بنر بیمه
25 اردیبهشت 1400

قرعه‌کشی جشنواره عیدانه ۱۴۰۰ بیمه‌دات‌کام و ایوا برگزار شد

قرعه کشی جشنواره عیدانه بیمه‌دات‌کام و اپلیکیشن ایوا با حضور مدیران و کارشناسان هر دو مجموعه در تهران مورخه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ برگزار شد.

در ابتدای جلسه، صدیقی، مدیر روابط عمومی و تبلیغات بیمه دات کام به معرفی این جشنواره عیدانه پرداخت:” این جشنواره از تاریخ ۱۹ اسفند الی ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ به منظور اشاعه فرهنگ خرید آنلاین بیمه ثالث و رانندگی ایمن با همکاری ایوا برگزار شد. در این بازه زمانی، بیمه‌‌‌گزاران فرصت داشتند با خرید بیمه شخص ثالث از اپلیکیشن ایوا، شانس خود را برای شش هدیه یک میلیون تومانی امتحان کنند.”

همکاری اپلیکیشن ایوا و بیمه دات کام

سپس اسداللهی، مدیراجرایی بیمه دات کام به همکاری بیمه دات کام و ایوا اشاره کرد:” بیمه دات کام یکی از استارت آپ های صنعت بیمه از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را در حوزه استعلام، مقایسه و خرید آنلاین بیمه آغاز کرده است. این سامانه، ارائه دهنده خدمات زیرساخت به شرکای تجاری از قبیل ایواست. او اهداف ارائه زیرساخت‌های بیمه‌ای در فضای آنلاین را، ارتقای فرهنگ بیمه، کاهش ترافیک و رفت و آمد در شرایط کرونا ، مصرف کمتر کاغذ و سهولت و افزایش رضایت کاربران دانست.”

مارکلایی، مدیر روابط عمومی و کسب و کار سداد، با معرفی ایوا، هدف از چنین کمپین‌هایی را ارائه خدمات بهتر دانست. وی افزود:” به تازگی آمار نصب اپلیکیشن ایوا ۱۰ برابر شده است.

ایوا چیست؟

ایوا نوعی اپلیکشین پرداخت فین تک است. شرکت پرداخت الکترونیک سداد، از مجموعه شرکت‌های بانک ملی ایران، این اپلیکشن را راه اندازی کرده است. سرویس نشان بانک، خدمات دیجیتال بانک ملی ایران نیز اخیرا به این اپلیکیشن افزوده شده است. کاربران با نصب این نرم افزار می‌توانند به خدمات مختلف خرید شارژ و بسته‌های اینترنت تلفن همراه ، امور روزمره بانکی نظیر انتقال کارت به کارت، دریافت موجودی بانکی و …، استعلام و پرداخت جریمه خودرو و همچنین خرید بیمه به صورت اینترنتی دسترسی داشته باشند. این امر کاربران را از رفت و آمدهای غیرضروری در شرایط کرونایی و ترافیک و … به دور نگه می‌دارد.

سرویس خرید بیمه ایوا، خدمت نوینی است که با همکاری سامانه بیمه دات کام در این اپلیکیشن راه اندازی شده است. در این بخش، امکان خرید انواع بیمه نظیر بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه ، بیمه مسافرتی ، بیمه زلزله ، بیمه درمان، بیمه کرونا، بیمه آتش‌سوزی فراهم شده است. ضمنا کاربر قبل از خرید می‌تواند به استعلام و مقایسه قیمت بیمه از ۲۰ شرکت بیمه‌ای معتبر پرداخته و سپس بهترین بیمه مناسب شرایط خود را خریداری نماید.”

در ادامه قرعه کشی، شش نفر از خریداران بیمه شخص ثالث از اپلیکیشن ایوا در مدت زمان جشنواره، به قید قرعه انتخاب و برنده جایزه یک میلیون ریالی شدند.لیست این افراد در شبکه های اجتماعی بیمه دات کام و ایوا منتشر گردید.

در پایان جلسه نیز، مدیران دو مجموعه بر ضرورت تداوم چنین کمپین‌های تاکید نمودند. آنها از امکان خرید سایر بیمه‌ها نظیر بیمه بدنه، بیمه تجهیزات الکترونیک، بیمه آتش‌سوزی و … در این اپلیکیشن خبر داده و امید خود به افزایش همکاری دو طرف را کمپین‌هایی جهت ارائه قیمت بهینه به بیمه‌گزاران و پروموشن‌های بیشتر در عین افزایش خدمات بیمه‌ای ابراز نمودند.

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
18 دی 1400 / اخبار / اطلاعات بیمه ای

بیمه مشاغل آزاد تامین اجتماعی: پوشش‌ها، هزینه‌ها و مدارک ( جزییات قانونی زمستان 1400)

مدارک و شرایط، پوشش‌های بیمه مشاغل آزاد تامین اجتماعی و تفاوت بیمه مشاغل آزاد را با بیمه اجباری را این جا بخوانید.

11 دی 1400 / اخبار

خرید آنلاین بیمه چه مزایایی دارد+ معرفی سایت‌های خرید اینترنتی بیمه

خرید بیمه به دو صورت آفلاین از شعب بیمه و آنلاین از سایت‌هایی هم‌چون بیمیتو، ازکی و بیمه دات کام مقدور است. شما راهنمای کامل خرید بیمه آنلاین را می توانید در این مقاله بخوانید

17 آذر 1400 / اخبار

تغییر لوگوی بیمه دات کام؛ رونمایی از لوگوی جدید در روز بیمه (۱۳ آذر 1400)

در روز 13 آذر همزمان با روز بیمه، در مراسمی از هویت بصری جدید بیمه دات کام رونمایی شد. در طراحی لوگو جدید استفاده از المان‌­های به روز و ساختار هندسی منطقی دیده‌می‌شود.

16 آذر 1400 / اخبار

گزارش جشن بیمه دات کام در روز ۱۳ آذر همزمان با روز بیمه

گزارش جشن بیمه دات کام در روز تولد سرکار خانم شریفیون را در این مقاله بخوانید!

09 آذر 1400 / اخبار / اطلاعات بیمه ای

بیمه حوادث طبیعی: بیمه اجباری برای تمام منازل مسکونی از سال ۱۴۰۰

غلامرضا سلیمانی، رئیس کل بیمه مرکزی در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما در تاریخ ۷ اردیبهشت ۱۴۰۰، اعلام کرد: “بیمه حوادث طبیعی برای ۳۰ میلیون منزل مسکونی ارائه خواهد شد. حق

07 آذر 1400 / اخبار

محاسبه ساعات کاری: قوانین محاسبه اضافه کاری، مشاغل سخت و شب کاری

نحوه محاسبه ساعات کاری کارگر، اضافه کاری در شب و روز و وظایف کارفرما را در این مقاله بخوانید.

فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید