30 خرداد 1402

هر آنچه درباره بیمه عمر کارآفرین‌ و پوشش‌های آن باید بدانید

بیمه عمر و سرمایه‌گذاری یک قرارداد بیمه‌ای‌ است که علاوه بر پرداخت سرمایه در صورت فوت به بازماندگان، پوشش‌ها‌ی گوناگون و فوق العاده‌ای‌ هم برای شما فراهم می‌کند. بیمه عمر و سرمایه‌گذاری یکی از بیمه‌نامه‌‌ها‌ی محبوب و مورد استقبال سرتاسر جهان است که بیشتر در کشور‌ها‌ی توسعه یافته و به صورت بلند مدت تهیه می‌شود. به طور حتم همه ما درباره وضعیت مالی و کیفیت زندگی خود در‌ آینده تامل می‌کنیم و همیشه به دنبال راه حل‌ها‌ی منطقی هستیم. با تهیه بیمه عمر کارآفرین‌ می‌توان کمی‌ از دغدغه‌ها‌ی خود را کاهش داد و تصور زیباتری از ‌آینده ترسیم کرد.

با شرایط فعلی جامعه نمی‌توان از تورم چشم پوشی کرد و باید به دنبال راهی برای سرمایه گذاری مناسب بود. بیمه عمر و زندگی کارآفرین‌ یکی از سرمایه گذاری‌ها‌یی است که تا حدودی گره‌گشای مشکلات است و پس‌انداز خانواده را تامین می‌کند. این تنها بخشی از مزیت‌ها‌ی تهیه این بیمه است. اگر می‌خواهید در این‌باره اطلاعات بیشتری کسب کنید با ما در این مقاله همراه باشید.

بیمه عمر کارآفرین‌ چیست؟

شرکت بیمه کارآفرین‌ جزو شرکت‌ها‌ی بیمه‌ای در‌ ایران است که بیمه‌نامه عمر را ارائه می‌کند. در بیمه‌نامه  عمر شرکت بیمه کارآفرین‌، بیمه‌گزار با ارائه درخواست و پرداخت حق بیمه، بیمه عمر را تهیه می‌کند و شرکت بیمه‌گر با توجه به دریافت حق بیمه، موظف به ارائه خدمات و پوشش‌ها‌ی بیمه عمر است.

حق بیمه پرداختی با توجه به شرایط اقتصادی بیمه‌گزار دریافت می‌شود که می‌توان‌ این موضوع را یکی از مزیت‌ها‌ی بیمه عمر دانست که در طول قرارداد قابل تغییر و انعطاف‌پذیر است.

آیا بیمه کارآفرین معتبر است؟

بیمه ی کارآفرین یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های ارائه دهنده خدمات بیمه‌ای است. شرکت سهامی عام بیمه کارآفرین در سال 81 تاسیس شد و در سال 82 با اخذ مجوز از بیمه مرکزی فعالیت خود را به عنوان نخستین شرکت بیمه خصوصی آغاز کرد.

اهداف و مزیت‌ها‌ی بیمه عمر کارآفرین‌

اهمیت تهیه بیمه عمر کارآفرین‌ به دلیل مزیت‌ها‌ی ‌این بیمه‌نامه‌ است که برخی از  آن‌ها عبارتند از:

 • تامین آینده خانواده
 • سرمایه گذاری مناسب و سودآور
 • تامین هزینه‌ها‌ی تحصیلی فرزندان
 • پوشش‌ها‌ی بیمه‌ای‌ گوناگون
 • معافیت از پرداخت حق بیمه در صورت ازکارافتادگی دائم
 • پرداخت سرمایه بیماری‌ها‌ی تحت پوشش صرف نظر از هزینه‌ها‌ی بیمارستانی تا سقف 30 درصد سرمایه فوت
 • دریافت وام بیمه عمر
 • برداشت از اندوخته بیمه عمر
 • پوشش امراض خاص بیمه عمر
 • سرمایه فوت ناشی از حادثه
 • پوشش سرمایه فوت عادی

مزایای تهیه بیمه عمر و سرمایه گذاری

نکته مهم این است که بیمه عمر و سرمایه گذاری یکی از انواع بیمه عمر است که مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته و مزایای گوناگونی برای بیمه‌گزار و بیمه شده در نظر گرفته است.‌ این مزیت‌ها‌ عبارتند از:

 • برای هر یک از بیمه‌گذارها حساب ویژه‌ای‌ در نظر گرفته می‌شود.
 • در تعیین میزان حق بیمه عمر و سرمایه، حق انتخاب و اختیار کامل وجود دارد.
 • بیمه‌گذار می‌تواند سرمایه بیمه خود را بدون پرداخت حق بیمه اضافی تعدیل کند. این موضوع به شرطی امکان پذیر است که افزایش سرمایه از نظر اصول ریسک پذیری مورد قبول باشد.

طرح‌ها‌ی ویژه بیمه کارآفرین چیست؟

شرکت بیمه کارآفرین‌ در سال‌ها‌ی فعالیت خود، سعی کرده است که طرح‌ها‌ی گوناگونی از بیمه عمر را ارائه کند تا فرهنگ تهیه بیمه عمر در جامعه ارتقا پیدا کند.

طرح های بیمه کارآفرین در بیمه عمر به شرح زیر است:

 • بیمه عمر انفرادی
 • بیمه‌ی زندگی مشترک
 • بیمه عمر طرح خود پرداخت
 • بیمه‌ی آتیه طرح مستمری
 • بیمه عمر طرح اندوخته دار امید

بیمه‌ی آتیه انفرادی

بیمه زندگی و سرمایه گذاری پوشش‌ها‌ی بیمه‌ای‌ را همراه سرمایه گذاری ارائه می‌کند.  فرد می‌تواند با پرداخت حق بیمه خدمات بیمه‌ای‌ دریافت کند. بیمه عمر انفرادی کارآفرین‌ یکی از طرح‌ها‌ی پرطرفدار بیمه عمر است که جنبه سرمایه گذاری و پوشش‌ها‌ی ارزنده‌ای‌ دارد.

بیمه عمر مشترک

بیمه‌ی عمر مشترک یکی دیگر از طرح‌ها‌ی مناسب بیمه عمر و زندگی کارآفرین‌ است که مورد استقبال قرار گرفته و پوشش‌ها‌ی آن برای دو نفر در نظر گرفته می‌شود. هر دو نفر به راحتی می‌توانند با پرداخت حق بیمه و در یک بیمه‌نامه‌ از مزیت‌ها‌ی بیمه عمر مشترک استفاده کنند. همچنین پوشش سرمایه فوت، امراض و ازکارافتادگی جزو بیمه عمر مشترک کارآفرین‌ است.

بیمه عمر طرح خود پرداخت

با توجه به نوع بیمه عمر طرح خود پرداخت، بیمه‌گزار حق بیمه را به صورت یکجا پرداخت می‌کند و تا آخر قرارداد بیمه عمر کارآفرین‌ هیچ مبلغی پرداخت نمی‌کند. برای‌ اینکه توضیح کامل‌تری دهیم به مثال توجه کنید.

فردی مبلغ 20 میلیون تومان را به صورت یکجا پرداخت می‌کند و تا پایان قرارداد هیچ مبلغ دیگری را نمی‌پردازد. 10 درصد مبلغ پرداختی معادل 2 میلیون تومان به عنوان حق بیمه با پوشش‌ها‌ی 50 میلیون تومان سرمایه فوت، 200 میلیون تومان سرمایه فوت در اثر حادثه و 15 میلیون تومان امراض خاص است که با مدت بیمه تعیین شده و مبلغ 18 میلیون تومان به عنوان سرمایه گذاری در نظر گرفته می‌شود.

بیمه عمر کارآفرین‌ طرح‌ها‌ی مختلف و گوناگونی دارد، اما بیمه عمرِ طرحِ خود پرداخت، برای بیمه‌گزارهایی که در بیمه کارآفرین‌ قدیمی‌ هستند و حساب اندوخته بیمه عمر دارند، بسیار مناسب  و سودمندتر است.

بیمه عمر طرح مستمری

همانطور که می‌دانید سرپرست‌ها‌ی خانواده دغدغه و نگرانی آینده را دارند و دریافت یک مستمری می‌تواند ‌این نگرانی‌ها‌ را کاهش دهد. بیمه عمر کارآفرین‌ با توجه به این موضوع بیمه عمر مستمری را ارائه کرده تا حامی ‌مالی مناسبی برای دوران بازنشستگی باشد.

بیمه عمر کارآفرین

طرح مستمری بیمه عمر کارآفرین

در بیمه عمر مستمری یا بهتر بگوییم، بیمه بازنشستگی کارآفرین، حق بیمه پرداختی شما با سود تضمینی و سود مشارکتی محاسبه خواهد شد و تبدیل به اندوخته می‌شود. بیمه‌گذار می‌تواند با ارسال درخواست کتبی، اندوخته بیمه‌نامه‌ را به طرح مستمری تبدیل کند. در ‌طرح جدید مستمری بیمه کارآفرین، گر بیمه‌گزار در زمان قرارداد بیمه عمر فوت کند، سرمایه نهایی بیمه‌نامه‌ تبدیل به مستمری شده و ماهانه به بازماندگان و خانواده آن فرد پرداخت می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد بیمه عمر و پوشش‌های آن می‌توانید به مقاله ما در اینجا مراجعه کنید.

 بیمه عمر طرح اندوخته دار امید

بیمه عمر کارآفرین‌ طرح بیمه عمر طرح اندوخته‌دار امید را برای افراد در نظر گرفته است تا از مزیت‌ها‌ی‌ این بیمه‌نامه‌ بهره‌مند شوند. به طور حتم ‌این بیمه‌نامه‌ یکی از طرح‌ها‌ی جامع بیمه عمر کارآفرین‌ محسوب می‌شود که در کنار سرمایه‌گذاری برای بیمه‌گزار‌ها‌ ارائه می‌شود. مزیت‌ها‌ی بیمه عمر اندوخته دار امید عبارتند از:

 • پوشش فوت تا سن ۸۰ سالگی ( سقف تعهدات بیمه تکمیلی کارآفرین در این زمینه ۵۰۰ میلیون تومان است)
 • پوشش امراض برای بیش از 20 بیماری
 • هزینه پزشکی ناشی از حادثه تا سن 80 سالگی( تا سقف 100 میلیون تومان)

این طرح از بیمه عمر کارآفرین، جنبه سرمایه گذاری هم دارد که همراه پوشش‌های بیمه‌ای ارائه خواهد شد. خوشبختانه به تازگی طرحی برای مشاهده اندوخته بیمه عمر کارآفرین در نظر گرفته شده که این امکان را به بیمه‌گزاران می‌دهد تا به صورت اینترنتی، میزان اندوخته‌های حدودی خود را مشاهده کنند.

شرایط بیمه عمر کارآفرین برای پرداخت سود چیست؟

شرایط بیمه کارآفرین برای پرداخت سود بیمه عمر به دو بخش سود تضمینی و سود مشارکت تقسیم می‌شود. این دو نوع سود برای تمامی بیمه‌های عمر وجود دارد که موظف به پرداخت آن هستند.

سود تضمینی

همه‌ی بیمه‌های عمر سودی تحت عنوان سود تضمینی دارند. این سود همیشه و تحت هر شرایطی ثابت بوده و باید به بیمه‌گزار پرداخت شود. در واقع این شرایط بیمه عمر شباهت بسیار زیادی به سپرده‌های بانکی دارد که هر سال سود مشخصی به حساب سپرده‌گذاران اضافه می‌شود. میزان سودی که شرکت‌های بیمه، برای بیمه عمر در نظر می‌گیرند معمولاً یکسان است. سود بیمه عمر کارآفرین در حالت تضمینی برای دو سال اول 16%، دو سال دوم 13% و از سال پنجم به بعد 10% است.

سود مشارکت

اگر قرار باشد در بیمه‌های عمر، پولی را از مردم بگیرند و هیچ کاری نکنند، تازه با سود به آنها برگردانند، پس چه فایده‌ای برایشان دارد؟ شرکت‌های بیمه یک تیم مجرب از متخصصین سرمایه گذاری دارند که مبالغ دریافتی از بیمه‌گزاران را در بهترین زمینه‌ها سرمایه گذاری می‌کنند. بیشتر مواقع سودی که از این فعالیت‌ها برای بیمه‌گزاران در نظر می‌گیرند، حدود 85 درصد از کل سود است.

به عنوان مثال تصور کنید بیمه عمر و سرمایه گذاری کارآفرین از تمام بیمه‌گزاران خود در شش ماه اول سال 100 میلیاد تومان دریافت می‌کند. این 100 میلیارد را به کمک مشاوران متخصص خود در بهترین زمینه‌ها سرمایه گذاری می‌کند و بعد از دو سال، این 100 میلیارد تومان به 200 میلیارد تومان تبدیل می‌شود. در این حالت از سود 100 میلیاردی، 85% که معادل 85 میلیارد است بین بیمه‌گزاران تقسیم می‌شود. 15% باقیمانده که معادل 15 میلیارد هم هست به شرکت بیمه تعلق می‌گیرد.

درصد سود مشارکت بیمه عمر کار افرین، با توجه به میزان پرداختی شما مشخص شده و هنگام خرید این بیمه با شما هماهنگ خواهد شد. در نهایت از جمع سود مشارکت و تضمینی، سود بیمه عمر کارآفرین‌ به‌دست می‌آید. این سود بعد از واریز به اندوخته بیمه کارآفرین، امکان دریافت وام را برای بیمه‌گزار فراهم می‌کند.

شاید الآن این سؤال برایتان پیش آمده که خب چه کاری است که پول را به شرکت بیمه کارآفرین بدهیم؟ خودمان آن را سرمایه گزاری می‌کنیم و یک قسمتی از آن را هم در بانک می‌گذاریم. در پاسخ به این سؤال باید بگوییم که خدمات بیمه عمر کارآفرین به پرداخت سود تضمینی و مشارکتی محدود نمی‌شود و مزایای زیادی مثل پوشش خدمات درمانی و پرداخت وام دارد که بالاتر به آن اشاره کردیم. در ضمن هر کسی روش‌های سرمایه گذاری صحیح را بلد نیست و امکان دارد با این کار ضرر هم بکند.

برای محاسبه اندوخته بیمه عمر کارآفرین و مشاهده موجودی اندوخته بیمه عمر کارآفرین می‌توانید به سایت این شرکت بیمه مراجعه کنید و از صفحه استعلام اندوخته بیمه عمر کارآفرین با وارد کـردن اطلاعات خود، میزان اندوخته و سود خود را ببینید. موجودی اندوخته بیمه عمر کارآفرین یک تضمین و آینده‌نگری هوشمندانه است. جدول بیمه عمر کارآفرین در سایت این شرکت بیمه قرار دارد.

وام بیمه عمر کارآفرین

یکی از مزیت‌های استفاده از بیمه عمر کارآفرین‌ دریافت وام است. برای افرادی که از این بیمه استفاده می‌کنند، امکان گرفتن وام وجود دارد. پرداخت وام بیمه کارآفرین به این شکل است که شما نیاز به هیچ ضامنی ندارید؛ در واقع این وام به پشتوانه اندوخته‌های شما که در دست شرکت بیمه هست، ارائه می‌شود. دریافت این وام بعد از گذشت زمان مشخصی امکان پذیر است.

شرایط بیمه عمر کارآفرین برای پرداخت وام

همانند هر جای دیگری که برای پرداخت وام شرایط خاصی دارد، خدمات بیمه کارآفرین هم در این زمینه مستثنا نیست.

شرایط دریافت وام بیمه عمرکارآفرین:

 • دریافت وام پس از 2 سال تا سقف 90 درصد میزان اندوخته بیمه عمر کارآفرین
 • اقساط 12 یا 24 ماهه
 • بدون نیاز به ضامن
 • نداشتن سررسید عقب افتاده نزد بیمه‌گر در 2 سال گذشته
 • پرداخت کامل اقساط وام قبلی (در صورتی که وام دیگری از بیمه گرفته باشد)

معمولاً مدت زمانی که طول می‌کشد تا وام درخواستی به حساب بیمه‌گزار واریز شود، حدود 2 هفته کاری است. همچنین برای وام 12 ماهه 13% سود، و برای اقساط 24 ماهه سود 26% در نظر گرفته می‌شود. جهت دریافت اطلاعات به‌روزتر در مورد وام بیمه عمر کارآفرین‌، می‌توانید با پشتیبانی خود این شرکت تماس بگیرید.

بازخرید و برداشت از اندوخته بیمه عمر کارآفرین

برای بازخرید و برداشت از بیمه کارآفرین می‌توانید در هر سال بیمه‌ای به راحتی اقدام کنید. بازخرید بیمه نامه موجب می‌شود هیچ مبلغی در اندوخته بیمه نامه باقی نماند و سرمایه و پوشش‌های بیمه نامه شما صفر شود و در حقیقت بیمه عمر کارآفرین به اتمام می‌رسد. از طرفی شما می‌توانید از طریق به مراجعه به سایت کارگزاری، مشاهده و محاسبه سود بیمه نسبت به برداشت از سود این بیمه اقدام کنید. بیمه گذاران می توانند پس از پرداخت حداقل دو سال حق بیمه، تا سقف 90% ارزش بازخرید بیمه نامه از محل اندوخته بیمه نامه خود را برداشت کنند. در صورت برداشت از محل ارزش بازخرید، مانده اندوخته بیمه نامه نزد بیمه‌گر مبنای تشکیل اندوخته سنوات آتی خواهد بود .

بیماری‌های تحت پوشش بیمه عمر کارآفرین

در سال‌های اخیر بیمه کارافرین تلاش زیادی برای بهبود وضعیت بیماری‌های تحت پوشش خود در طرح بیمه عمر انجام داده است. طی این تلاش‌ها، بیماری‌های تحت پوشش بیمه عمر کارآفرین از 5 مورد به 21 مورد ارتقا پیدا کرده است. ایدز، هپاتیت ب، هپاتیت سی، دیالیز، ام اس، پارکینسون، مننژیت، کما، بیماری‌های نورون‌های حرکتی، نابینائی و ناشنوائی کامل از مهم‌ترین بیماری‌هایی هستند که در طرح جدید بیمه عمر کارآفرین مورد پوشش قرار می‌گیرند.

مدارک مورد نیاز برای دریافت خسارت فوت به هر علت

زمانی که برای دریافت خسارت فوت به مراکز بیمه‌ای‌ مراجعه می‌کنید باید مدارکی را در اختیار آن‌ها‌ قرار دهید.‌ این مدارک به شرح زیر است:

 • اصل بیمه‌نامه‌ عمر
 • کپی هر دو صفحه فرم پیشنهاد
 • کپی برابر اصل از تمامی‌ صفحات شناسنامه باطل شده
 • نامه اعلام خسارت توسط ذینفعان در صورت فوت بیمه‌گذار

 

 • کپی برابر اصل گواهی فوت
 • فتوکپی برابر اصل جواز دفن
 • در صورت انجام کالبد شکافی شرح معاینه جسد و نتیجه گزارش پزشک قانونی
 • در صورت نیاز ارائه دفترچه‌ها‌ی بیمه

مدارک مورد نیاز برای دریافت خسارت فوت بر اثر حادثه

اگر برای دریافت خسارت فوت بر اثر حادثه به مراکز بیمه‌ای‌ مراجعه کنید، باید مدارک مورد نیاز را تحویل دهید. ‌این مدارک عبارتند از:

 • اصل بیمه‌نامه‌ عمر
 • کپی برابر اصل از تمامی‌ صفحات شناسنامه باطل شده
 • نامه اعلام خسارت توسط ذینفعان در صورت فوت بیمه شده
 • کپی برابر اصل گواهی فوت

 

 • فتوکپی برابر با اصل جواز دفن
 • کپی برابر اصل گزارش حادثه پلیس
 • در صورت انجام کالبد شکافی شرح معاینه جسد و نتیجه گزارش پزشک قانونی
 • کپی برابر اصل گواهی نامه

 مدارک فوت ناشی از بیماری در بیمه عمر کارآفرین‌

در فوت ناشی از بیماری برخی از مدارک نیاز است تا به تایید بیمه‌‌گر برسد.‌ این مدارک به شرح زیر است:

 • اصل بیمه‌نامه‌ عمر
 • کپی هر دو صفحه فرم پیشنهاد بیمه‌نامه‌ عمر
 • نامه اعلان خسارت توسط ذینفعان در صورت فوت بیمه‌گزار
 • کپی برابر اصل گواهی فوت

 

 • فتوکپی برابر با اصل جواز دفن
 • کپی برابر اصل از کلیه صفحات مربوط به پرونده بیمارستانی و مدارک تشخیصی بیماری
 • ارائه دفترچه‌های بیمه

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بیمه فوت پوشش‌ها و خدمات آن، می‌توانید به مقاله بیمه فوت مراجعه کنید.

پرداخت حق بیمه در بیمه عمر کارآفرین‌

پرداخت حق بیمه کارآفرین برای استفاده از پوشش‌ها‌ و مزیت‌ها‌ الزامی است. برای پرداخت بیمه عمر کارآفرین راه‌ها‌ی مختلفی وجود که عبارتند از:

 • پرداخت بیمه عمر کارآفرین از طریق خدمات الکترونیک
 • به صورت آنلاین و از طریق سایت بیمه کارآفرین‌
 • پرداخت با شناسه و از طریق کارت به کارت به شماره کارت‌ها‌ی بیمه‌ها‌ی عمر( دستگاه پرداخت بانک ملت)
 • پرداخت بیمه کارآفرین با شناسه از طریق ‌اینترنت بانک
 • مراجعه حضوری به بانک و پرداخت حق بیمه
 • پرداخت قسط بیمه عمر کارآفرین از طریق اپلیکیشن موبایل بیمه کارآفرین‌
بیمه عمر کارآفرین

بیمه عمر کار‌آفرین و خدمات آن

بیمه عمر کارآفرین یکی از معتبرترین انواع بیمه‌نامه‌های عمر است که می‌تواند سرمایه‌ای برای شما و عزیزانتان باشد. این بیمه پرطرفدار طرح‌های گوناگونی دارد. یکی از طرح‌های محبوب آن، طرح مستمری است که راهی مطمئن برای آسایش خاطر شما و فرزندان عزیزتان در آینده است. خوشحال می‌شویم تمام نظرات در مورد بیمه کارآفرین را با ما به اشتراک بگذارید. همچنین برای دریافت اطلاعات تکمیلی، نیاز است تا به سایت بیمه کارآفرین مراجعه کنید.

 

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
مزایا و پوششهای بیمه عمر
01 مرداد 1402 / بیمه عمر

بیمه عمر چیست؟ مزایا و پوشش‌های بیمه عمر در ۱۴۰۲

بیمه عمر زیرمجموعه بیمه اشخاص محسوب می شود. بیمه عمر نوعی پس انداز، سرمایه گذاری بلندمدت با مزایای مناسب، پشتیبان مالی برای خانواده و همه افراد دوراندیشی است که امروز سکه‌ای کنار گذاشته و فردا کوزه ها سود می برند و آینده آسوده‌ای را تجربه کنند.

فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

دیدگاه کاربران بیمه دات کام
person
ساسان
23 شهریور 1402

سلام.من میتوانم پوششهای امراض خاص و کارافتادگی و….بیمه طرح اندوخته دار امید بیمه کارآفرین رو حذف کنم؟

  person
  نویسنده بیمه
  26 شهریور 1402

  سلام دوست عزیز
  بله باید به بیمه کارآفرین مراجعه کنید و درخواست خود را مطرح نمایید.

person
انوشیروان
04 شهریور 1402

1…سود بانکی تضمینی23 درصد هستش .چرا سودشرکت های بیمه ای که برای بیمه عمر در نظر می‌گیرند معمولاً یکسان است..برای دو سال اول ۱۶%، دو سال دوم ۱۳% و از سال پنجم به بعد ۱۰% است.
تازه در سال های بعد که بیمه گذار پول بیشتری را پرداخت میکند و سرمایه ی او بیشتر میشود سود کمتری میگیرد بر خلاف سرمایه گذاری در بانک. هزینه ی پوشش ها که هر ساله از پرداختی اصلی شخص کم میشود پس اگر بیمه از بانک بهتر است چرا در عملکرد چیز دیگری را نشان میدهد..پس بنابراین بانک از بیمه بهتر است.

2.بزگترین گناه دروغ است.پس دروغگو نباشیم . انسان باشیم و انسان پرورش دهیم چون رسالت هر آدم به انسانیت رسیدن و انسان ماندن و انسان سازی است نه چیز دیگری..

در پناه خداوند یکتا موفق و پیروز باشید.یا حق.

  person
  نویسنده بیمه
  04 شهریور 1402

  سلام دوست عزیز. انتخاب سرمایه گذاری برای بیمه عمر و سرمایه گذاری در بانک بر عهده شخص است. بیمه عمر تمام سرمایه را با سود برمی گرداند اما با سرمایه گذاری در بانک حقوق مستمری دریافت نمی کنید و در پایان فقط سود و اصل پول خودتان را دارید.

person
samira
26 آذر 1401

ممنون ازمطالبی که گذاشتین اما این مطالب قدیمی به تازگی پوشش هایی با سقف تعهدبالاتربه این بیمه نامه اضافه شده. ممنون میشم نسبت به به روز رسانی مطالب اقدام بفرمایید

  person
  کارشناس بیمه
  27 آذر 1401

  سلام ممنون از پیامتان بررسی میکنیم.

person
leyla sab
26 مهر 1401

در صورت فوت، کسی که بیمه خریده میتونه بگه پولش به یک یا چند نفر برسه؟ با درصد مشخص شده؟!

  person
  کارشناس بیمه
  26 مهر 1401

  سلام باید ذینفعان را در هنگام خرید مشخص کند.

  person
  مهناز
  11 اسفند 1401

  سلام اگر شخص فوت کنه و مبلغ بیمه عمر به ذینفعان پرداخت بشه مبلغ اندوخته شخص فوت شده چی میشه ؟

   person
   کارشناس بیمه
   11 اسفند 1401

   سلام دوست عزیز. اندوخته شخص هم به وارثان منتقل می‌شود.

person
افسانه
08 مهر 1401

پس از ده سال پرداخت حق بیمه برای اتمام قرارداد چه روشی پیشنهاد میشود؟
بازخرید یعنی چی؟

  person
  کارشناس بیمه
  09 مهر 1401

  سلام می توانید هم بازخرید کنید یا اینکه تا 30 سال پرداخت کنید.

person
رمزی
27 دی 1400

سلام تمدید بیمه کارآفرین هم از طریق سایت است؟

  person
  کارشناس بیمه
  27 دی 1400

  سلام دوست عزیز، برای پرداخت قسط بیمه عمر کارآفرین و تمدید آن از طریق سایتی است که خود شرکت اعلام می کند.

person
صدری
27 دی 1400

سلام شعب بیمه کارآفرین کجا هستند؟

  person
  کارشناس بیمه
  27 دی 1400

  سلام دوست عزیز، برای دریافت اطلاعات دقیق تر از با خود شرکت تماس بگیرید.

person
ساحره
18 دی 1400

من چند تا سوال در خصوص بیمه عمر کارآفرین داشتم همینجا از کی بپرسم؟

  person
  کارشناس بیمه
  18 دی 1400

  سلام دوست عزیز، شما می توانید برای پرسیدن سوالات و دریافت پاسخ های دقیق تر با خود شرکت کارآفرین تماس بگیرید.

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید