بیمه دات کام

ما در بیمه دات کام یک خانواده هستیم. هر عضو جدیدی که وارد مجموعه بیمه دات کام می‌شود، از همان روز اول دغدغه و شادی او، دغدغه و شادی ما خواهد شد. در این خانواده بزرگ ما کنار هستیم تا با هم زندگی و رشد کنیم. ما برای رسیدن به این هدف، از همان ابتدا فضایی را ایجاد کردیم تا به راحتی و بدون هیچ مساله ای و فکری، هم بتوانیم کار و هم پیشرفت کنیم. فضایی که در آن پویایی، خلاقیت، موفقیت و همکاری دوستانه حرف اول را بزند. از آنجا که صنعت ما بیمه است و هر روز با چالش‌های جدیدی روبرو می‌شود، توجه به فضایی برای رشد و یادگیری و ایجاد محیطی آرام برای کار، از اولویت ما بوده است. ما فقط در صدد جذب همکارانی هستیم که کنار داشتن تخصص و تجربه بالا در رشته خودشان، عاشق چالش‌های جدید و تجربه کردن باشند و بخواهند همراه با دیگران و تعامل با آن‌ها پیشرفت کنند.

در پایین فهرستی از موقعیت‌های شغلی را معرفی کرده‌ایم. دوست دارید تا در کدام بخش شرکت ما کنارمان باشید؟ بی‌صبرانه منتظر ارسال رزومه وآشنایی با شما هستیم.

فرصت های شغلی

کسب‌وکار

اگر ساعت‌ها وقت خود را صرف مطالعه و کار در این حوزه می‌کنید و عاشق فعالیت و کار در بخش فروش، مارکتینگ و بازاریابی هستید، ما در بیمه دات کام، چنین موقعیت شغلی را برای شما در نظر گرفته‌ایم. این جایگاه برای شمایی است که فکر و ذهنتان رشد کسب‌وکار است.

برنامه‌نویسی و فنی مهندسی

پشت یک سایت، تیم برنامه‌نویسی و فنی قوی قرار دارد. در صنعت بیمه، این بخش اهمیت زیادی دارد؛ برای همین ما دنبال آن‌هایی هستیم که دانش قوی و به روزی در خصوص برنامه‌نویسی و فنی سایت دارند. اگر می‌خواهید که توانایی خود را در صنعت جدیدی به چالش بکشید، بیمه دات کام منتظر شماست.

منابع انسانی

یک شرکت با تدبیر و مدیریت منابع انسانی‌اش پیشرفت می‌کند. اگر در حوزه منابع انسانی تجربه دارید و عاشق رشد و کمک به دیگر در شرکت هستید، منابع انسانی بیمه دات کام، یک جای خالی برای شما در نظر گرفته است.

آدرس

تهران، سعادت آباد، میدان تهرانی مقدم (کاج)، خیابان سرو شرقی، پلاک ۱۷ طبقه ۶

ارتباط با ما

شماره تماس: 4372-021

 info@bimeh.com