۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳

بیمه فوتبال: پوشش‌ها، شرایط و نحوه ثبت نام آنلاین در سال ۱۴۰۳

می‌دانیم که روزانه هزاران تیم دور هم جمع شده و یک توپ را در اطراف زمین پاسکاری می‌کنند. این فوتبالیست‌ها با هدف یک بازی خوب و نتیجه بخش تمام زندگی‌شان را می‌گذارند تا توپشان در تور جای گرفته و خوشحالی تمام قدشان را فراگیرد! اما هر بازیکنی باید بداند که بازی اشکنک دارد! فوتبال نیز جزو آن دسته از ورزش‌هایی‌ست که درکنار هیجان خود می‌تواند سلامتی را به خطر بیاندازد! پس بهتر است برای جلوگیری از خسارات وارده و هزینه‌های درمانی زیاد بیمه ورزشی فوتبال داشته باشید. البته نه تنها فوتبالیست‌ها، بلکه تمامی ورزشکاران می‌بایست نسبت به تهیه بیمه ورزشی اقدام کنند. در ادامه برای اطلاعات بیشتر بازیکنان فوتبال، این غزال‌های زمین سبز، ضرورت داشتن بیمه فوتبال را بیشتر توضیح می‌دهیم.

ابتدا بهتر است کمی مقاله‌مان را ورزشی کرده و سری به این ورزش عامه پسن یعنی فوتبال بزنیم:

فوتبال، ورزشی عامه پسند

از ابتدا تا به امروز، فوتبال به یک ورزش جهانی پر طرفدار تبدیل شده است. این ورزش تیمی، علاقه و توجه بسیاری از افراد جهان را به خود جلب کرده است. با توجه به این واقعیت، مسابقات این ورزش یکی از بازی‌های سرگرم کننده مفید، سالم و با سابقه طولانی‌ست. برد هر مسابقه افتخارات زیادی را برای تیم برنده ثبت می‌کند.

 

بیمه فوتبال خسارات وارد شده در بازی را جبران می‌کند

بیمه فوتبال حامی فوتبالیست‌های عزیز

دلایل محبوبیت فوتبال برای بازیکنان

در زیر دلایل محبوبیت فوتبال را برای شما شرح خواهیم داد:

در تیم‌های فوتبالی روحیه تیمی بسیار بالاست!

وقتی بازیکنان عضوی از یک تیم هستند، یعنی به جز خانواده‌ی خود یک خانواده دیگر نیز دارند. این افراد در هر شرایطی در کنار آن‌ها خواهند بود. وقتی شرایط سخت می‌شود، از یکدیگر حمایت می کنند و وقتی پیروز می‌شوند جشن می‌گیرند.

فوتبال، آمادگی جسمانی عمومی بازیکنان را بهبود می‌بخشد

 اکثر بازیکنان این ورزش را برای داشتن بدنی سالم و اندامی زیباانتخاب می‌کنند. آنها در کنار هیجاناتی که تجربه می‌کنند، بدنی ورزیده نیز خواهند داشت.

بازیکنان فوتبال، احساس موفقیت را بیش از پیش تجربه می‌کنند

حس واقعی موفقیت با بازی فوتبال و برد ایجاد می‌شود. وقتی فوتبالیست‌ها با یک گروه تمرین کرده و سخت کار می‌کنند،پیروزی‌های پی در پی را تجربه خواهند کرد. در واقع هیچ چیزی مثل برنده شدن باعث نمی‌شود احساس کنند یک فوق ستاره هستند.

ورزش تیمی به بازیکنان کمک می‌کند تا اعتماد به نفس داشته باشند

اگر بازیکنان کمی خجالتی باشند، ورزش فوتبال برای آن‌ها مثمرثمر خواهد بود. آن‌ها وقتی به تیمی از افراد ملحق می‌شوند، شروع به بیرون آمدن از پوسته خود می‌کنند. راه‌های زیادی وجود دارد که فوتبال بازی کردن به آن‌هاکمک می‌کند. فوتبالیست‌ها متوجه خواهند شد که دوستان هم تیمی هنگام بازی آن‌ها را تشویق و پشتیبانی می‌کنند. این حمایت اجتماعی برای احساس اعتماد به نفس معجزه کرده و باعث می‌شود احساس فوق‌العاده‌ای را تجربه کنند.

آیا من بیمه فوتبال دارم؟

گذشته از همه‌ی این احساسات خوب و اتفاقات هیجان انگیز، یکی از مهم‌ترین سوالاتی که هر بازیکن فوتبالی از خود می‌پرسد: ” آیا من بیمه ورزشی دارم که در مواقعی که آسیب می‌بینم یا مصدم می‌شوم به دادم برسد؟! یا با آن حال زار خود به شخصه باید در کنار تحمل کردن دردهای بسیار، هزینه‌های زیاد را پرداخت نمایم؟!

داشتن بیمه ورزشی فوتبال برای ورزشکاران عزیز اهمیت ویژه‌ای دارد. هر فدراسیون فوتبالی باید نسبت به بیمه کردن ورزشکاران خود اقدام نماید.

لازم است بدانید که طبق بخشنامه وزارت ورزش، برای انجام هرگونه فعالیت ورزشی اعم از فوتبال و شرکت کردن در مسابقات ورزشی، باید عضو کمیته خدمات درمانی فدراسیون پزشکی ورزشی باشید؛ در غیر این صورت مرتکب تخلف شده و نمی‌توانید در هیچ یک از مجموعه‌های ورزشی مشغول باشید. شما حتی اجازه شرکت در مسابقات ورزشی هم نخواهید داشت. در صورت بروز هرگونه حادثه در مجموعه های ورزشی و مکان برگزاری مسابقات، عواقب آن شامل حال مسئولین برگزار کننده هم خواهد شد.

در حقیقت بیمه ورزشی به قراردادی گفته می‌شود که می‌بایست بین همه ورزشکاران و فدراسیون ورزشی بسته شود. طبق مفاد بیمه‌‎نامه ورزشی، فدراسیون موظف است در مقابل حق بیمه‌ای که دریافت می‌کند، خسارت صدمات بدنی ورزشکاران را پرداخت کند.

صفر تا صد راهنمای بیمه ورزشی و همه جزییات آن را در مقاله مربوطه بخوانید.

استعلام بیمه ورزشی فوتبال

برای استعلام بیمه ورزشی فوتبال می توانید از روش های زیر استفاده کنید:

 • مراجعه به سایت insurance.ifsm.ir: پس از وارد کردن کدملی و ورود، کافیست روی گزینه تاریخچه عضویت کلیک کنید تا سوابق بیمه ورزشی خود را مشاهده کنید.
 • از طریق سامانه پیامکی: کافیست کد‌ملی خود را به سامانه پیامکی ۵۰۰۰۴۳۰۳ ارسال کنید تا به راحتی هرچه تمام تر سوابق خود را مشاهده کنید.

توجه داشته باشید که از این دو روش فقط می توان برای مشاهده سوابق بیمه ورزشی فدراسیون فوتبال استفاده کرد.

بیمه ورزشی فوتبال چه پوشش‌هایی را ارائه می‌کند؟

بیمه ورزشی فوتبال هم نظیر هر بیمه ورزشی، خسارات زیر را براساس تعرفه‌های این بیمه‌نامه تحت پوشش خود قرار می‌دهد:

 • هزینه درمان و غرامت
 • دیه نقص عضو یا فوت

 چه کسانی باید بیمه ورزش فوتبال داشته باشند؟

طبق قانون، همه افراد زیر باید بیمه ورزش فوتبال را برای خود تهیه نمایند:

 • آماتور
 • حرفه‌ای
 • ملی پوش
 • قهرمان
 • مدال آور
 • پیشکسوت
 • کوه‌نورد
 • مدیران باشگاه‌ها و…

بیمه ورزشی فوتسال

بیمه فوتبالیست ها و فوتسالیست‌ها به دلیل خطاهایی که در آنها رخ می‌دهد از نان شب برای‌شان واجب تر است.

شرایط کلی بیمه ورزشی فوتسال شباهت زیادی به بیمه ی ورزشی فوتبال دارد و تقریبا می‌توان آنها را یکی دانست. نه تنها خود بازی فوتبال و فوتسال، بلکه اتفاقات و حوادث آنها نیز غیرقابل پیش‌بینی است. به همین دلیل بیمه فوتسال و فوتبال از اهمیت بالایی برخودار است و می‌تواند امنیت بازیکنان را تا حد بسیار زیادی بالا ببرد. جدا از فوتبال و فوتسال بیمه ی ورزشی والیبال نیز به دلیل مصدومیت های شدید این ورزش مورد استقبال این ورزشکاران قرار گرفته است. .

امروزه برخی شرکت ها بیمه نامه ای با پوشش های مناسب را برای این دو رشته ورزشی ارائه می‌دهند که بهتر است ابتدا استعلام بیمه ورزشی فوتبال را از شرکت های معتبر و با توانگری بالا بگیرید. با توجه به آگاهی بخشی کم شرکت های بیمه در مورد این بیمه‌نامه بهتر است برای مطلع شدن درمورد هزینه بیمه ورزشی ۱۴۰۳ ( قیمت بیمه ورزشی فوتبال ۱۴۰۳) با آنها تماس بگیرید یا حضوری به شعب مختلف بیمه ها مراجعه کنید.افراد می توانند از بیمه ورزشی فدراسیون فوتبال ( بیمه فدراسیون فوتبال ) نیز استفاده کنند که یک قرارداد بین فدراسیون و ورزشکاران است. فدراسیون فوتبال بیمه ورزشی را همانند دیگر فدراسیون ها برای تمام سطوح لیگ ها ارائه می‌دهد.

حق بیمه فوتبال ۱۴۰۳

لازم است بدانید که قیمت بیمه ورزشی فوتبال و برای همه فعالان در این حوزه در سال ۱۴۰۳ هزینه برابر ۷۰.۰۰۰ تومانی است. البته ممکن است که برای بازیکنان حرفه‌ای و خاص تفاوت‌هایی وجود داشته باشد.

مدارک موردنیاز برای صدور بیمه فوتبال

در ادامه بحث چطوری بیمه ورزشی بگیریم، میخواهیم درمورد مدارم مورد نیاز آن صحبت کنیم. برای صدور بیمه ورزشی اعم از فوتبال و فوتسال نیاز است که چند قطعه عکس + مدارک شناسایی مانند کارت ملی و شناسانامه و کپی آن را همراه داشته باشید. هم چنین در برخی شرایط به معرفی نامه رسمی هیئت های روستایی نیز نیاز می‌باشد. در کنار آن می بایست حق بیمه ورزشی ۱۴۰۳ را توجه به رشته ورزشی خود پرداخت نمایید. این نکته را نیز در ذهن داشته باشید که مبلغ بیمه ورزشی ۱۴۰۳ بستگی به خطرات و ریسک های احتمالی رشته مورد نظر شما دارد.

چگونه خسارت خود را از بیمه ورزشکاری بگیریم؟

قطعا هر بازیکنی این سوال در ذهنش پیش آمده‌است:” اگر در بازی فوتبال دچار حادثه‌ای شدیم و آسیبی دیدیم، چگونه باید خسارات را از بیمه ورزشکاری دریافت نماییم؟”

ورزشکاران با طی مراحل زیر می‌توانند خسارت بیمه ورزشی خود را دریافت کنند:

 • ورزشکاران حادثه دیده باید حداکثر دو هفته بعد از حادثه به هیئت پزشکی و ورزشی شهرستان خود مراجعه نمایند.
 • آن‌ها باید گزارش حادثه و آسیب دیدگی خود را در فرم مربوطه به صورت رسمی به فدراسیون اعلام نمایند.
 • کادر پزشکی یا پزشک معتمد یا پزشک مسابقات صحت فرم تکمیل شده توسط توسط مسئولان باشگاه، مربیان یا سرپرست مسابقات را تایید نمایند.
 • ورزشکار از زمان آسیب‌دیدگی حداکثر سه ماه فرصت برای ارائه مدارک هزینه درمان به هیئت پزشکی و ورزشی استان دارد.
 • ادامه درمان آسیب سال قبل در صورت تمدید بدون تاخیر کارت بیمه ورزشی در سال جدید مقدور است.

مدارک موردنیاز برای دریافت خسارت نقص عضو از بیمه خدمات ورزشی:

برای طی مراحل دریافت خسارت نقص عضو ورزشکار، ارائه مدارک زیر الزامی است:

الف ) کپی کارت بیمه‌نامه ورزشی فوتبال

ب) اصل گواهی پزشکی با گزارش دقیق نوع آسیب وارده

ج) اصل برگه گزارش حادثه که به تایید پزشک، هیئت پزشکی و هیئت ورزشی رسیده باشد.

د) اصل گواهی پزشک که در آن رسما نقص دائمی عضو و درصد نقصان مندرج شده باشد.

ه) رونوشت مدارک درمانی

مدارک موردنیاز برای دریافت غرامت فوت ورزشکار

اگر خدای نکرده، فوتبالیست یا بیمه شده ورزشی در شرایط تحت پوشش بیمه‌نامه خود فوت کند، بازماندگان وی با ارائه مدارک زیر می‌توانند غرامت خود را از شرکت بیمه دریافت نمایند:

الف) اصل کارت بیمه‌نامه

ب) اصل برگه گزارش حادثه تاییده شده پزشک ، هیئت پزشکی و هیئت ورزشی

ج) گواهی انحصار وراثت

د) گواهی پزشکی قانونی یا کالبدشکافی

ه) گزارش پلیس که فوت بیمه گزار در محل زمین یا مکان ورزشی را تایید کند.

و) حکم ماموریت برای سفر ورزشکار بیمه گزار

 

بیمه فوتبال هزینه برخی از داروها را جبران می‌کند.

بیمه فوتبال هزینه برخی از داروها را جبران می‌کند.

خسارت‌هایی که تحت پوشش بیمه‌نامه ورزشی نیستند:

بیمه ورزشی همه خسارات حوادث در کمین فوتبالیست‌ها را پوشش نمی‌دهد. استثنائات این بیمه‌نامه ورزشکاری در موارد زیر خلاصه می‌شود:

۱) حوادث رانندگی

۲) آسیب در اثر مصرف مصرف داروهای غیرمرتبط با مصدومیت ورزشکار

۳) روش‌های درمانی تایید نشده مانند استفاده از طب سوزنی ، حجامت و …

۴)هزینه درمان بیماری‌های داخلی همانند بیماری‌های کلیوی‌، قبلی و گوارشی (حتی اگر طی فعالیت ورزشی رخ داده باشند.)

۵) هزینه آمبولانس

۶) هزینه داروهای خارجی در مواردی که مشابه داخلی آن‌ها موجود است.

۷) هزینه عینک‌، عصا‌، انواع پرتز و آروتز

۸) هزینه‌های درمانی برای صدمات در محیط‌های غیرمجاز یا محیط های غیر از سالن‌های ورزشی

۹) هزینه فرد همراه، خدمات و غذا در بیمارستان

۱۰) هزینه معاینه، آزمایش و اقدامات تشخیصی غیرمرتبط با فعالیت ورزشی همانند آبسه،آپاندیست و…

۱۱) هزینه معاینه، آزمایش و دیگر اقدامات تشخیصی برای آسیب های غیرمرتبط با فعالیت های ورزشی

ثبت نام بیمه ورزشی فوتبال ۱۴۰۳ (ثبت بیمه ورزشی ۱۴۰۳)

ثبت نام بیمه ورزشی سال ۱۴۰۳ امروزه برای ورزش ها تیمی و انفرادی امکان پذیر است. به جز بعد اجباری این بیمه‌نامه، شاید با خواندن این مقاله و آگاهی از وجود چنین بیمه ورزشی مفیدی، درصدد باشید که هرچه زودتر بیمه ورزش نظیر بیمه فوتبال را برای خود تهیه نمایید. پس لازم است:

 • مراجعه به سایت بیمه ورزشی ( سایت بیمه فوتبال و دیگر ورزش ها)؛ برای صدور اینترنتی کارت بیمه به سایت فدراسیون پزشکی ورزشی https://insurance.ifsm.ir/UserOnline/Login مراجعه نمایید. صدور بیمه در سایت فدراسیون پزشکی، به صورت آنی و آنلاین خواهد بود.
 • در این سایت می‌بایست اطلاعات کارت ملی خود را وارد نمایید
 • در صورت انتخاب گزینه ” ثبت عضویت جدید” به صفحه‌ای هدایت خواهید شد که در آن، ثبت اطلاعات نام فدراسیون‌، رشته ورزشی، استان، شهر و نام باشگاه میسر است.
 • برای مشاهده سوابق بیمه ورزشی خود ، گزینه ” تاریخچه عضویت” را انتخاب نمایید.
 • برای تمدید کارت بیمه، می‌توانید گزینه ” تمدید عضویت ” را انتخاب و به صفحه زیر هدایت شوید. در این صفحه، مراحل پرداخت آنلاین حق بیمه را انجام دهید.
 • در این قسمت می توانید از صدور آنی بیمه ورزشی استفاده نمایید. پس از طی مراحل مذکور و پرداخت مبلغ ثبت نام (پرداخت بیمه ورزشی ۱۴۰۳) یا تمدید کارت بیمه، فایل به صورت پی دی اف برای شما قابل دانلود است. بعد از آن می توانید کارت بیمه ورزشی فوتبال یا رشته های دیگر را پرینت بگیرید و میادین ورزشی همراه خود داشته باشید.
 •  استعلام بیمه ورزشی از طریق شماره پیامک ۳۰۰۰۴۳۰۴ نیز امکان پذیر است.

اگر فعالیتی در سالن‌های ورزشی نداشتیم چطور؟

اگر فعالیت های ورزشی شما در اماکن و سالن های ورزشی نیست، کارشناسان بیمه دات کام پوشش بیمه حوادث انفرادی را به شما توصیه می‌کنند. کارگزاری رسمی بیمه دات کام جزو کارگزاری های معتبر فروش آنلاین صنعت بیمه به شمار می آید. در این حوزه نیز، سایت بیمه دات کام امکان استعلام مقایسه و خرید آنلاین بیمه درمان یا بیمه حوادث را در سایت خود فراهم آورده است تا کاربران بتوانند به راحتی و با چند کلیک کوتاه بیمه‌نامه خود را تهیه نمایند.

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

دیدگاه کاربران بیمه دات کام
person
علیزاده
۱۸ مرداد ۱۴۰۲

سلام
برای پسرم بیمه ورزشی فوتبال میخوام بگیرم نمی توانم با کد ملی خودش وارد شوم چکار باید کرد ؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۱ مرداد ۱۴۰۲

  لطفا به یک شرکت بیمه مراجعه نمایید تا این مشکل را برای شما برطرف نمایند.

person
رضا محسنی
۰۱ آبان ۱۴۰۱

سایت بیمه ورزشی فدراسیون فوتبال آدرسش چیه؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۲ آبان ۱۴۰۱

  سلام ifsm.ir است.

person
سیاوش پرهیزکار
۰۱ آبان ۱۴۰۱

برای ثبت نام بیمه فوتبال، چه مدارکی نیازه؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۳ آبان ۱۴۰۱

  سلام مدارک شناسایی

person
محمد برزگر
۰۱ آبان ۱۴۰۱

بیمه نامه فدراسیون ورزشی مدتش چقدره؟؟ هم کوتاه مدت داره هم بلند مدت؟؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۴ آبان ۱۴۰۱

  سلام باید یکساله باشد.

person
حمیدرضا زمردی
۰۱ آبان ۱۴۰۱

ببخشید من برای دخترم که تو رشته ورزشی فوتبال فعاله بیمه میخواستم.. از کجا بگیرم؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۵ آبان ۱۴۰۱

  سلام باید از خود سایت فدارسیون بگیرید البته مراکز آموزشی باید افراد را بیمه کنند.

person
مهدی امان زاده
۰۱ آبان ۱۴۰۱

هزینه بیمه ورزشی در سال ۱۴۰۱ برای رشته های انفرادی رو میشه بگید؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۵ آبان ۱۴۰۱

  سلام بیمه ورزشی حدود ۴۰ هزار تومان است. اما شاید برای گروه های مختلف متفاوت باشد.

person
احسان خبخواه
۰۱ آبان ۱۴۰۱

هزینه بیمه ورزشی سال ۱۴۰۱ برای رشته کشتی چقدره؟؟؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۷ آبان ۱۴۰۱

  سلام در حالت کلی بیمه ورزشی ۴۰ هزار تومان است اما برای رشته های خاص باید از خود سازمان مربوطه بپرسید.

person
مرتضی رشیدیان
۰۱ آبان ۱۴۰۱

بیمه فوتبال نوجوانان رو باید از فدراسیون بگیریم یا از شرکت های بیمه ؟؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۷ آبان ۱۴۰۱

  سلام باید از فدارسیون بگیرید.

person
خسرو فریباییی
۰۱ آبان ۱۴۰۱

بیمه ی ورزشی فدراسیون از شرکت های بیمه صدور میشه یا یه چیز جداگونه ست؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۸ آبان ۱۴۰۱

  سلام از طریق فدارسیون ارسال میشود.

person
ماهان عصار
۰۱ آبان ۱۴۰۱

سلام من بازیکن بسکتبال هستم برای ما هم بیمه ورزشی وجود داره؟ اگه آره نرخ بیمه ورزشی ۱۴۰۱ چقدره؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۹ آبان ۱۴۰۱

  سلام بله اما شرایط را باید از خود فدارسیون یا دفتر تربیت بدنی بپرسید. نرخ بیمه ورزشی ۴۰ هزار تومان است. البته شاید برای گروهی متفاوت باشد.

person
غلام عصار
۰۱ آبان ۱۴۰۱

کدوم سایت بیمه ورزشی فوتبال، کار بیمه رو انجام میده؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۱ آبان ۱۴۰۱

  سلام بله احتمالا

person
علی فرزوقی
۰۱ آبان ۱۴۰۱

سلام ببخشید من تو تیم محلات بازی میکنم برای درست کردن بیمه ورزشی مزاحمتون شدم. به ما تعلق میگیره؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۲ آبان ۱۴۰۱

  سلام باید ثابت کنید که بازیکن هستید.

person
محمد بنی هاشم
۳۰ مهر ۱۴۰۱

پرداخت بیمه ورزشی فوتبال بصورت آنلاینه یا حضوری باید اقدام کنیم؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۱ آبان ۱۴۰۱

  سلام از طریق آنلاین امکان پذیر بوده است.

person
یارا غریبی
۳۰ مهر ۱۴۰۱

ببخشید من بیمه فوتبال میخوام اما نمیدونم چگونه بیمه ورزشی بگیریم

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۱ آبان ۱۴۰۱

  سلام اگر ورزشتان هم فوتبال است، همان بیمه کفایت می کند.

person
نادر قبادی
۳۰ مهر ۱۴۰۱

قیمت بیمه ورزشی ۱۴۰۱ رو میشه بگید؟ میخوام از فدراسیون فوتبال بخریم

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۲ آبان ۱۴۰۱

  سلام بر اساس مبلغی که نوشته شده، ۴۰ هزار تومان است.

person
بهرام اسدی
۳۰ مهر ۱۴۰۱

سلام و عرض ادب ببخشید من بازیکن لیگ یکم؛ میخواستم بدونم بیمه فوتبال ورزشی رو بیمه دات کام میفروشه؟ اگه آره جز کدوم دسته محصولات میشه؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۳ آبان ۱۴۰۱

  سلام خیر

person
پارساعلیزاده
۲۶ مهر ۱۴۰۱

سلام خسته نباشید. میشه توضیح بدین مزیت این بیمه نسبت به بیمه تکمیلی چیه؟ اگه کسی بیمه تکمیلی داشته باشه هم هزینه ها درمانشو میده

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۶ مهر ۱۴۰۱

  سلام این بیمه برای آنهایی است که فعالیت رسمی فوتبالی دارند.

person
titan football
۱۴ تیر ۱۴۰۱

بیمه فوتبال هزینه عمل رباط صلیبی و کامل میده؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۵ تیر ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، عمل های جراحی را پوشش می دهد؛ اما اینکه چقدر اطلاعاتی نداریم.

person
خداوردی
۱۴ تیر ۱۴۰۱

سلام ما شرکتمون مسابقات فوتبالی گذاشته میتونیم از این بیمه استفاده کنیم؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۵ تیر ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، فکر نکنیم اما حداقل می توانید از بیمه تکمیلی استفاده کنید.

person
هستی شاهپسند
۰۷ تیر ۱۴۰۱

سلام این بیمه واسه فوتبالیستای حرفه ای هست فقط؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۸ تیر ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، بله می تواند استفاده شود.

person
شهسوار
۱۶ دی ۱۴۰۰

سلام من پسرمو کلاس فوتبال اسم نوشتم اما خبری از بیمه ورزشی فوتبال نبود. الان این را خوندم متوجه چنین موضوعی شدم. حالا باید چه کار کنم؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۶ دی ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، در ابتدا نیاز است که با مسئولین ورزشگاه صحبت کنید. در صورتی که اقدام به بیمه ورزشی نکردند باید برای شکایت به سازمان تربیت بدنی شهر خود مراجعه کنید.

person
امید رضا
۲۸ مهر ۱۴۰۰

من برای بیمه فوتبال امدم

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید