11 بهمن 1399

بیمه زندگی خاورمیانه: صفر تا صد پوشش‌ها و طرح‌ها و خرید بیمه خاورمیانه

همه ما در طول زندگی خود با خسارت‌ها و حوادث بسیار زیادی رو به رو می شویم. هر یک از این حوادث می‌توانند سبب بهم ریختگی اعصاب و روان ما شوند. این حوادث، زندگی را تحت تأثیر خود قرار می‌دهند. بیمه زندگی خاورمیانه می‌تواند یک گزینه بسیار خوب و مثمر به ثمری برای شما باشد. شما با پیوستن به جرگه این شرکت بیمه ای می‌توانید بخش اعظمی از خسارت‌های خود را در زندگی جبران کنید. در ادامه بیشتر در خصوص این شرکت بیمه‌ای سخن به میان می‌آید. در صورت بروز حوادث مختلف و جبران خسارت‌های احتمالی با بیمه خاورمیانه می‌توانید خسارات خود را جبران کرده و سرمایه‌ای برای آینده داشته باشید.

بیمه زندگی خاورمیانه در یک نگاه کلی

اگر بخواهیم در یک نگاه کلی بیمه زندگی خاورمیانه را به شما معرفی سازیم؛ می توان آن را یک شرکت بیمه ای دانست که در سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را به صورت تخصصی به عنوان اولین شرکت بیمه ای در حوزه بیمه عمر در ایران شروع کرد. این شرکت بیمه ای با طرح‌های متنوع و خاص خود توانسته است نیاز طیف بسیار وسیعی از مردم را پاسخ گوید. هر یک از افراد می‌توانند از پوشش‌ها و طرح‌های مختلف این شرکت بیمه‌ای به خوبی بهره لازم را ببرند.

تنوع بالای پوشش‌های خرید بیمه زندگی خاورمیانه
پوشش‌هایی که از خرید بیمه زندگی خاورمیانه حاصل می شود، تنوع بالایی دارد

انواع پوشش‌های مختلف بیمه زندگی خاورمیانه

حال با بیمه زندگی خاورمیانه آشنا شدید. می‌دانید که این شرکت بیمه‌ای جزو شرکت‌های ارائه دهنده بیمه عمر به شمار می‌آید. شما می‌توانید از طرح‌های مختلف آن استفاده کنید. در کنار پوشش‌های بیمه به عنوان یک سرمایه‌گذاری مطمئن به این شرکت بیمه‌ای چشم بدوزید؛ بهتر است با برخی از مهم‌ترین پوشش های این شرکت بیمه ای هم آشنا باشید تا در صورت نیاز به خرید بیمه زندگی خاورمیانه بتوانید از هر یک از پوشش های نامبرده شده به خوبی استفاده به عمل آورید. به طور کلی بیمه‌گذاران می‌توانند در طول بازه زمانی اعتبار بیمه نامه خود از پوشش‌های بیمه خاورمیانه استفاده به عمل آورند:

پوشش سرمایه فوت عادی

اگر شما دارنده بیمه عمر خاورمیانه باشید و در طول مدت زمان داشتن این بیمه؛ بنا به هر دلیلی از این دنیا رخت بربندید؛ ذی نفعان شما می‌توانند از سرمایه اندوخته شده شما در طول این مدت زمان بهره مند گردند. شما می‌توانید با خرید بیمه زندگی خاورمیانه به عنوان بیمه عمر علاوه بر استفاده از سایر پوشش‌های دیگر بیمه زندگی خاورمیانه، ذی نفعان شما نیز از سرمایه گذاری مطمئن برای خود پس از فوت شما استفاده نمایند.

کسب سرمایه و سود نیز از عواید خرید بیمه زندگی خاورمیانه است
با خرید بیمه خاورمیانه ، در پایان اعتبار بیمه‌نامه از سرمایه و سود مناسب برخوردار می‌شوید

پوشش سرمایه فوت بر اثر حادثه

گاهی اوقات ممکن است فرد بیمه گذار بر حسب حادثه و تصادفی جان خود را از دست بدهد؛ در این صورت اگر فرد مذکور دارنده بیمه زندگی یا بیمه عمر خاورمیانه بوده باشد: ضمن اینکه ذی نفعان وی می توانند از وجود سرمایه فوت عادی آن فرد استفاده کنند؛ شرکت بیمه ای مورد نظر سرمایه فوت بر اثر حادثه را نیز به آن ها پرداخت می کند. نکته جالب توجه افزایش سرمایه فوت فرد مورد نظر حتی تا ۳ برابر سرمایه فوت عادی برای آن فرد است.

پوشش هزینه‌های پزشکی

همه ما در طول زندگی خود بارها و بارها سر و کارمان به پزشک و بیمارستان کشیده شده است. ممکن است در موارد حادتر در بیمارستان بستری شده و بایستی هزینه‌های سنگین آن را به ناچار پرداخت نماییم. بیمه زندگی خاورمیانه حامی و پشتیبان افراد است. این بیمه در صورت بیمار شدن بیمه‌گزار هزینه‌های مربوط به پزشکی آن فرد را پرداخت نماید. بیمه خاورمیانه این بستر را برای بیمه‌گزاران خود فراهم ساخته است تا آن ها بتوانند از پوشش هزینه های بستری و درمانی و سایر هزینه های پزشکی استفاده کنند. در هر صورت اگر فرد بیمه شده نیاز به پوشش های پزشکی داشته باشد؛ می تواند تا سقف ۱۵ درصد از سرمایه فوت عادی و ۱۰ درصد از سرمایه فوت بر اثر حادثه پوشش‌های پزشکی این بیمه استفاده نماید.

پوشش بیماری‌های خاص

بیمه‌گذارانی که به برخی از بیماری‌های خاص از جمله:

 • عمل قلب باز
 • پیوند اعضای اصلی بدن
 • سکته مغزی
 • سرطان
 • سکته قلبی به عنوان ۵ بیماری خاص مبتلا گردند؛ می توانند تا سقف ۳۰ درصد از سرمایه فوت از پوشش‌های بیمه عمر خاورمیانه برخوردار شوند.

بنابراین اگر بیمه‌گذاری که بیمه زندگی یا بیمه عمر خاورمیانه را خریداری نموده است؛ به بیماری‌های خاص مبتلا گردد؛ می‌تواند تا حد بسیار زیادی در هزینه‌های پزشکی خود صرفه جویی به عمل آورد.

پوشش سرطان

هر چند که بیماران مبتلا به سرطان می‌توانند از پوشش بیماری‌های خاص استفاده کنند؛ ولی با توجه به تمرکز این شرکت بیمه‌گر نسبت به پوشش بیماران سرطانی،این شرکت سرمایه‌ای جداگانه را نیز دوباره به بیمارانی سرطانی اختصاص داده است. بدین ترتیب بیمه‌گزاران سرطانی می‌توانند سال اول به میزان ۱۰ درصد و از سال های بعدی تا سال ۱۶ ام هر ساله به میزان ۴ درصد از سرمایه فوت استفاده نمایند. باید در نظر داشت که سقف نهایی پوشش سرطان در بیمه زندگی خاورمیانه تا ۶۲ درصد سرمایه فوت تخمین زده شده است.

پوشش نقص عضو و از کارافتادگی

گاهی اوقات بر حسب حوادث مختلف، ممکن است فرد بیمه گذار با نقص عضو  و از کار افتادگی رو به رو شود. یعنی به طور کامل دچار نقص عضو دائمی گردد. در این صورت، شرکت بیمه خاورمیانه متعهد است تا هزینه‌ای معادل ۲۰۰ برابر سرمایه فوت را برای چنین افرادی پرداخت نماید. ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست که این پوشش تنها زمانی به فرد بیمه گذار داده می شود که وی پوشش فوت بر اثر حادثه را نیز داشته باشد.

معافیت از پرداخت حق بیمه برای افراد مبتلا  به نقص عضو و از کار افتادگی

بیمه زندگی خاورمیانه امکانی را در اختیار بیمه شده های خود قرار داده است: در صورتی که بیمه‌گزاران به نقص عضو یا از کار افتادگی در هر یک از حوادث و تصادف های مختلف مبتلا گردند؛ با توجه به این مسئله که آن‌ها دیگر توان انجام هیچ کاری را ندارند؛ بتوانند از پرداخت حق بیمه معاف گردند. بدین ترتیب که آن‌ها دیگر نایی برای درآمدزایی ندارند. این افراد نمی‌توانند با توجه به نقص عضو و از کار افتادگی شغلی را برای خود دست و پا کنند. بیمه زندگی خاورمیانه آن‌ها را از پرداخت حق بیمه‌های خود معاف کرده است تا باری از روی دوش آن‌ها بکاهد.

چرا بیمه زندگی خاورمیانه متنوع‌ترین محصولات بیمه ای را داراست؟

در بخش پوشش‌های مختلف بیمه خاورمیانه ذکر شد که این بیمه متنوع ترین محصولات بیمه‌ای را داراست. اما به واقع چرا؟ بیمه خاورمیانه را با تنوع بسیار بالای محصولات خود می‌شناسند چرا که شامل تمامی محصولات بیمه ای زیر می باشد:

 • بیمه عمر مستمری و بازنشستگی تکمیلی
 • بیمه عمر زمانی
 • بیمه تمام عمر
 • پوشش‌های مختلف و متنوع بیمه ای
 • طرح‌های متنوع بیمه عمر و سرمایه گذاری خاورمیانه
 • و…

با توجه به این پوشش‌ها و طرح‌های متنوع است که بیمه خاورمیانه دربردارنده محصولات بیمه ای متنوع و جذابی برای بیمه گذاران خود است.

مزایای قابل توجه بیمه عمر خاورمیانه

به طور کلی باید در نظر داشت که بیمه عمر خاورمیانه هم برای شما پوشش ها و محصولات بیمه ای متنوعی را به ارمغان می آورد که در مواقع لزوم می توانید از آن ها استفاده کنید. در کنار تمامی این پوشش‌ها حکم یک سرمایه گذاری بلندمدت و مطمئن را برای شما ایفاء می کند. بنابراین، مزایای بیمه خاورمیانه بسیار خاص و منحصر به فرد می باشد. اما در کنار تمامی این مزیت‌ها می توان به برخی دیگر از مزایای خرید بیمه زندگی خاورمیانه هم اشاره کرد که به شرح زیر می باشند:

 1. دریافت وام حتی بدون نیاز داشتن به ضامن
 2. دریافت سود تضمینی
 3. تبدیل اندوخته خود به انواع مستمری
 4. امکان تعیین ذی نفع بیمه نامه به صورت دلخواه توسط فرد بیمه گذار
 5. بازخرید اندوخته و سرمایه خود
 6. و…

برای بهره بردن از این مزیت‌‌ها شما می‌توانید به صورت آنلاین در هر زمان و مکانی اقدام به خرید بیمه زندگی خاورمیانه کنید. در صورت خرید بیمه زندگی خاورمیانه، از خدمات و پوشش های مختلف این شرکت بیمه ای نهایت بهره را خواهید برد.

طرح‌های بیمه زندگی خاورمیانه

پوشش‌هایی مختلفی که بیمه خاورمیانه ارائه می کند
شرکت بیمه خاورمیانه پوشش های مختلفی برای بیمه عمر و سرمایه گذاری خود در نظر گرفته است

بیمه زندگی خاورمیانه دارای طرح‌های مختلف و متنوعی است که در این بین می توان به طرح‌های زیر اشاره داشت:

 1. طرح آینده رویایی فرزندان
 2. طرح چتر حمایت خاورمیانه
 3. طرح نگین
 4. طرح سازمانی برای سازمان ها و شرکت‌های مختلف به صورت گروهی

ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست که طرح‌های بیمه زندگی خاورمیانه دارای شرایط سنی خاص خود می باشند. بهتر است در زمان خرید بیمه زندگی خاورمیانه به صورت اینترنتی و یا حضوری به این شرایط دقت نظر داشته باشید تا در نهایت با استعلام و مقایسه شرایط بیمه خاورمیانه با سایر شرکت های بیمه ای دیگر بتوانید مناسب ترین طرح ها و خدمات بیمه ای را برای خود انتخاب کنید.

انواع سود پرداختی در بیمه زندگی خاورمیانه

دو نوع سود در بیمه خاورمیانه به عنوان بیمه عمر و سرمایه گذاری به بیمه گزاران خود پرداخت می شود که شامل سود تضمین و سود حاصل از مشارکت می باشد که به شرح زیر می باشند:

 • سود تضمینی: مقدار و میزان این سود مشخص است و توسط بیمه مرکزی تعیین می گردد. سود تضمینی در دو سال اول ۱۶ و در دو سال بعدی ۱۳ و از سال پنجم تا پایان قرارداد به میزان ۱۰ درصد برآورد می‌گردد.
 • سود حاصل از مشارکت: مقدار و میزان این سود برخلاف سود تضمینی مشخص نیست. چرا که میزان سود حاصل از مشارکت – همان طور که از نام آن هم مشخص است- بستگی به مشارکت و فعالیت‌های شرکت بیمه‌ای مورد نظر دارد. البته وضعیت اقتصادی حاکم بر کشور نیز در میزان این سود تأثیرگذار است. مقدار سودی که از طریق مشارکت به دست می آید؛ همه ساله در پایان هر سال به اندوخته بیمه گذار واریز می‌گردد.

خرید اینترنتی بیمه زندگی خاورمیانه در کسری از ثانیه

بیمه زندگی خاورمیانه به عنوان بیمه عمر و سرمایه گذاری از جمله شرکت‌های بیمه‌ای پیشرو در امر خدمت رسانی به بیمه گزاران خود می‌باشد. شما می‌توانید برای خرید اینترنتی این بیمه عمر و کسب سودهای مختلف و مزایا و پوشش های بیمه ای متنوع در هر زمان و مکانی که اراده کنید؛ به صورت اینترنتی و در کسری از ثانیه در سامانه اینترنتی بیمه دات کام نسبت به خرید اقدام کنید.

خرید آنلاین بیمه زندگی خاورمیانه از سایت بیمه دات کام
بدون مراجعه حضوری به نمایندگی بیمه ، به راحتی می توانید از سایت بیمه دات کام، بیمه زندگی خاورمیانه را به صورت اینترنتی خریداری نمایید

خرید بیمه زندگی خاورمیانه به صورت آنلاین

حال که با بیمه زندگی خاورمیانه و پوشش های خاص و متنوع آن آشنا شدید؛ در صورتی که ترغیب به خرید این بیمه شده‌اید، بایستی هر چه سریعتر اقدام به خرید این بیمه عمر کنید. برای این منظور به جای رفتن به شرکت بیمه‌ای مورد نظر به صورت حضوری، شما می‌توانید در وقت و انرژی خود صرفه جویی کنید؛ به راحتی آنلاین اقدام به خرید بیمه زندگی خاورمیانه کنید. برای استعلام بیمه خاورمیانه کافیست وارد وبسایت بیمه دات کام شوید تا با ورود به این وبسایت اینترنتی علاوه بر خرید بیمه زندگی خاورمیانه نسبت به استعلام و پرداخت اقساط خود به صورت اینترنتی و سایر مزایای دیگر در بستر اینترنت بهره مند گردید.

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
29 مهر 1400 / بیمه مسافرتی / مجله بیمه

بیمه مسافرتی کانادا: سفری ایمن و لذت بخش به کشور زمستان‌های سرد

راهنمای کامل پوشش‌ها و شرایط بیمه مسافرتی کانادا را قبل از اخذ ویزای شنگن در این مقاله بخوانید.

28 مهر 1400 / بیمه عمر / مجله بیمه

بیمه بازنشستگی سامان: همراه دوران بازنشستگی عالی شما

بیمه بازنشستگی سامان همراه شما تا دوران کهنسالی

28 مهر 1400 / بیمه مسافرتی / مجله بیمه

بیمه مسافرتی ترکیه؛ با کمتر از یک یورو سفری خاطره‌انگیز و ایمن داشته باشید.

نکات طلایی بیمه مسافرتی ترکیه که باید قبل از سفر بدانید

27 مهر 1400 / بیمه تکمیلی / مجله بیمه

مقایسه بیمه های تکمیلی: هر‌ آنچه باید برای انتخاب بهترین بیمه درمانی بدانید

مقایسه انواع بیمه‌های تکمیلی و انتخاب بهترین گزینه بیم درمان تکمیلی

27 مهر 1400 / اخبار / مجله بیمه

بیمه مشاغل آزاد تامین اجتماعی: پوشش‌ها، هزینه‌ها و مدارک ( جزییات قانونی پاییز 1400)

مدارک و شرایط، پوشش‌های بیمه مشاغل آزاد تامین اجتماعی و تفاوت بیمه مشاغل آزاد را با بیمه اجباری را این جا بخوانید.

26 مهر 1400 / اخبار / مجله بیمه

بیمه اتباع خارجی: پوشش‌ها و خدمات این بیمه برای افغان‌های عزیز

راهنمای کامل بیمه اتباع خارجی را در این مقاله بخوانید

فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید