23 اسفند 1399

بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه با شرایط ویژه+ بیمه عمر رایگان

آیا به ضرورت خرید بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه اتومبیل فکر کرده‌اید؟ مگر می‌شود خودرو داشت و از حوادث جاده‌ای گریز کرد؟ با توجه به آمار تصادف‌های جاده‌ای و آسیب‌های جدی وسایل نقلیه و سرنشینان خودرو، می‌بایست برای جبران هزینه‌های مربوط به آن به فکر بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه وسیله نقلیه خود باشید. هریک این بیمه‌های اتومبیل یاد شده به نوبه خود به عنوان پرفروش‌ترین بیمه‌ها مطرح می‌شوند.

با این دو بیمه خودرو هنگام بروز تصادف‌های ریز و درشت، می‌توانید از هزینه‌های سرسام آور جلوگیری به عمل آورید. در همین راستا به معرفی بیمه‌های اتومبیل: بیمه ثالث و بیمه بدنه می پردازیم. سپس این دو بیمه را با هم مقایسه می‌کنیم. در نهایت نیز از جشنواره ویژه فروش بیمه اتومبیل بیمه دات کام صحبت خواهیم کرد. این فرصت استثنایی با هدیه‌ای رایگان و ارزنده به مناسبت سال نو ۱۴۰۰ همراه شده است.

بیمه شخص ثالث خودرو: بیمه‌ای اجباری

بیمه شخص ثالث تنها بیمه اجباری خودروها و وسایل نقلیه مختلف است. هر یک از رانندگان مختلف می‌بایست برای خودروی خویش بیمه شخص ثالث را خریداری کنند. در غیر این صورت، پلیس به محض رویت، خودروی خاطی را جریمه و توقیف می‌کند. به همین منظور، بهتر است با خرید بیمه شخص ثالث ضمن پیشگیری از جریمه و پرداخت هزینه‌های سرسام آور تعمیر خودرو در صورت بروز تصادفات مختلف، از پوشش‌های مختلف و مزایای بیمه شخص ثالث به خوبی بهره‌مند گردید.

سقف پوشش جانی بیمه شخص ثالث به اندازه دیه در ماه حرام همان سال برآورد می‌شود. مبلغ ذکر شده به صورت ثابت در هر سال ز طرف قوه قضاییه اعلام می‌گردد. امکان کمتر یا بیشتر کردن آن توسط هیچ یک از افراد بیمه گذار و بیمه شونده وجود ندارد. سقف مبلغ خسارت جانی بیمه شخص ثالث در سال ۹۹ در ماه‌های حرام ۴۴۰ میلیون اعلام شده است.

شما می‌توانید با داشتن بیمه ثالث تا حد بسیار زیادی از پوشش های آن بهره مند شده و به هنگام بروز تصادف های مختلف از هزینه های شما صرفه جویی می‌شود.

بیمه بدنه خودرو: بیمه ای اختیاری در کنار شخص ثالث

علاوه بر بیمه شخص ثالث که تنها بیمه اجباری خودروها و وسایل نقلیه به شمار می‌آید؛ شما می توانید به عنوان مکمل آن از بیمه بدنه خودرو هم بهره مند شوید. هر چند که بیمه بدنه خودرو اجباری نیست و خرید آن برای هر راننده‌ای اختیاری تلقی می‌گردد؛ ولی با توجه به پوشش‌هایی که این نوع بیمه خودرو ارائه می‌سازد؛ شما می توانید به عنوان مکمل در کنار بیمه شخص ثالث از وجود آن هم استفاده کنید. پوشش‌هایی که بیمه شخص ثالث ارائه نمی کند؛ با در دست داشتن بیمه بدنه پوشش داده شود. بنابراین داشتن بیمه بدنه خودرو هم می تواند در بسیاری از موارد کمک حال شما باشد.

تفاوت بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه برای وسایل نقلیه

هنگام معرفی انواع بیمه اتومبیل، یکی از بارزترین تفاوت‌های میان آن‌ها روشن گشت: اجباری بودن بیمه شخص ثالث و اختیاری بودن بیمه بدنه می باشد. اما به غیر از این تفاوت، تفاوت‌های دیگری نیز میان این دو نوع بیمه خودرو وجود دارد که به شرح زیر می باشد:

جبران خسارت‌های وارد شده به خودرو

در بیمه شخص ثالث، خسارت‌های مالی به افرادی غیر از راننده پرداخت می‌شود. در غیر از این موارد، این بیمه بدنه است که به یاری شما می شتابد: بیمه بدنه خسارت‌های وارد شده به خودروی شما را جبران می‌کند. اگر خودروی شما به عنوان راننده وسیله نقلیه آسیب ببیند، بیمه بدنه، هزینه ها و خسارت‌های وارد شده به خودروی شما را جبران می‌کند. به همین جهت است که وجود این بیمه در کنار شخص ثالث به شما کمک شایانی می‌کند.

حق بیمه انواع مختلف بیمه اتومبیل

مبلغ حق بیمه‌نامه بدنه با توجه به قیمت خودروی مورد نظر، تعیین و تخمین زده می شود. این در حالی است که کاملا برخلاف بیمه بدنه، قیمت خودرو در بیمه شخص ثالث هیچ تأثیری روی مبلغ حق بیمه نامه ندارد. در بیمه شخص ثالث بیشتر خطرآفرین بودن ماشین راننده مدنظر قرار داده می شود.

پوشش‌های مختلف بیمه‌ای

هر یک از بیمه‌های مختلف خودرویی از جمله بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه دارای پوشش‌های بیمه‌ای مختلفی هستند که وجود هر یک از آن ها در کنار یکدیگر می‌تواند در جبران هزینه‌های بیشتری به آسیب دیدگان و صاحبان خودرو و وسایل نقلیه کمک بیشتری بکنند.

خرید آنلاین بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث

همان طور که گفته شد؛ شما پس از خرید هر نوع وسیله نقلیه‌ای می‌بایست بلافاصله به فکر خرید بیمه شخص ثالث باشید. خرید این بیمه خودرو به صورت کاملا الزامی و ضروری می باشد. در صورت نداشتن بیمه شخص ثالث، پلیس می تواند شما را توقیف کند. اما برای خرید بیمه شخص ثالث و سایر بیمه های دیگر خودرو از جمله بیمه بدنه دیگر نیازی به شکل حضوری و اتلاف وقت و انرژی شما نیست.

شما می‌توانید با ورود به سامانه‌های آنلاین خرید بیمه نظیر بیمه دات کام به راحتی و در عرض چند دقیقه بیمه مدنظر خود را خریداری نمایید. خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه در سامانه بیمه دات کام و نیز استعلام قیمت شرکت‌های بیمه ای مختلف تنها بخشی از مزایای مختلف خرید اینترنتی بیمه های خودرو از سایت بیمه دات کام است. ولی باز هم شرایط ویژه تری برای شما در آخر سال ۱۳۹۹ در نظر گرفته‌ایم:

جشنواره ” شاید ارزان‌ترین در بیمه دات کام باشد”+ عیدی سال ۱۴۰۰

اگر بیمه خود را از سایت بیمه دات کام خریده باشید، مطلع هستید که این سایت همواره ارزان‌ترین بیمه‌ها را با توجه به شرایط شما ارائه می‌کند. ضمنا این شرایط قیمت پایین بیمه همواره با جشنواره‌های تخفیف و پروموشن‌های ویژه مطلوب‌تر می‌گردد. به عنوان مثال می‌توان به جشنواره ” شاید ارزان‌ترین در بیمه دات کام باشد” اشاره کرد.

شرایط استثنایی خرید بیمه اتومبیل در انتهای سال ۹۹ از سایت بیمه دات کام

جشنواره” شاید ارزان‌ترین در بیمه دات کام باشد” تا انتهای فروردین ۱۴۰۰ ادامه دارد. در این بازه زمانی محدود، علاوه بر شرایط بهینه خرید انواع بیمه با قیمت و کیفیت مناسب، برای خرید بیمه‌های اتومبیل شرایط استثنایی در نظر گرفته شده است:

شما می‌توانید با مراجعه به صفحه استعلام و خرید آنلاین بیمه شخص ثالث، این بیمه‌نامه را با تخفیف ۱۰ درصدی برای خودروی خود تهیه نمایید. ضمنا در خرید بیمه بدنه، تخفیف ۱۰۰ هزار تومانی لحاظ شده است. این پروموشن‌ها می‌توانند کمکی برای ارتقای رانندگی ایمن در جامعه و کمک به خانواده‌ها در شرایط تورمی باشد.

به علاوه فرصت طلایی ذکر شده برای خرید بیمه اتومبیل، بیمه دات کام بیمه‌گزاران را با عیدی ویژه ۱۴۰۰ شگفت زده می‌کند. بله، با خرید بیمه اتومبیل خود از سایت بیمه دات کام تا آخر فروردین ۱۴۰۰، امکان برخورداری از هدیه بیمه عمر زمانی خاورمیانه با اعتبار یک ماهه برای شما فراهم شده است. بیمه عمر، زیرمجموعه بیمه اشخاص محسوب می‌شود. این بیمه، نوعی سرمایه گذاری بلندمدت با مزایای مناسب، پشتیبان مالی برای خانواده و همه افراد دوراندیشی است که امروز سکه‌ای کنار گذاشته و فردا کوزه ها سود می برند.

پوشش‌های بیمه عمر عیدی ۱۴۰۰ بیمه دات کام

  • پوشش هزینه پزشکی بر اثر حادثه : ۶۰ میلیون تومان
  • پوشش فوت بر اثر حادثه : ۶۰ میلیون تومان
  • پوشش فوت طبیعی : ۶۰ میلیون تومان

اگر مایل به کسب اطلاعات بیشتر درباره مزایای بیمه عمر هستید شما را به خواندن این مقاله دعوت می کنیم.

با مراجعه به بیمه دات کام، این کارگزاری معتبر برخط بیمه‌ای، می‌توانید بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه را تا انتهای فروردین ۱۴۰۰با شرایط تکرارنشدنی بخرید. به علاوه از هدیه بیمه عمر یک ماهه  خاورمیانه برخوردار شوید.

لذت رانندگی با داشتن اتومبیل

با توجه به  هزینه‌های مختلفی که ممکن است در هنگام بروز تصادفات رانندگی برای هر راننده ای پیش آید؛ شما می توانید با خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه در وب سایت بیمه دات کام لذت سفرهای مختلف را در کنار دوستان و عزیزان خویش تجربه کنید و هیچ گونه نگرانی در خصوص هزینه های سرسام آور وارد شده به خودروی خود را نداشته باشید.

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
23 مهر 1400 / بیمه شخص ثالث

جریمه دیرکرد بیمه شخص ثالث (پاییز 1400)+ راهکار بخشودگی جریمه دیرکرد

وقتی صحبت از خرید یا تمدید بیمه‌نامه شخص ثالث می‌شود، عوامل زیادی را باید درنظر گرفت. بیمه شخص ثالث از نظر قانونی اجباری است و فقط خسارات شخص ثالث را

14 مهر 1400 / بیمه شخص ثالث / مجله بیمه

استعلام بیمه خودرو آنلاین در کسری از زمان: خیال راحت شما از اصالت بیمه ماشین

دو راه آسان استعلام بیمه خودرو (آنلاین) : بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه را با پلاک، سامانه سنهاب و درگاه ملی خدمات دولت هوشمند، اینجا بخوانید

10 مهر 1400 / بیمه شخص ثالث / مجله بیمه

بیمه حوادث راننده؛ همه چیز در مورد پوشش‌ها و شرایط این بیمه خودرو

اطلاعات جامع و کامل بهترین بیمه حوادث راننده خودرو + پوشش‌ها، شرایط و مدارک مورد نیاز بیمه راننده مقصر را در این مقاله بخوانید.

01 مهر 1400 / بیمه شخص ثالث / مجله بیمه

تعویض پلاک خودرو + چک لیست مدارک و مراحل تعویض پلاک(به روزرسانی پاییز1400)

راهنمای کامل تعویض پلاک ماشین، مدارک، شرایط، مراکز و سامانه تعویض پلاک اینترنتی خودرو را در این مقاله بیمه دات کام بخوانید.

27 شهریور 1400 / بیمه شخص ثالث / مجله بیمه

کارت خودرو: مدارک،شرایط و روش‌های استعلام کارت ماشین در یک جا(پاییز1400)

راهنمای کامل کارت خودرو، مدارک موردنیاز، شرایط و شیوه‌های استعلام و پیگیری کارت ماشین صادره یا مفقودی در 1400 را در این مقاله بخوانید.

23 شهریور 1400 / بیمه شخص ثالث

خلافی خودرو با پیامک را چگونه بگیریم؟ (آپدیت مهر 1400)

برای همگی ما پیش آمده که روزانه یک سری از پیام‌های تبلیغاتی سرازیر تلفن‌های همراهمان شوند و اعصابمان را بهم بریزند. برخی از این دسته پیامک‌ها در کنار جذاب نبودن

فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید