامت فوت ورزشکار

اگر خدای نکرده، فوتبالیست یا بیمه شده ورزشی در شرایط تحت پوشش بیمه‌نامه خود فوت کند، بازماندگان وی با ارائه مدارک زیر می‌توانند غرامت خود را از شرکت بیمه دریافت نمایند:

الف) اصل کارت بیمه‌نامه

ب) اصل برگه گزارش حادثه تاییده شده پزشک ، هیئت پزشکی و هیئت ورزشی

ج) گواهی انحصار وراثت

د) گواهی پزشکی قانونی یا کالبدشکافی

ه) گزارش پلیس که فوت بیمه گزار در محل زمین یا مکان ورزشی را تایید کند.

و) حکم ماموریت برای سفر ورزشکار بیمه گزار

 

بیمه فوتبال هزینه برخی از داروها را جبران می‌کند.

بیمه فوتبال هزینه برخی از داروها را جبران می‌کند.

خسارت‌هایی که تحت پوشش بیمه‌نامه ورزشی نیستند:

بیمه ورزشی همه خسارات حوادث در کمین فوتبالیست‌ها را پوشش نمی‌دهد. استثنائات این بیمه‌نامه ورزشکاری در موارد زیر خلاصه می‌شود:

۱) حوادث رانندگی

۲) آسیب در اثر مصرف مصرف داروهای غیرمرتبط با مصدومیت ورزشکار

۳) روش‌های درمانی تایید نشده مانند استفاده از طب سوزنی ، حجامت و …

۴)هزینه درمان بیماری‌های داخلی همانند بیماری‌های کلیوی‌، قبلی و گوارشی (حتی اگر طی فعالیت ورزشی رخ داده باشند.)

۵) هزینه آمبولانس

۶) هزینه داروهای خارجی در مواردی که مشابه داخلی آن‌ها موجود است.

۷) هزینه عینک‌، عصا‌، انواع پرتز و آروتز

۸) هزینه‌های درمانی برای صدمات در محیط‌های غیرمجاز یا محیط های غیر از سالن‌های ورزشی

۹) هزینه فرد همراه، خدمات و غذا در بیمارستان

۱۰) هزینه معاینه، آزمایش و اقدامات تشخیصی غیرمرتبط با فعالیت ورزشی همانند آبسه،آپاندیست و…

۱۱) هزینه معاینه، آزمایش و دیگر اقدامات تشخیصی برای آسیب های غیرمرتبط با فعالیت های ورزشی

ثبت نام بیمه ورزشی فوتبال ۱۴۰۱ (ثبت بیمه ورزشی 1401)

ثبت نام بیمه ورزشی سال ۱۴۰۱ امروزه برای ورزش ها تیمی و انفرادی امکان پذیر است. به جز بعد اجباری این بیمه‌نامه، شاید با خواندن این مقاله و آگاهی از وجود چنین بیمه ورزشی مفیدی، درصدد باشید که هرچه زودتر بیمه ورزش نظیر بیمه فوتبال را برای خود تهیه نمایید. پس لازم است:

 • مراجعه به سایت بیمه ورزشی ( سایت بیمه فوتبال و دیگر ورزش ها)؛ برای صدور اینترنتی کارت بیمه به سایت فدراسیون پزشکی ورزشی https://insurance.ifsm.ir/UserOnline/Login مراجعه نمایید. صدور بیمه در سایت فدراسیون پزشکی، به صورت آنی و آنلاین خواهد بود.
 • در این سایت می‌بایست اطلاعات کارت ملی خود را وارد نمایید
 • در صورت انتخاب گزینه ” ثبت عضویت جدید” به صفحه‌ای هدایت خواهید شد که  در آن، ثبت اطلاعات نام فدراسیون‌، رشته ورزشی، استان، شهر و نام باشگاه میسر است.
 • برای مشاهده سوابق بیمه ورزشی خود ، گزینه ” تاریخچه عضویت” را انتخاب نمایید.
 • برای تمدید کارت بیمه، می‌توانید گزینه ” تمدید عضویت ” را انتخاب و به صفحه زیر هدایت شوید. در این صفحه، مراحل پرداخت آنلاین حق بیمه را انجام دهید.
 • در این قسمت می توانید از صدور آنی بیمه ورزشی استفاده نمایید. پس از طی مراحل مذکور و پرداخت مبلغ ثبت نام (پرداخت بیمه ورزشی 1401)  یا تمدید کارت بیمه، فایل به صورت پی دی اف برای شما قابل دانلود است. بعد از آن می توانید کارت بیمه ورزشی فوتبال یا رشته های دیگر را پرینت بگیرید و میادین ورزشی همراه خود داشته باشید.
 •  استعلام بیمه ورزشی از طریق شماره پیامک ۳۰۰۰۴۳۰۴ نیز امکان پذیر است.

اگر فعالیتی در سالن‌های ورزشی نداشتیم چطور؟

اگر فعالیت های ورزشی شما در اماکن و سالن های ورزشی نیست، کارشناسان بیمه دات کام پوشش بیمه حوادث انفرادی را به شما توصیه می‌کنند. کارگزاری رسمی بیمه دات کام جزو کارگزاری های معتبر فروش آنلاین صنعت بیمه به شمار می آید. در این حوزه نیز، سایت بیمه دات کام امکان استعلام مقایسه و خرید آنلاین بیمه درمان یا بیمه حوادث را در سایت خود فراهم آورده است تا کاربران بتوانند به راحتی و با چند کلیک کوتاه بیمه‌نامه خود را تهیه نمایند.

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
01 فروردین 1402 / بیمه حوادث

بیمه حوادث طبیعی: بیمه اجباری برای تمام منازل مسکونی از سال 1402

غلامرضا سلیمانی، رئیس کل بیمه مرکزی در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما در تاریخ ۷ اردیبهشت ۱۴۰۰، اعلام کرد: “بیمه حوادث طبیعی برای ۳۰ میلیون منزل مسکونی ارائه خواهد شد. حق

22 اسفند 1401 / بیمه حوادث

بیمه حوادث انفرادی چیست و چه پوشش‌هایی ارائه می‌دهد؟

اطلاعات جامع و کامل بیمه حوادث انفرادی، پوشش‌ها + شیوه خرید بیمه حوادث انفرادی را در این مقاله بخوانید.

01 بهمن 1401 / بیمه حوادث

راهنمای بیمه ورزشی 1401؛ با 40 هزار تومان خسارات حوادث ورزشی را جبران کنید!

بیمه ورزشی چیست؟ راهنمای بیمه ورزشی شامل شرایط و پوشش‌ها، تعهدات ورزش‌کار، باشگاه‌ و سایر شرایط بیمه ورزشی را در این مقاله از بیمه دات کام بخوانید.

11 دی 1401 / بیمه حوادث

بیمه حوادث گروهی؛ پوشش‌ها، مزایا و نحوه دریافت خسارات

هر اطلاعاتی که در مورد بیمه حوادث گروهی از مزایا و پوشش‌ها تا نحوه دریافت خسارات، می‌خواهید، در این مقاله بخوانید!

05 دی 1401 / بیمه مسافرتی / بیمه حوادث

بیمه سفر کربلا چیست و چه پوشش‌هایی دارد؟

بیمه سفر کربلا، از محصولات بیمه دات کام، برای سفر کربلا ضروری است و خسارات جانی و مالی را پوشش می‌دهد. برای اطلاعات بیشتر مقاله را مطالعه کنید.

28 آذر 1401 / بیمه حوادث

بیمه دوچرخه سواری ؛ راهکاری برای کاهش خسارت دوچرخه سوار

بیمه دوچرخه، مناسب برای دوچرخه‌سواران حرفه‌ای و ورزشکاران این رشته. پوشش‌های این بیمه‌نامه را در این مقاله بخوانید!

فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

دیدگاه کاربران بیمه دات کام
امید رضا
28 مهر 1400

من برای بیمه فوتبال امدم

شهسوار
16 دی 1400

سلام من پسرمو کلاس فوتبال اسم نوشتم اما خبری از بیمه ورزشی فوتبال نبود. الان این را خوندم متوجه چنین موضوعی شدم. حالا باید چه کار کنم؟

  کارشناس بیمه
  16 دی 1400

  سلام دوست عزیز، در ابتدا نیاز است که با مسئولین ورزشگاه صحبت کنید. در صورتی که اقدام به بیمه ورزشی نکردند باید برای شکایت به سازمان تربیت بدنی شهر خود مراجعه کنید.

هستی شاهپسند
07 تیر 1401

سلام این بیمه واسه فوتبالیستای حرفه ای هست فقط؟

  کارشناس بیمه
  08 تیر 1401

  سلام دوست عزیز، بله می تواند استفاده شود.

خداوردی
14 تیر 1401

سلام ما شرکتمون مسابقات فوتبالی گذاشته میتونیم از این بیمه استفاده کنیم؟

  کارشناس بیمه
  15 تیر 1401

  سلام دوست عزیز، فکر نکنیم اما حداقل می توانید از بیمه تکمیلی استفاده کنید.

titan football
14 تیر 1401

بیمه فوتبال هزینه عمل رباط صلیبی و کامل میده؟

  کارشناس بیمه
  15 تیر 1401

  سلام دوست عزیز، عمل های جراحی را پوشش می دهد؛ اما اینکه چقدر اطلاعاتی نداریم.

پارساعلیزاده
26 مهر 1401

سلام خسته نباشید. میشه توضیح بدین مزیت این بیمه نسبت به بیمه تکمیلی چیه؟ اگه کسی بیمه تکمیلی داشته باشه هم هزینه ها درمانشو میده

  کارشناس بیمه
  26 مهر 1401

  سلام این بیمه برای آنهایی است که فعالیت رسمی فوتبالی دارند.

بهرام اسدی
30 مهر 1401

سلام و عرض ادب ببخشید من بازیکن لیگ یکم؛ میخواستم بدونم بیمه فوتبال ورزشی رو بیمه دات کام میفروشه؟ اگه آره جز کدوم دسته محصولات میشه؟

  کارشناس بیمه
  03 آبان 1401

  سلام خیر

نادر قبادی
30 مهر 1401

قیمت بیمه ورزشی ۱۴۰۱ رو میشه بگید؟ میخوام از فدراسیون فوتبال بخریم

  کارشناس بیمه
  12 آبان 1401

  سلام بر اساس مبلغی که نوشته شده، 40 هزار تومان است.

یارا غریبی
30 مهر 1401

ببخشید من بیمه فوتبال میخوام اما نمیدونم چگونه بیمه ورزشی بگیریم

  کارشناس بیمه
  01 آبان 1401

  سلام اگر ورزشتان هم فوتبال است، همان بیمه کفایت می کند.

محمد بنی هاشم
30 مهر 1401

پرداخت بیمه ورزشی فوتبال بصورت آنلاینه یا حضوری باید اقدام کنیم؟

  کارشناس بیمه
  01 آبان 1401

  سلام از طریق آنلاین امکان پذیر بوده است.

علی فرزوقی
01 آبان 1401

سلام ببخشید من تو تیم محلات بازی میکنم برای درست کردن بیمه ورزشی مزاحمتون شدم. به ما تعلق میگیره؟

  کارشناس بیمه
  02 آبان 1401

  سلام باید ثابت کنید که بازیکن هستید.

غلام عصار
01 آبان 1401

کدوم سایت بیمه ورزشی فوتبال، کار بیمه رو انجام میده؟

  کارشناس بیمه
  11 آبان 1401

  سلام بله احتمالا

ماهان عصار
01 آبان 1401

سلام من بازیکن بسکتبال هستم برای ما هم بیمه ورزشی وجود داره؟ اگه آره نرخ بیمه ورزشی ۱۴۰۱ چقدره؟

  کارشناس بیمه
  09 آبان 1401

  سلام بله اما شرایط را باید از خود فدارسیون یا دفتر تربیت بدنی بپرسید. نرخ بیمه ورزشی 40 هزار تومان است. البته شاید برای گروهی متفاوت باشد.

خسرو فریباییی
01 آبان 1401

بیمه ی ورزشی فدراسیون از شرکت های بیمه صدور میشه یا یه چیز جداگونه ست؟

  کارشناس بیمه
  08 آبان 1401

  سلام از طریق فدارسیون ارسال میشود.

مرتضی رشیدیان
01 آبان 1401

بیمه فوتبال نوجوانان رو باید از فدراسیون بگیریم یا از شرکت های بیمه ؟؟

  کارشناس بیمه
  07 آبان 1401

  سلام باید از فدارسیون بگیرید.

احسان خبخواه
01 آبان 1401

هزینه بیمه ورزشی سال 1401 برای رشته کشتی چقدره؟؟؟

  کارشناس بیمه
  07 آبان 1401

  سلام در حالت کلی بیمه ورزشی 40 هزار تومان است اما برای رشته های خاص باید از خود سازمان مربوطه بپرسید.

مهدی امان زاده
01 آبان 1401

هزینه بیمه ورزشی در سال 1401 برای رشته های انفرادی رو میشه بگید؟

  کارشناس بیمه
  05 آبان 1401

  سلام بیمه ورزشی حدود 40 هزار تومان است. اما شاید برای گروه های مختلف متفاوت باشد.

حمیدرضا زمردی
01 آبان 1401

ببخشید من برای دخترم که تو رشته ورزشی فوتبال فعاله بیمه میخواستم.. از کجا بگیرم؟

  کارشناس بیمه
  05 آبان 1401

  سلام باید از خود سایت فدارسیون بگیرید البته مراکز آموزشی باید افراد را بیمه کنند.

محمد برزگر
01 آبان 1401

بیمه نامه فدراسیون ورزشی مدتش چقدره؟؟ هم کوتاه مدت داره هم بلند مدت؟؟

  کارشناس بیمه
  04 آبان 1401

  سلام باید یکساله باشد.

سیاوش پرهیزکار
01 آبان 1401

برای ثبت نام بیمه فوتبال، چه مدارکی نیازه؟

  کارشناس بیمه
  03 آبان 1401

  سلام مدارک شناسایی

رضا محسنی
01 آبان 1401

سایت بیمه ورزشی فدراسیون فوتبال آدرسش چیه؟

  کارشناس بیمه
  02 آبان 1401

  سلام ifsm.ir است.

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید