29 تیر 1398

راه حل مناسب پوشش های بیمه ای برای افراد و سازمان

سازمان بیمه مرکزی جمهوری اسلامی به عنوان سازمان نظارتی کشور برشرکت های بیمه گر ، درباره شرایط افراد و سازمان هایی که می توانند تحت پوشش های بیمه ای مختلف قرار گیرند راه حل های مناسبی ارائه داد. سایت خبری آخرین نیوز مقاله در این ارتباط ارائه داده که در اینجا با هم می خوانیم .

راه حل و راه کارهای مناسب پوشش های بیمه ای برای افراد و سازمان را بهتر بشناسیم

سازمان بیمه مرکزی جمهوری اسلامی به عنوان بزرگ ترین بیمه گر کشور، درباره شرایط افراد و سازمان هایی که می توانند تحت پوشش های بیمه ای مختلف قرار گیرند راه حل های مناسبی ارائه داد. با ما همراه باشید تا چکیده ای از تمامی این راه کارها را با هم بشناسیم.

معرفی راه حل های مناسب پوشش های بیمه ای برای افراد و سازمان

بیمه های سازمانی بیمه دات کام

به طور کلی صنعت بیمه مجموعه ای کاملاً منسجم و به هم پیوسته است که با سایر مجموعه های غیر بیمه ای خارج از حیطه خود نیز در ارتباط است. از جمله این محیط ها می توان به محیط های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و… اشاره کرد. از آنجایی که در حال حاضر در کشورمان شاخص نیروی انسانی به عنوان اصلی ترین شاخص توسعه معرفی شده است لذا یکی از فاکتورهای اساسی برای ارتقای کیفیت این شاخص، برخورداری افراد جامعه از خدمات مربوط به صنعت بیمه است. به واقع این صنعت در چشم انداز چندین ساله ایران به عنوان مسیر دست یابی و رسیدن به توسعه پایدار معرفی شده است.

در دنیای نوین که رقابت جهانی حرف اول را می زند باعث شده تا افراد و سازمان ها در برنامه ریزی برای چشم اندازهای آتی خود درگیر چالش های متفاوتی شوند. از این رو خلاقیت و نوآوری تمامی سازمان ها را وادار می کند تا افراد با استعدادهای متفاوت را در کنار هم قرار دهد تا از دانش و تجربیاتشان به منظور دست یابی به تکنولوژی های برتر دنیا استفاده کند. شاید باور کردن این جمله اندکی دشوار باشد که صنعت بیمه در سایه این رقابت جهانی در بازارهای داخلی و خارجی، پرچم دار خلاقیت و نوآوری است که پوشش بیمه خود را با نیازهای متغیر جامعه هماهنگ می سازد. بنابراین در این راستا صنعت بیمه در جهت افزایش میزان تعهدات خود، تمهیدات و راه حل های مناسبی را برای پوشش های بیمه ای افراد و بیمه سازمانی ارائه نموده است.

پوشش های جدید بیمه ای برای افراد و سازمان

با وجود آنکه بیش از یک قرن از تاسیس صنعت بیمه می گذرد اما هنوز هم قوانین و مقررات آن تغییر چندانی نکرده است. مسلم است که نیازهای جامعه با مرور زمان تفاوت چشمگیری پیدا کرده است و بدیهی است که ارائه خدمات قبلی پوشش های بیمه ای نمی تواند نمی تواند بیمه شدگان خود را ارضاء کند. در نتیجه نیاز است تا پوشش های جدید بیمه ای القا گردد تا بیمه گذاران با خرید بیمه مورد نیاز خود، بتوانند بقاء سازمان و برنامه ریزی های آتی خود را تضمین کنند. پیدایش بیمه های خصوصی با تعهدات متنوع از جمله راه های مناسب برای پوشش های بیمه ای افراد و سازمان ها در شرایط کنونی است. این شرایط می تواند سیل عظیمی از افراد اعم از بیمه شده و بیمه نشده را به سمت خود می کشاند.

بیمه مسافرتی

از آنجایی که حادثه هیچ گاه خبر نمی کند و شهرستان و کشور هم سرش نمی شود. لذا ممکن است در کمال ناباوری اتفاقاتی که دور از انتظار هم نیست سفری را که با هزار امید و خون دل خوردن برایش برنامه ریزی کرده اید به کامتان تلخ کند. به همین خاطر یکی دیگر از راه کارهای ایده آل برای پوشش های بیمه ای افراد، به منظور جلوگیری از خراب شدن اوقات خوش و زایل شدن اوقات خوش سفر بیمه مسافرتیاست. یکی از خوبی هایی که این راه کار دارد این است که علاوه بر پوشش تمامی خدمات بیمه ای، در بخش درمان هم فعالیت های وسیعی دارد و بیمه گذاران با خرید بیمه مسافرتی می توانند علاوه بر مشخصات خود، مشخصات سایر اعضای خانواده شان را نیز بدهند تا در زمان وقوع حادثه بیشتر به کمکشان بشتابند.

بیمه آتش سوزی

بیمه آتش سوزی یکی دیگر از راه حل های مناسب برای پوشش های بیمه ای افراد و سازمان است. از روی اسم این نوع بیمه می توان دریافت که چه کاری انجام می دهد. شخص بیمه گذار با خرید بیمه آتش سوزی می تواند با خیالی آسوده واحد مسکونی، سازمان تجاری و یا صنعتی خود را در برابر حوادث ناگهانی آتش سوزی نظیر حریق و انفجار بیمه سازد.

نتیجه گیری :

در پایان بهتر است قبل از هرگونه اقدام برای خرید اینترنتی بیمه به یکی از کارگزاری های مجاز آنلاین و رسمی مراجعه کنید. کارگزاری رسمی بیمه دات کام جزو محدود کارگزاری های رسمی آنلاین صنعت بیمه در زمینه آنلاین به شمار می رود. این برند با بیش از چندین هزار مشتری فعال توانسته است خدمات گسترده ای را در موضوعات مختلف خرید اینترنتی بیمه ارائه دهد. بیمه دات کام یکی از بالاترین نرخ تبدیل در بازدید صفحات را دارد. این موضوع به دلیل قیمت گذاری نفوذی و تخفیفی انواع بیمه نامه است. از این رو بیشتر مخاطبین سایت پس از استعلام بیمه مورد نظر اقدام به خرید می نمایند.

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
04 خرداد 1401 / بیمه مسئولیت

با بیمه مسئولیت شکارچیان و محیط بانان بیشتر آشنا شویم

از صفر تا صد بیمه مسئولیت شکارچیان و محیط بانان را در این مقاله مطالعه کنید.

05 اردیبهشت 1401 / بیمه مسئولیت

بیمه مسئولیت ایران؛ همان شاه کلید گم شده مدیران، مهندسان و پزشکان

بیمه مسئولیت ایران چه طرح‌ها و پوشش‌هایی دارد که گزینه اول مدیران است؟ برای آگاهی کامل این مقاله را بخوانید.

03 فروردین 1401 / بیمه مسئولیت

آشنایی با ضوابط چاله آسانسور؛ اجزای تشکیل دهنده چاه آسانسور

این روزها ساختمان‌های کم طبقه در کلان‌شهرها کمتر مشاهده می‌شود و جای آن‌ها را برج‌ها و ساختمان‌های بلند گرفته‌اند. با این شرایط، وجود آسانسور برای ساختمان‌های بلند یک الزام است. آسانسورها بر حسب

24 اسفند 1400 / بیمه مسئولیت

آیا می‌دانید قانون آسانسور در ساختمان چیست؟

افرادی که در یک ساختمان زندگی می‌کنند، باید قوانینی را رعایت کنند. یکی از این قوانین، قانون آسانسور است. برای اطلاع از جزئیات این قانون، کلیک کنید!

04 اسفند 1400 / بیمه آتش سوزی و زلزله / بیمه مسئولیت

بیمه پاساژ: ضرورتی انکارناپذیر، برای مدیران مجتمع تجاری

مدیران و صاحبان پاساژ، برای در امان ماندن از حوادث خطرناک و پیشبینی نشده در پاساژ، پیشنهاد می‌کنیم، این مقاله را حتما بخوانید!

03 اسفند 1400 / بیمه مسئولیت

بیمه عملیات ساختمانی چیست و چه پوشش‌ها و شرایطی دارد؟

بیمه عملیات ساختمانی، برای چه ساختمان‌هایی اجباری است و چه پوشش‌هایی دارد؟ اگر در حال ساخت و ساز هستید، این مقاله می‌تواند، شما را از آسیب‌ها و حوادث احتمالی محفوظ نگه دارد!

فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب
عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید