25 اردیبهشت 1400

قرعه‌کشی جشنواره عیدانه ۱۴۰۰ بیمه‌دات‌کام و ایوا برگزار شد

قرعه کشی جشنواره عیدانه بیمه‌دات‌کام و اپلیکیشن ایوا با حضور مدیران و کارشناسان هر دو مجموعه در تهران مورخه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ برگزار شد.

در ابتدای جلسه، صدیقی، مدیر روابط عمومی و تبلیغات بیمه دات کام به معرفی این جشنواره عیدانه پرداخت:” این جشنواره از تاریخ ۱۹ اسفند الی ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ به منظور اشاعه فرهنگ خرید آنلاین بیمه ثالث و رانندگی ایمن با همکاری ایوا برگزار شد. در این بازه زمانی، بیمه‌‌‌گزاران فرصت داشتند با خرید بیمه شخص ثالث از اپلیکیشن ایوا، شانس خود را برای شش هدیه یک میلیون تومانی امتحان کنند.”

همکاری اپلیکیشن ایوا و بیمه دات کام

سپس اسداللهی، مدیراجرایی بیمه دات کام به همکاری بیمه دات کام و ایوا اشاره کرد:” بیمه دات کام یکی از استارت آپ های صنعت بیمه از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را در حوزه استعلام، مقایسه و خرید آنلاین بیمه آغاز کرده است. این سامانه، ارائه دهنده خدمات زیرساخت به شرکای تجاری از قبیل ایواست. او اهداف ارائه زیرساخت‌های بیمه‌ای در فضای آنلاین را، ارتقای فرهنگ بیمه، کاهش ترافیک و رفت و آمد در شرایط کرونا ، مصرف کمتر کاغذ و سهولت و افزایش رضایت کاربران دانست.”

مارکلایی، مدیر روابط عمومی و کسب و کار سداد، با معرفی ایوا، هدف از چنین کمپین‌هایی را ارائه خدمات بهتر دانست. وی افزود:” به تازگی آمار نصب اپلیکیشن ایوا ۱۰ برابر شده است.

ایوا چیست؟

ایوا نوعی اپلیکشین پرداخت فین تک است. شرکت پرداخت الکترونیک سداد، از مجموعه شرکت‌های بانک ملی ایران، این اپلیکشن را راه اندازی کرده است. سرویس نشان بانک، خدمات دیجیتال بانک ملی ایران نیز اخیرا به این اپلیکیشن افزوده شده است. کاربران با نصب این نرم افزار می‌توانند به خدمات مختلف خرید شارژ و بسته‌های اینترنت تلفن همراه ، امور روزمره بانکی نظیر انتقال کارت به کارت، دریافت موجودی بانکی و …، استعلام و پرداخت جریمه خودرو و همچنین خرید بیمه به صورت اینترنتی دسترسی داشته باشند. این امر کاربران را از رفت و آمدهای غیرضروری در شرایط کرونایی و ترافیک و … به دور نگه می‌دارد.

سرویس خرید بیمه ایوا، خدمت نوینی است که با همکاری سامانه بیمه دات کام در این اپلیکیشن راه اندازی شده است. در این بخش، امکان خرید انواع بیمه نظیر بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه ، بیمه مسافرتی ، بیمه زلزله ، بیمه درمان، بیمه کرونا، بیمه آتش‌سوزی فراهم شده است. ضمنا کاربر قبل از خرید می‌تواند به استعلام و مقایسه قیمت بیمه از ۲۰ شرکت بیمه‌ای معتبر پرداخته و سپس بهترین بیمه مناسب شرایط خود را خریداری نماید.”

در ادامه قرعه کشی، شش نفر از خریداران بیمه شخص ثالث از اپلیکیشن ایوا در مدت زمان جشنواره، به قید قرعه انتخاب و برنده جایزه یک میلیون ریالی شدند.لیست این افراد در شبکه های اجتماعی بیمه دات کام و ایوا منتشر گردید.

در پایان جلسه نیز، مدیران دو مجموعه بر ضرورت تداوم چنین کمپین‌های تاکید نمودند. آنها از امکان خرید سایر بیمه‌ها نظیر بیمه بدنه، بیمه تجهیزات الکترونیک، بیمه آتش‌سوزی و … در این اپلیکیشن خبر داده و امید خود به افزایش همکاری دو طرف را کمپین‌هایی جهت ارائه قیمت بهینه به بیمه‌گزاران و پروموشن‌های بیشتر در عین افزایش خدمات بیمه‌ای ابراز نمودند.

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
03 مهر 1400 / اخبار / مجله بیمه

با بیمه های عجیب دنیا آشنا شوید

برخی از بیمه‌ها واقعا عجیب و خنده دار هستند. مثل حس بویایی. اما وقتی بدانید که چرا برخی این حواس خود را بیمه می‌کنند، شاید به آنها حق بدهید...

01 مهر 1400 / اخبار / مجله بیمه

کد کارگاهی بیمه؛ تمام شرایط، قوانین و مدارک مورد نیاز برای دریافت آن

زمانی که پس از کلی مشغله و سختی موفق می‌شوید شرکتی را به نام خود تاسیس کنید؛ هنوز هم بسیاری از راه‌های نرفته را باید طی کنید. کد کارگاهی بیمه،

31 شهریور 1400 / اخبار / مجله بیمه

استعلام شماره بیمه تامین اجتماعی به 2 روش حضوری و آنلاین

نحوه استعلام کد بیمه تامین اجتماعی به صورت حضوری و غیر حضوری

18 شهریور 1400 / اخبار / بیمه مسئولیت

بیمه آسانسور چیست؟+ نکات خرید بیمه آسانسور

راهنمای کامل بیمه آسانسور را که خواندن آن برای هر آپارتمان نشین و مدیرساختمان ضروری است، در این مقاله بیمه دات کام بخوانید.

18 شهریور 1400 / اخبار

مرخصی زایمان بالاخره چند ماه است؟+آخرین قانون و لیست مدارک

هر خانم کارمندی که فرزندی به دنیا آورده است، نیاز به استراحت و مرخصی زایمان دارد. در این دوره، نوع قرارداد کاری که براساس آن مشغول به کار است، سابقه

17 شهریور 1400 / اخبار / مجله بیمه

خدمات درمانی با کارت ملی را چگونه بدون نیاز به دفترچه تامین اجتماعی دریافت کنیم؟

هویتِ مورد اعتماد جزء حیاتی یک جامعه با عملکرد خوب است. به همین دلیل است که بهبود امنیت، کاهش تقلب در شناسنامه و سرقت هویت و اعتمادسازی در دستور کار

فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید