بیمه کرونا ی سامان، سپر ضدضربه شما برای شکست کووید۱۹

0
زمان مطالعه: ۶ دقیقه

با شیوع ویروس کرونا، مساله بیمه کرونا نیز برای جبران خسارت‌های آن مطرح شد. مراقبت‌ها و رعایت نکات بهداشتی در پیشگیری از این بیماری از اهمیت بالایی برخوردارند. هر یک از ما می‌توانیم با وجود قرنطینه خانگی و رعایت اصول و موازین بهداشتی از بروز چنین بیماری در خود و عزیزان خود جلوگیری به عمل آوریم. اولین و ابتدایی‌ترین مسئله پیش رو، رعایت بهداشت و فاصله اجتماعی است تا بدین ترتیب از مبتلا شدن به این ویروس منحوس در بدن خود و اطرافیان خویش جلوگیری کنیم. ولی در صورت ابتلا، بیمه کرونایی همانند بیمه کرونای سامان چه کمکی می‌کند؟

در صورتی که به این بیماری سخت مبتلا گردیم؛ باید علاوه بر سلامتی، به فکر هزینه‌های سنگین آن باشیم. در همین راستا، بیمه کرونای سامان خدمات منحصر به فردی را ارائه ساخته است. هر یک از مبتلایان به این ویروس، می توانند از خدمات بیمه کرونا نهایت بهره را ببرند. به همین منظور در ادامه به معرفی کامل بیمه کرونای سامان پرداخته می‌شود. سپس، توضیحاتی در خصوص خرید بیمه کرونا و مزایا و طرح های مختلف آن به صورت جامع خواهد آمد تا به درک درست و کامل تری در این زمینه دست یابیم.

بیمه کرونای سامان، پشتیبان شما در دوران کرونایی

در دوران کرونایی حاکم بر کشور، این بیمه کرونای سامان است که حامی و پشتیبان همیشگی شماست. چرا که با در دست داشتن این بیمه‌نامه، پوشش های پزشکی، فوت و سرمایه گذاری در کنار یکدیگر از جمله مزایای سه گانه ای به شمار می‌آیند که شما می‌توانید از آن ها بهره مند گردید.

اگر با شیوع ویروس کرونا شغل خود را از دست داده اید یا به قرنطینه خانگی روی آورده اید، بیمه کرونای سامان در خدمت شماست. بیمه کرونای نامبرده شده شما را در پرداخت هزینه های پزشکی یاری می‌کند و حتی از پوشش فوت این بیماری هم می‌توانید استفاده کنید. با خرید بیمه کرونای سامان باب سرمایه گذاری بلندمدت پیش روی شما باز می شود تا از وجود خدمات آن هم در درازمدت بتوانید استفاده به عمل آورید.

هزینه درمان بیماری کووید 19 در بیمه کرونا منظور شده است
هزینه درمان و معالجات بیماری کرونا در بیمه کرونا لحاظ می شود

خدمات ارائه شده در شرکت بیمه‌گر سامان برای شکست کرونا

شرکت بیمه گر سامان، بیمه گزاران خود را از وجود خدمات و پوشش های مختلفی بهره مند ساخته است تا آن ها با خرید بیمه کرونای سامان در صورت ابتلا به به بیماری کوئید ۱۹ از وجود این خدمات استفاده کنند. بخشی از مهمترین پوشش های شرکت بیمه ای سامان برای مقابله با ویروس کرونا می باشد:

هزینه‌های مربوط به بستری بیماران کرونایی

بیمارانی که به ویروس کرونا مبتلا می‌گردند؛ جدا از دردهای جسمانی، ممکن است با هزینه‌های سنگین بستری و درمانی مواجه شوند. این هزینه‌ها به مراتب فشار زیادی را روی بیماران خواهد آورد. با توجه به وضعیت اقتصادی حاکم بر کشور و از دست رفتن بسیاری از مشاغل، در مواردی ممکن است این هزینه ها برای افراد و اقشار خاص خیلی سنگین تمام شود.

بیمه کرونای سامان تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان بیمه گزاران خود را از پوشش های بیمه ای خود برای جبران هزینه های مربوط به بستری بیماران کرونایی یاری می کند. وجود همین پوشش درمانی می‌تواند چراغ دل بسیاری از عزیزان را باری دیگر روشن سازد تا کورسویی از امید را در دل آن ها روشن گردد. بیمه سامان با پرداخت هزینه های بستری بیمار کرونایی سبب می‌شود بار دیگر عزیز مبتلا شده به این بیماری به آغوش گرم خانواده خویش بازگردد.

هزینه بیمه بیکاری کرونا

با شیوع همه گیری کوئید ۱۹، تعداد بسیار زیادی از مردم در جای جای این کره خاکی شغل خود را از دست دادند. اصناف و اقشار بسیار زیادی با رکود بی سابقه رو به رو گشتند. شرکت‌ها نیروهای خود را تعدیل نمودند. این دسته از افراد با از دست دادن کسب و کار خویش به قرنطینه خانگی روی آوردند. افراد با ضرر و زیان های بسیار زیادی رو به رو گشتند. شرکت بیمه گر سامان به داد دل این عزیزان رسیده است. بیمه کرونای سامان هزینه‌های مربوط به بیکاری افراد را تا میزان ۳۰ میلیون تومان پوشش دهد. با جبران این هزینه‌ها شاید بتوان بخشی از ضررهای این دسته از افراد را پاسخ گفت.

سرمایه گذاری با بیمه کرونا

خارج از گود هزینه‌های پزشکی و درمانی در دوران همه گیری ویروس کرونا، بیمه کرونای سامان به عنوان یک سرمایه گذاری مطمئن برای شما محسوب می شود. تا سقف یک میلیارد تومان سرمایه گذاری عمر را برای بیمه‌گزاران خود در نظر گرفته است. شما با خرید بیمه کرونای سامان قادر به استفاده از پوشش های درمانی و پزشکی در کنار وجود یک سرمایه گذاری کاملا مطمئن خواهید بود.

با بیمه کرونای سامان دیگر نباید نگران هزینه‌های پزشکی و فوت بود. حتی پس از مرگ عزیزان خود به ویژه سرپرستان یک خانواده، مشکلات شدید مالی و اقتصادی برای ذی نفعان آن ها کمرشکن نخواهد بود. خرید بیمه کرونای سامان برای این دسته از خانواده‌های داغدار می‌تواند گزینه خوبی پیش روی آن ها باشد. بدین ترتیب افراد از وجود سرمایه بیمه عمر مربوطه استفاده می‌نمایند و مشکلات اقتصادی قامت آن ها را خم نمی‌کند.

سایرمزایای بیمه کرونای سامان

در کنار پوشش‌های سه گانه ای که در خصوص بیمه کرونای سامان از آن ها یاد شد؛ این شرکت بیمه‌ای شما را از سایر مزیت‌ها نیز بی بهره نخواهد گذاشت. از جمله این مزیت ها می توان به موارد زیر اشاره داشت:

بیمه کرونا برای مسافرت خارج از کشور

در صورتی که خارج از این مرز و بوم زندگی می‌کنید و در عین حال می‌خواهید از خدمات و پوشش‌های بیمه کرونا استفاده نمایید؛ شرکت بیمه گر سامان چنین امکانی را برای شما فراهم آورده است تا تنها با خرید بیمه مسافرت در خارج از مرزهای این سرزمین پهناور هم بتوانید از وجود پوشش ها و هزینه های درمانی کرونا بهره مند گردید. وجود این مزیت برای کسانی که می خواهند در خارج از کشور هم از بیمه مسافرت ایام کرونایی استفاده کنند؛ یک چشم انداز ویژه است.

دریافت وام با بیمه کرونا

جدا از سایر پوشش‌ها و هزینه‌های درمانی مختلفی که در شرکت بیمه‌گر سامان وجود دارد؛ شما می‌توانید از دریافت وام در کنار بیمه کرونایی و پوشش‌های مختلف آن استفاده کنید. با این وام بخشی از خسارت‌های احتمالی خویش را جبران می‌کنید. در صورت از دست دادن شغل و کسب و کار خویش با دریافت وام بیمه کرونای سامان می‌توانید جبران مافات نموده و برای خود شغل دیگری را دست و پا کنید.

معافیت مالیاتی بیمه کرونا

بیماری کرونا نیز با شیوع و همه گیری خود در زمره سایر بیماری های خاص دیگر همچون سرطان و… قرار گرفته است. کسانی که به این بیماری مبتلا گشته اند؛ تا سقف ۳۰ میلیون تومان معافیت مالیاتی دارند. این اقدام شرکت بیمه گر سامان خود مزیت چشمگیری به شمار می آید.

اعطای پلاسمای خون به بیماران کرونایی

یکی از امتیازات بسیار قابل توجه که شرکت بیمه گر سامان متولی بیمه کرونا در نظر گرفته؛ طرح اعطای پلاسمای خون به بیماران کرونایی است. این شرکت بیمه ای با در نظر گرفتن حس مسئولیت اجتماعی در راستای کمک و یاری به این قشر از افراد که به ویروس کرونا مبتلا گشته اند؛ حامی و پشتیبان طرح اعطای پلاسمای خون بوده است. این اقدام بیمه کرونای سامان از جمله اقدامات انسان دوستانه و جالب توجهی است که همگان را به خرید این بیمه‌نامه ترغیب می‌کند.

مرخصی استعلاجی با بیمه کرونا

در صورت مثبت بودن تست کرونا، به کلیه کارکنان کسب و کارهای کوچک، مرخصی استعلاجی داده می‌شود. پرداخت هزینه‌های مربوط به مرخصی استعلاجی به عهده شرکت بیمه گر سامان می باشد. بیمه کرونای سامان به ازای هر روز مرخصی استعلاجی، مبلغ ۳۰۰ هزار تومان را به بیمه‌گزاران پرداخت می‌کند.

خسارت فوت بیمه کرونای سامان

اگر – خدای نکرده- فرد بیمه گر بر اثر بیماری کرونا جان خود را از دست بدهد؛ بیمه کرونای سامان مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان را در جهت جبران خسارت های فوت بیمه‌گر مربوطه به ذی نفعان آن فرد پرداخت می‌نماید.

بیمه کرونا در این دوران تاریخ ساز برای تمامی مردم می تواند یک پشتوانه خوب و مناسبی به شمار آید که شما می توانید با خرید بیمه کرونای سامان از سایت بیمه دات کام از مزیت‌ها و پوشش‌های بی نظیر و منحصر به فرد آن استفاده نمایید.

برای خرید بیمه کرونای سامان، وب سایت اینترنتی بیمه دات کام همه روزه با پشتیبانی ۲۴ ساعته در هر زمان و مکانی در خدمت شماست. با خرید بیمه کرونای سامان می‌توان بخشی از دردها و هزینه‌های درمانی خود را در این خصوص التیام بخشید. بهتر است نام بیمه دات کام را به خاطر بسپارید تا در صورت قطعی شدن تصمیم خود مبنی بر خرید بیمه کرونای سامان بتوانید تنها با ورود به این وب سایت اینترنتی اقدامات لازم را در جهت خرید بیمه کرونای مربوطه به عمل آورید و از خدمات و پوشش‌های لازم در این خصوص استفاده کنید.

خرید بیمه کرونای سامان در یک چشم بهم زدن

اگر طی این دوران سخت با وجود همه گیری ویروس منحوس کرونا، بخواهید راه نجاتی برای خود داشته باشید تا با داشتن بیمه کرونای شرکت بیمه گر سامان بتوانید از وجود خدمات پزشکی و درمانی و حتی سرمایه‌گذاری آن بهره مند گردید؛ خرید بیمه کرونا یاریگر شما در این زمینه خواهد بود. برای این منظور کافیست:

  • وارد وبسایت بیمه دات کام شوید.
  • در بخش استعلام بیمه کرونای سامان در وب سایت اینترنتی بیمه دات کام با درج اطلاعات لازم و تکمیل فرم های مربوطه بتوانید از وجود طرح ها و پوشش های بسیار زیاد و شایان توجه بیمه کرونای سامان استفاده نمایید.
  • پرداخت هزینه‌ها به صورت آنلاین، استعلام بیمه کرونا، مشاهده جدول محاسبه بیمه کرونا و بسیاری از اطلاعات دیگر در این وب سایت اینترنتی وجود دارد.
  • شما می‌توانید به صورت غیر حضوری در یک چشم بهم زدن وارد سایت بیمه دات کام شده و نسبت به خرید بیمه کرونای سامان اقدامات لازم را صورت بخشید. به این ترتیب، شما قادر به استفاده از پوشش های بیمه‌ای و سرمایه گذاری این شرکت بیمه خواهید بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.