15 دی 1401

بیمه کرونا ی سامان، سپر ضدضربه شما برای شکست کووید۱۹

با شیوع ویروس کرونا، برای جبران خسارت‌های آن مساله بیمه کرونا مطرح شد. مراقبت‌ها و رعایت نکات بهداشتی در پیشگیری از این بیماری از اهمیت بالایی برخوردارند. هریک از ما می‌توانیم با روی آوردن به قرنطینه خانگی و رعایت موازین بهداشتی از بروز این بیماری جلوگیری کنیم. ابتدایی‌ترین مسئله پیش رو، رعایت بهداشت و فاصله اجتماعی است. ولی در صورت ابتلا، بیمه کرونایی همانند بیمه کرونای سامان چه کمکی می‌کند؟

در صورتی که به این بیماری سخت مبتلا شویم؛ باید علاوه بر درمان، به فکر هزینه‌های سنگین آن نیز باشیم. در همین راستا، بیمه کرونای سامان خدمات منحصر به فردی را ارائه داده است. هر یک از مبتلایان به این ویروس، می‌توانند از خدمات بیمه کرونا نهایت بهره را ببرند. به همین منظور در ادامه به معرفی کامل بیمه کرونای سامان می‌پردازیم.

بیمه کرونای سامان، پشتیبان شما در دوران کرونایی

در دوران کرونایی حاکم بر کشور، این بیمه کرونای سامان است که حامی و پشتیبان همیشگی شماست. چرا که با در دست داشتن این بیمه‌نامه، پوشش‌های پزشکی، فوت و سرمایه گذاری در کنار یکدیگر از جمله مزایای سه‌گانه‌ای به شمار می‌آیند که شما می‌توانید از آن ها بهره‌مندگردید.

اگر با شیوع ویروس کرونا شغل خود را از دست داده‌اید یا به قرنطینه خانگی روی آورده‌اید، بیمه کرونای سامان در خدمت شماست. بیمه کرونا شما را در پرداخت هزینه‌های پزشکی یاری می‌کند.حتی می‌توانید از پوشش فوت این بیماری هم بهره‌مند شوید. البته با اینکه دیگر کرونا مانند گذشته شیوع ندارد؛ اما سویه های بعد از آن به مراتب عوارض بدتری دارند.

هزینه درمان بیماری کووید 19 در بیمه کرونا منظور شده است
هزینه درمان و معالجات بیماری کرونا در بیمه کرونا لحاظ می‌شود

خدمات شرکت بیمه‌گر سامان برای شکست کرونا

شرکت بیمه‌گر سامان، از بیمه‌گزاران خود با ارائه خدمات و پوشش‌های مختلف حمایت می‌کند. آن‌ها با خرید بیمه کرونای سامان در صورت ابتلا به بیماری کوئید ۱۹ می‌توانند از این خدمات استفاده کنند. بخشی از مهم‌ترین پوشش‌های شرکت بیمه‌ای سامان برای مقابله با ویروس کرونا به شرح زیر می‌باشد:

هزینه‌های مربوط به بستری بیماران کرونایی

بیمارانی که به ویروس کرونا مبتلا می‌شوند؛ جدا از دردهای جسمانی، ممکن است با هزینه‌های سنگین بستری و درمانی مواجه شوند. به این خاطر:

بیمه کرونای سامان تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان بیمه‌گزاران خود را از پوشش‌های بیمه‌ای خود بهره‌مند می‌سازد و برای جبران هزینه‌های مربوط به بستری بیماران کرونایی آن‌ها را یاری می‌کند.

هزینه بیمه بیکاری کرونا

با شیوع همه گیری کوئید ۱۹، تعداد بسیار زیادی از مردم در جای جای این کره خاکی شغل خود را از دست دادند. اصناف و اقشار بسیار زیادی با رکود بی سابقه رو‌به‌رو گشتند. این دسته از افراد با از دست دادن کسب و کار خویش به قرنطینه خانگی روی آوردند. در چنین شرایطی بیمه کرونای سامان هزینه‌های مربوط به بیکاری افراد را تا میزان ۳۰ میلیون تومان پوشش می‌دهد. با جبران این هزینه‌ها شاید بتوان بخشی از ضررهای این دسته از افراد را پاسخ گفت.

سرمایه گذاری با بیمه کرونا

خارج از گود هزینه‌های پزشکی و درمانی در دوران همه گیری ویروس کرونا، بیمه کرونای سامان به عنوان یک سرمایه گذاری مطمئن برای شما محسوب می شود. تا سقف یک میلیارد تومان سرمایه گذاری عمر را برای بیمه‌گزاران خود در نظر گرفته است.

با بیمه کرونای سامان دیگر نباید نگران هزینه‌های پزشکی و فوت بود. حتی پس از مرگ عزیزان خود به ویژه سرپرستان یک خانواده، مشکلات شدید مالی و اقتصادی برای ذی‌نفعان آن‌ها کمرشکن نخواهد بود. خرید بیمه کرونای سامان برای این دسته از خانواده‌های داغدار می‌تواند گزینه خوبی پیش روی آن ها باشد. بدین ترتیب مشکلات اقتصادی قامت افراد را خم نمی‌کند.

نکته:

برای صدور بیمه کرونا، شماره تلفنی که با آن ثبت سفارش می‌کنید باید به نام خود فرد بیمه‌گزار باشد.

سایرمزایای بیمه کرونای سامان

در کنار پوشش‌های سه‌گانه‌ای که در خصوص بیمه کرونای سامان از آن ها یاد شد؛ این شرکت بیمه‌ای شما را از سایر مزیت‌ها نیز بی بهره نخواهد گذاشت. از جمله این مزیت‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

بیمه کرونا برای مسافرت خارج از کشور

در صورتی که خارج از این مرز و بوم زندگی می‌کنید و در عین حال می‌خواهید از خدمات و پوشش‌های بیمه کرونا استفاده نمایید؛ شرکت بیمه گر سامان چنین امکانی را برای شما فراهم آورده است تا تنها با خرید بیمه مسافرت در خارج از مرزهای این سرزمین پهناور هم بتوانید از وجود پوشش ها و هزینه‌های درمانی کرونا بهره‌مند گردید. 

دریافت وام با بیمه کرونا

جدا از سایر پوشش‌ها و هزینه‌های درمانی مختلفی که در شرکت بیمه‌گر سامان وجود دارد؛ شما می‌توانید از دریافت وام در کنار بیمه کرونایی و پوشش‌های مختلف آن استفاده کنید. با این وام بخشی از خسارت‌های احتمالی خویش را جبران می‌کنید. در صورت از دست دادن شغل و کسب و کار خویش با دریافت وام بیمه کرونای سامان می‌توانید جبران مافات نموده و برای خود شغل دیگری را دست و پا کنید.

معافیت مالیاتی بیمه کرونا

بیماری کرونا نیز با شیوع و همه‌گیری خود در زمره سایر بیماری‌های خاص دیگر همچون سرطان و… قرار گرفته‌است. کسانی که به این بیماری مبتلا گشته اند؛ تا سقف ۳۰ میلیون تومان معافیت مالیاتی دارند. این اقدام شرکت بیمه گر سامان خود مزیت چشمگیری به شمار می آید.

اعطای پلاسمای خون به بیماران کرونایی

یکی از امتیازات قابل توجه که شرکت بیمه گر سامان را متولی بیمه کرونا در نظر گرفته؛ طرح اعطای پلاسمای خون به بیماران کرونایی است. این شرکت بیمه با در نظر گرفتن حس مسئولیت اجتماعی در راستای کمک به این قشر از افراد که به ویروس کرونا مبتلا گشته اند؛ حامی و پشتیبان طرح اعطای پلاسمای خون بوده است.

مرخصی استعلاجی

در صورت مثبت بودن تست کرونا، به کلیه کارکنان کسب و کارهای کوچک، مرخصی استعلاجی داده می‌شود. پرداخت هزینه‌های مربوط به مرخصی استعلاجی به عهده شرکت بیمه گر سامان می‌باشد. بیمه کرونای سامان به ازای هر روز مرخصی استعلاجی، مبلغ ۳۰۰ هزار تومان را به بیمه‌گزاران پرداخت می‌کند.

خسارت فوت بیمه کرونای سامان

اگر خدای نکرده فرد بیمه گر بر اثر بیماری کرونا جان خود را از دست بدهد؛ بیمه کرونای سامان مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان را در جهت جبران خسارت های فوت بیمه‌گر مربوطه به ذی نفعان آن فرد پرداخت می‌نماید.

بیمه کرونا در این دوران تاریخ‌ساز برای تمامی مردم می‌تواند یک پشتوانه خوب و مناسبی به شمار آید. شما می‌توانید با خرید بیمه کرونای سامان از سایت بیمه دات کام از مزیت‌ها و پوشش‌های بی نظیر آن استفاده نمایید.

برای خرید بیمه کرونای سامان، وب سایت اینترنتی بیمه دات کام همه روزه با پشتیبانی ۲۴ ساعته در هر زمان و مکانی در خدمت شماست. با خرید بیمه کرونای سامان می‌توان بخشی از دردها و هزینه‌های درمانی خود را در این خصوص التیام بخشید. بهتر است نام بیمه دات کام را به خاطر بسپارید تا در صورت تمایل بتوانید تنها با ورود به این وب سایت اینترنتی اقدامات لازم را در جهت خرید بیمه کرونای مربوطه به عمل آورید. خدمات و پوشش‌های لازم میزبان شما هستند.

شرایط فسخ بیمه کرونا از سمت بیمه‌گر و بیمه‌گزار

بیمه‌گر در موارد زیر می‌تواند بیمه‌نامه را فسخ نماید. در این حالت برگشت حق‌بیمه به‌صورت روزشمار حساب می‌شود.

 • عدم پرداخت تمام یا قسمتی از حق بیمه در موعد معین.
  هرگاه بیمه‌گزار سهواً و یا بدون سوء نیت مطالبی را اظهار نماید  یا از اظهار مطالبی خودداری نماید.
 • در صورت تشدید خطر موضوع بیمه‌نامه و یا تغییر وضعیت بیمه‌شده به نحوی که اگر وضعیت مزبور قبل از قرارداد موجود بود بیمه‌گر، حاضر برای انعقاد قرارداد با شرایط مذکور در قرارداد نمی‌گشت و عدم موافقت بیمه‌گزار با تعدیل حق بیمه.
 • در صورتی که بیمه‌نامه برای مدت بیش از یک سال باشد در پایان هر سال

خرید بیمه کرونای سامان در یک چشم بهم زدن

اگر طی این دوران سخت، بخواهید راه نجاتی برای خود داشته باشید،خرید بیمه کرونا یاریگر شما در این زمینه خواهد بود. برای این منظور کافیست:

 • وارد وبسایت بیمه دات کام شوید.
 • در بخش استعلام بیمه کرونای سامان در وب سایت اینترنتی بیمه دات کام با درج اطلاعات لازم و تکمیل فرم‌های مربوطه بتوانید از وجود طرح‌ها و پوشش‌های بسیار زیاد و شایان توجه بیمه کرونای سامان استفاده نمایید.
 • پرداخت هزینه‌ها به صورت آنلاین، استعلام بیمه کرونا، مشاهده جدول محاسبه بیمه کرونا و بسیاری از اطلاعات دیگر در این وب سایت اینترنتی وجود دارد.
 • شما می‌توانید به صورت غیر حضوری در یک چشم بهم زدن وارد سایت بیمه دات کام شده و نسبت به خرید بیمه کرونای سامان اقدامات لازم را صورت بخشید. به این ترتیب، شما قادر به استفاده از پوشش های بیمه‌ای و سرمایه گذاری این شرکت بیمه خواهید بود.

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
17 دی 1401 / بیمه کرونا

امیکرون: خطرناک‌ترین جهش کرونا تا به امروز

کرونا با سویه امیکرون خطرناک‌تر به نظر می‌رسد. اگر می‌خواهید در مورد این جهش جدید بیشتر بدانید این مقاله را بخوانید!

16 دی 1401 / بیمه کرونا

انواع واکسن کرونا+ عوارض و اقدامات قبل و بعد تزریق واکسن‌های کووید19

مبارزه با بیماری همه گیر COVID-19 یک اولویت اصلی در تحقیقات پزشکی است. صدها سازمان در حال کار  روی نوآوری‌هایی برای کاهش تأثیر SARS-CoV-2- ( عامل اصلی ابتلا و انتقال) ویروس کرونا هستند.

16 دی 1401 / بیمه کرونا

انواع کرونا: علائم، کشور مبدا هر نوع کووید 19 و تاثیر واکسیناسیون

اطلاعات کامل در مورد انواع کرونا و مبدا شکل گیری آن‌ها را به همراه علائم هر کدام در این مقاله بخوانید!

15 دی 1401 / بیمه کرونا

بیمه کرونا ی سامان، سپر ضدضربه شما برای شکست کووید۱۹

در دوران همه گیری ویروس کرونا، خرید بیمه کرونای سامان یکی از اقدامات جالب توجهی به شمار می آید تا شما ضمن خدمات بیمه ای خود بتوانید از پوشش ها و مزیت های چشمگیر شرکت بیمه گر سامان به خوبی استفاده کنید. بیمه کرونا حامی و پشتیبان شما در ایام کرونایی است تا اندکی از فشارهای شما را التیام بخشد.

15 دی 1401 / بیمه کرونا

آبله میمونی؛ جایگزین کووید 19 می‌شود؟

مرگِ اولین چینی در اثر ابتلا به آبله‌ی میمونی، این کشور را مهد بیماری‌های واگیر دار کرده که در زیر سایه کرونا، به جان انسان‌ها افتاده است! حال بگذریم از این که کرونا

14 دی 1401 / بیمه کرونا

آخرین اخبار کرونا در ایران و جهان + وضعیت شهر‌های ایران

جدیدترین اخبار کرونا را در این مقاله را اینجا بخوانید.

فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

دیدگاه کاربران بیمه دات کام
اسما صادقی
21 فروردین 1400

سلام
من دیروز تست دادم و منتظر جواب هستم
اگر مثبت باشه میتونم بیمه کرونا بخرم؟

  نویسنده بیمه
  22 مرداد 1400

  با سلام بله شما می تونید بیمه بخرید ولی دوره انتظار این بیمه برای استفاده از پوشش‌ها 14 روز است

دانشجو
11 بهمن 1400

سلام بیمه سامان نمایندگی آنلاین هم دارد؟

  کارشناس بیمه
  11 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، شما می توانید بیمه نامه های سامان را به صورت آنلاین از بیمه دات کام خریداری کنید.

zhilla saeedi
14 تیر 1401

من قبلا بیمه کرونا سامان ولی اعتبارش تموم شده الان که کرونا باز زیاد شده میخام تمدید کنم.. امکانش هست/

  کارشناس بیمه
  15 تیر 1401

  سلام دوست عزیز، بله با کارشناسان بیمه دات کام تماس بگیرید.

سیروس دهنوی
29 تیر 1401

من چندماه پیش بیمه کرونا سامان داشتم اما چندماه تمدیدش نکردم الان باید برم تو سایت سامان تمدید کنم یا اینجا میشه؟

  کارشناس بیمه
  30 تیر 1401

  سلام در خود سایت سامان می شود.

عنایتی
03 مرداد 1401

سلام این بیمه کرونا رو باید حتما از سایت بیمه سامان بخریم یا شما هم دارید؟

  کارشناس بیمه
  04 مرداد 1401

  سلام از طریق سایت ما هم می توانید خرید کنید.

یاور حقی
04 مرداد 1401

بیمه کرونا سامان من مال 1 سال پیشه دیگه هم تمدید نکردم؛ الان میتونم اینترنتی فعالش کنم؟

  کارشناس بیمه
  05 مرداد 1401

  سلام باید مجدد خریداری کنید.

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید