19 بهمن 1399

بیمه کرونا ی سامان، سپر ضدضربه شما برای شکست کووید۱۹

با شیوع ویروس کرونا، برای جبران خسارت‌های آن مساله بیمه کرونا مطرح شد. مراقبت‌ها و رعایت نکات بهداشتی در پیشگیری از این بیماری از اهمیت بالایی برخوردارند. هریک از ما می‌توانیم با روی آوردن به قرنطینه خانگی و رعایت موازین بهداشتی از بروز این بیماری جلوگیری کنیم. ابتدایی‌ترین مسئله پیش رو، رعایت بهداشت و فاصله اجتماعی است. ولی در صورت ابتلا، بیمه کرونایی همانند بیمه کرونای سامان چه کمکی می‌کند؟

در صورتی که به این بیماری سخت مبتلا شویم؛ باید علاوه بر درمان، به فکر هزینه‌های سنگین آن نیز باشیم. در همین راستا، بیمه کرونای سامان خدمات منحصر به فردی را ارائه داده است. هر یک از مبتلایان به این ویروس، می‌توانند از خدمات بیمه کرونا نهایت بهره را ببرند. به همین منظور در ادامه به معرفی کامل بیمه کرونای سامان می‌پردازیم.

بیمه کرونای سامان، پشتیبان شما در دوران کرونایی

در دوران کرونایی حاکم بر کشور، این بیمه کرونای سامان است که حامی و پشتیبان همیشگی شماست. چرا که با در دست داشتن این بیمه‌نامه، پوشش‌های پزشکی، فوت و سرمایه گذاری در کنار یکدیگر از جمله مزایای سه‌گانه‌ای به شمار می‌آیند که شما می‌توانید از آن ها بهره‌مندگردید.

اگر با شیوع ویروس کرونا شغل خود را از دست داده‌اید یا به قرنطینه خانگی روی آورده‌اید، بیمه کرونای سامان در خدمت شماست. بیمه کرونای نامبرده شده شما را در پرداخت هزینه‌های پزشکی یاری می‌کند.حتی می‌توانید از پوشش فوت این بیماری هم بهره‌مند شوید.

هزینه درمان بیماری کووید 19 در بیمه کرونا منظور شده است
هزینه درمان و معالجات بیماری کرونا در بیمه کرونا لحاظ می‌شود

خدمات ارائه شده در شرکت بیمه‌گر سامان برای شکست کرونا

شرکت بیمه‌گر سامان، از بیمه‌گزاران خود با ارائه خدمات و پوشش‌های مختلف حمایت می‌کند. آن‌ها با خرید بیمه کرونای سامان در صورت ابتلا به بیماری کوئید ۱۹ می‌توانند از این خدمات استفاده کنند. بخشی از مهم‌ترین پوشش‌های شرکت بیمه‌ای سامان برای مقابله با ویروس کرونا به شرح زیر می‌باشد:

هزینه‌های مربوط به بستری بیماران کرونایی

بیمارانی که به ویروس کرونا مبتلا می‌شوند؛ جدا از دردهای جسمانی، ممکن است با هزینه‌های سنگین بستری و درمانی مواجه شوند. به این خاطر:

بیمه کرونای سامان تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان بیمه‌گزاران خود را از پوشش‌های بیمه‌ای خود بهره‌مند می‌سازد و برای جبران هزینه‌های مربوط به بستری بیماران کرونایی آن‌ها را یاری می‌کند.

هزینه بیمه بیکاری کرونا

با شیوع همه گیری کوئید ۱۹، تعداد بسیار زیادی از مردم در جای جای این کره خاکی شغل خود را از دست دادند. اصناف و اقشار بسیار زیادی با رکود بی سابقه رو‌به‌رو گشتند. این دسته از افراد با از دست دادن کسب و کار خویش به قرنطینه خانگی روی آوردند. در چنین شرایطی بیمه کرونای سامان هزینه‌های مربوط به بیکاری افراد را تا میزان ۳۰ میلیون تومان پوشش می‌دهد. با جبران این هزینه‌ها شاید بتوان بخشی از ضررهای این دسته از افراد را پاسخ گفت.

سرمایه گذاری با بیمه کرونا

خارج از گود هزینه‌های پزشکی و درمانی در دوران همه گیری ویروس کرونا، بیمه کرونای سامان به عنوان یک سرمایه گذاری مطمئن برای شما محسوب می شود. تا سقف یک میلیارد تومان سرمایه گذاری عمر را برای بیمه‌گزاران خود در نظر گرفته است.

با بیمه کرونای سامان دیگر نباید نگران هزینه‌های پزشکی و فوت بود. حتی پس از مرگ عزیزان خود به ویژه سرپرستان یک خانواده، مشکلات شدید مالی و اقتصادی برای ذی‌نفعان آن‌ها کمرشکن نخواهد بود. خرید بیمه کرونای سامان برای این دسته از خانواده‌های داغدار می‌تواند گزینه خوبی پیش روی آن ها باشد. بدین ترتیب مشکلات اقتصادی قامت افراد را خم نمی‌کند.

نکته:

برای صدور بیمه کرونا، شماره تلفنی که با آن ثبت سفارش می‌کنید باید به نام خود فرد بیمه‌گزار باشد.

سایرمزایای بیمه کرونای سامان

در کنار پوشش‌های سه‌گانه‌ای که در خصوص بیمه کرونای سامان از آن ها یاد شد؛ این شرکت بیمه‌ای شما را از سایر مزیت‌ها نیز بی بهره نخواهد گذاشت. از جمله این مزیت‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

بیمه کرونا برای مسافرت خارج از کشور

در صورتی که خارج از این مرز و بوم زندگی می‌کنید و در عین حال می‌خواهید از خدمات و پوشش‌های بیمه کرونا استفاده نمایید؛ شرکت بیمه گر سامان چنین امکانی را برای شما فراهم آورده است تا تنها با خرید بیمه مسافرت در خارج از مرزهای این سرزمین پهناور هم بتوانید از وجود پوشش ها و هزینه های درمانی کرونا بهره‌مند گردید. 

دریافت وام با بیمه کرونا

جدا از سایر پوشش‌ها و هزینه‌های درمانی مختلفی که در شرکت بیمه‌گر سامان وجود دارد؛ شما می‌توانید از دریافت وام در کنار بیمه کرونایی و پوشش‌های مختلف آن استفاده کنید. با این وام بخشی از خسارت‌های احتمالی خویش را جبران می‌کنید. در صورت از دست دادن شغل و کسب و کار خویش با دریافت وام بیمه کرونای سامان می‌توانید جبران مافات نموده و برای خود شغل دیگری را دست و پا کنید.

معافیت مالیاتی بیمه کرونا

بیماری کرونا نیز با شیوع و همه‌گیری خود در زمره سایر بیماری‌های خاص دیگر همچون سرطان و… قرار گرفته است. کسانی که به این بیماری مبتلا گشته اند؛ تا سقف ۳۰ میلیون تومان معافیت مالیاتی دارند. این اقدام شرکت بیمه گر سامان خود مزیت چشمگیری به شمار می آید.

اعطای پلاسمای خون به بیماران کرونایی

یکی از امتیازات قابل توجه که شرکت بیمه گر سامان را متولی بیمه کرونا در نظر گرفته؛ طرح اعطای پلاسمای خون به بیماران کرونایی است. این شرکت بیمه با در نظر گرفتن حس مسئولیت اجتماعی در راستای کمک به این قشر از افراد که به ویروس کرونا مبتلا گشته اند؛ حامی و پشتیبان طرح اعطای پلاسمای خون بوده است.

مرخصی استعلاجی با بیمه کرونا

در صورت مثبت بودن تست کرونا، به کلیه کارکنان کسب و کارهای کوچک، مرخصی استعلاجی داده می‌شود. پرداخت هزینه‌های مربوط به مرخصی استعلاجی به عهده شرکت بیمه گر سامان می‌باشد. بیمه کرونای سامان به ازای هر روز مرخصی استعلاجی، مبلغ ۳۰۰ هزار تومان را به بیمه‌گزاران پرداخت می‌کند.

خسارت فوت بیمه کرونای سامان

اگر خدای نکرده فرد بیمه گر بر اثر بیماری کرونا جان خود را از دست بدهد؛ بیمه کرونای سامان مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان را در جهت جبران خسارت های فوت بیمه‌گر مربوطه به ذی نفعان آن فرد پرداخت می‌نماید.

بیمه کرونا در این دوران تاریخ‌ساز برای تمامی مردم می‌تواند یک پشتوانه خوب و مناسبی به شمار آید. شما می‌توانید با خرید بیمه کرونای سامان از سایت بیمه دات کام از مزیت‌ها و پوشش‌های بی نظیر آن استفاده نمایید.

برای خرید بیمه کرونای سامان، وب سایت اینترنتی بیمه دات کام همه روزه با پشتیبانی ۲۴ ساعته در هر زمان و مکانی در خدمت شماست. با خرید بیمه کرونای سامان می‌توان بخشی از دردها و هزینه‌های درمانی خود را در این خصوص التیام بخشید. بهتر است نام بیمه دات کام را به خاطر بسپارید تا در صورت تمایل بتوانید تنها با ورود به این وب سایت اینترنتی اقدامات لازم را در جهت خرید بیمه کرونای مربوطه به عمل آورید. خدمات و پوشش‌های لازم میزبان شما هستند.

شرایط فسخ بیمه کرونا از سمت بیمه‌گر و بیمه‌گزار

بیمه‌گر در موارد زیر می‌تواند بیمه‌نامه را فسخ نماید. در این حالت برگشت حق‌بیمه به‌صورت روزشمار حساب می‌شود.

 • عدم پرداخت تمام یا قسمتی از حق بیمه در موعد معین.
  هرگاه بیمه‌گزار سهواً و یا بدون سوء نیت مطالبی را اظهار نماید  یا از اظهار مطالبی خودداری نماید.
 • در صورت تشدید خطر موضوع بیمه‌نامه و یا تغییر وضعیت بیمه‌شده به نحوی که اگر وضعیت مزبور قبل از قرارداد موجود بود بیمه‌گر، حاضر برای انعقاد قرارداد با شرایط مذکور در قرارداد نمی‌گشت و عدم موافقت بیمه‌گزار با تعدیل حق بیمه.
 • در صورتی که بیمه‌نامه برای مدت بیش از یک سال باشد در پایان هر سال

خرید بیمه کرونای سامان در یک چشم بهم زدن

اگر طی این دوران سخت، بخواهید راه نجاتی برای خود داشته باشید،خرید بیمه کرونا یاریگر شما در این زمینه خواهد بود. برای این منظور کافیست:

 • وارد وبسایت بیمه دات کام شوید.
 • در بخش استعلام بیمه کرونای سامان در وب سایت اینترنتی بیمه دات کام با درج اطلاعات لازم و تکمیل فرم‌های مربوطه بتوانید از وجود طرح‌ها و پوشش‌های بسیار زیاد و شایان توجه بیمه کرونای سامان استفاده نمایید.
 • پرداخت هزینه‌ها به صورت آنلاین، استعلام بیمه کرونا، مشاهده جدول محاسبه بیمه کرونا و بسیاری از اطلاعات دیگر در این وب سایت اینترنتی وجود دارد.
 • شما می‌توانید به صورت غیر حضوری در یک چشم بهم زدن وارد سایت بیمه دات کام شده و نسبت به خرید بیمه کرونای سامان اقدامات لازم را صورت بخشید. به این ترتیب، شما قادر به استفاده از پوشش های بیمه‌ای و سرمایه گذاری این شرکت بیمه خواهید بود.

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
29 مهر 1400 / بیمه مسافرتی / مجله بیمه

بیمه مسافرتی کانادا: سفری ایمن و لذت بخش به کشور زمستان‌های سرد

راهنمای کامل پوشش‌ها و شرایط بیمه مسافرتی کانادا را قبل از اخذ ویزای شنگن در این مقاله بخوانید.

28 مهر 1400 / بیمه عمر / مجله بیمه

بیمه بازنشستگی سامان: همراه دوران بازنشستگی عالی شما

بیمه بازنشستگی سامان همراه شما تا دوران کهنسالی

28 مهر 1400 / بیمه مسافرتی / مجله بیمه

بیمه مسافرتی ترکیه؛ با کمتر از یک یورو سفری خاطره‌انگیز و ایمن داشته باشید.

نکات طلایی بیمه مسافرتی ترکیه که باید قبل از سفر بدانید

27 مهر 1400 / بیمه تکمیلی / مجله بیمه

مقایسه بیمه های تکمیلی: هر‌ آنچه باید برای انتخاب بهترین بیمه درمانی بدانید

مقایسه انواع بیمه‌های تکمیلی و انتخاب بهترین گزینه بیم درمان تکمیلی

27 مهر 1400 / اخبار / مجله بیمه

بیمه مشاغل آزاد تامین اجتماعی: پوشش‌ها، هزینه‌ها و مدارک ( جزییات قانونی پاییز 1400)

مدارک و شرایط، پوشش‌های بیمه مشاغل آزاد تامین اجتماعی و تفاوت بیمه مشاغل آزاد را با بیمه اجباری را این جا بخوانید.

26 مهر 1400 / اخبار / مجله بیمه

بیمه اتباع خارجی: پوشش‌ها و خدمات این بیمه برای افغان‌های عزیز

راهنمای کامل بیمه اتباع خارجی را در این مقاله بخوانید

فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

دیدگاه کاربران بیمه دات کام
اسما صادقی
21 فروردین 1400

سلام
من دیروز تست دادم و منتظر جواب هستم
اگر مثبت باشه میتونم بیمه کرونا بخرم؟

  نویسنده بیمه
  22 مرداد 1400

  با سلام بله شما می تونید بیمه بخرید ولی دوره انتظار این بیمه برای استفاده از پوشش‌ها 14 روز است

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید