21 خرداد 1402

استعلام و خرید بیمه مسافرتی سامان از بیمه دات کام در دو دقیقه

آمار جان باختگان حوادث سفر کم نیست. یکی از دغدغه‌هایی که شاید پیش از رفتن به سفر، کام هر فردی را تلخ کند؛ خطرات احتمالی سفراست. به همین علت بیمه مسافرتی سامان برای سامان بخشیدن به حوادث احتمالی سفر،همراه و همسفر شماست. شما با این بیمه‌نامه، می‌توانید با فراغ بال و بدون کوچکترین فکر و خیالی به سفر تفریحی، ورزشی، تجاری یا دانشجویی و… خود بپردازید. اگر می پرسید، بیمه مسافرتی سامان چیست و چه کاربردی دارد؟ شما را به خواندن این مقاله دعوت می‌کنیم.

بیمه مسافرتی سامان چیست و چه کاربردی دارد؟

اگر نمی دانید بیمه مسافرتی سامان چیست و چه کاربردی دارد؛ باید این نکته را یادآور شد که خطرات احتمالی همیشه بخشی از سفر هستند. اگر قصد سفر به یکی از کشورهای خارجی را دارید؛ با توجه به هزینه‌های سرسام آور درمانی در کشورهای مختلف، بیمه سامان ترکیه، یا بیمه سامان کانادا و سایر کشور های دیگر همراه شماست تا فکر هزینه‌های درمان، روان شما را پریشان خاطر نسازد. کاربرد کلی بیمه سفر سامان برای جبران هزینه‌های زیادی است که احتمالا برای هر یک از افراد به صورت ناگهانی و پیش بینی نشده اتفاق بیفتد.

بیمه مسافرتی سامان چه پوشش‌هایی دارد؟

اگر قصد خرید بیمه مسافرتی سامان دارید، می‌توانید از انواع مختلف: بیمه مسافرتی فرودگاه امام و بیمه مسافرتی شینگن و سایر کشورهای دیگر نیز در مواقع ضروری استفاده کنید. در ادامه، اشاره‌ای به پوشش‌های این بیمه‌نامه می‌پردازیم. با دانستن پوشش‌ها، از چند و چون ماجرا و سوالات متداول بیمه مسافرتی سامان مطلع می‌شوید. از جمله این پوشش‌ها برای سفر می توان به موارد زیر اشاره داشت:

پوشش پزشکی

طبیعتا ممکن است در سفر به کشورهای مختلف، خطراتی سلامتی شما را تهدید کند. امکان بروز حوادث و اتفاق های ناگوار وجود دارد. در این صورت، اگر شما به خرید بیمه مسافرتی برای مسافرت خود از شرکت سامان روی آورده باشید؛ می‌توانید از پوشش های بیمه‌ای آن به خوبی بهره برید. با این بیمه، هزینه های زیاد درمان در کشور بیگانه برنامه ریزی‌های سفر شما را دستخوش تغییر نمی‌کند.

پوشش دندانپزشکی

با خرید بیمه مسافرتی می‌توانید از این نوع پوشش نیز استفاده کنید. در صورت بروز درد در دندان‌های خود در خارج از کشور، می‌توانید آن‌ها را ترمیم کنید. فقط به این نکته توجه داشته باشید که درمان‌های اورژانسی تحت پوشش هستند.

بیماری‌های صعب العلاج

اگر – خدای نکرده- به بیماری سخت و شدیدی مبتلا شدید؛ از پوشش درمانی بیمه سفر سامان استفاده کنید. در صورت داشتن این بیمه برای بیماری‌های خاص دو راه حل وجود دارد:

الف) می توانید با مشورت پزشک درمان را در همان کشور انجام دهید.

ب) یا اینکه زمینه را برای بازگشت به کشور خود فراهم کنید که در این راستا بیمه مسافرتی سامان تمامی تدابیر لازم را اندیشیده که بهترین تصمیم را بگیرد.

هزینه‌های مربوط به بازگشت در بیمه سفر سامان

در صورتی که نیاز به بیش از ۱۰ روز بستری در کشور خود داشته باشید؛ بیمه مسافرت خارجی سامان تحت این پوشش، موظف به پرداخت هزینه های مربوط به آن خواهد بود.

پوشش هزینه‌های حقوقی مسافر با بیمه سامان

در صورت ناآشنا بودن شما با کشور بیگانه و قوانین آن، امکان زیرپا گذاشتن قوانین وجود دارد. بیمه سفر این شرکت بیمه می‌تواند به شما حمایت‌هایی ارائه دهد. این حمایت‌ها، مشاوره و تشکیل پرونده و سایر هزینه های حقوقی را دربرمی‌گیرند و در تمامی این زمینه های حقوقی حامی و پشتیبان شما باشد.

همان طور که مشاهده می کنید؛ پوشش‌های بیمه سفر سامان بسیار ضروری و مورد توجه هستند. حتی علاوه بر موارد فوق می توان به این پوشش های مسافرتی در بیمه سامان اشاره داشت:

 • گم کردن چمدان
 • کنسل کردن سفر
 • اورژانس هوایی
 • بیمه اموال
 • وقفه سفر
 • پوشش کامل سفر
 • فوریت های پزشکی
 • و…

همه موارد بالا با اپراتور فارسی و پوشش های کلی در طول سفر می تواند حامی و تکیه گاه شما باشد. این تعهدات بیمه سفر، انواع خسارت‌های مختلف را برای بیمه‌گذاران پوشش می‌دهد. البته برای اطلاعات بیشتر، مطالعه مقاله پوشش های بیمه مسافرتی پیشنهاد می‌شود.

اشاره گذرا به برخی از مزایای بیمه مسافرتی سامان

اگر بخواهیم در یک نگاه به مهم‌ترین مزایای بیمه سفر از خارج کشور سامان اشاره داشته باشیم؛ بهتر است گریزی به عوامل و مزیت های زیر داشته باشیم :

 1. بهره مندی از پوشش های مختلف بیمه‌ای در تمامی کشورهای دنیا و پرداخت مستقیم هزینه ها تا سقف ۵۰۰۰۰ یورو
 2. استفاده از اپراتور فارسی در هر کشوری برای ارتباط بهینه‌تر
 3. ارتباط گسترده با بیش از ۵۵۰۰۰ مرکز پزشکی در تمامی کشورهای دنیا
 4. وجود پشتیبانی ۲۴ ساعته در هر ساعتی از شبانه روز و در هر منطقه این کره خاکی
 5. استفاده از پوشش های مختلف بیمه‌ای در طول سفر در کنار پوشش های حوادث طبیعی نظیر: سیل و آتش سوزی و سرقت و…
 6. عدم نیاز به پرداخت هزینه های درمانی در طول سفر به ویژه قیمت‌های بالای درمان در کشورهای مختلف و محول کردن آن‌ها به شرکت بیمه‌ای مورد نظر.

قیمت بیمه سفر خارجی سامان چگونه محاسبه می‌شود؟

به طور کلی در نظر داشته باشید که قیمت بیمه مسافرتی بستگی به عوامل مختلفی بستگی دارد که سن بیمه گزار، کشور مقصد در جهت سفر، نوع سفر به صورت تفریحی، تجاری، دانشجویی و…، سقف تعهدات و نیز مدت زمان سفر همگی می توانند در قیمت بیمه مسافرتی سامان تعیین کننده باشند. به طور مثال: اگر سفر شما ۶ ماهه و به قصد تفریح و خوش گذرانی باشد؛ هزینه آن با سفر یکساله با همین قصد طبیعتا تفاوت قیمت دارد که تمامی این موارد در نرخ گذاری بیمه مسافرتی مدنظر قرار می گیرند. البته بهتر است که قیمت ارز مسافرتی را هم لحاظ کنید.

با انواع طرح‌های بیمه مسافرتی سامان آشنا شویم

در صورت تمایل به خرید بیمه سفر خارجی سامان، کارشناسان بیمه دات کام آشنایی با طرح‌های آن را توصیه می‌کنند. بهتر است به طرح های شرکت بیمه‌گر سامان برای بیمه سفر توجه کنید. دراین صورت، خرید بیمه سفر مطابق با نیاز خود را تجربه خواهید کرد.

طرح سفر تفریحی بیمه سامان

اگر به قصد تفریح و خوش گذرانی به یکی از کشورهای تحت پوشش بیمه سفر سامان می خواهید سفر کنید، می‌توانید طرح تفریحی سامان را خریداری نمایید. ضمن استفاده از پوشش‌های اصلی بیمه نامه مذکور – که در بخش های بالا به آن ها اشاره شد- می توانید از پوشش‌های دیگری برخوردار شوید. این پوشش‌ها شامل موارد زیر هستند:

پرداخت هزینه بلیط هواپیما، هزینه های مربوط به هتل، پرداخت خسارت های مختلف از جمله سرقت منزل، سرقت موبایل و سایر وسایل شخصی در طول سفر و…

طرح ورزشی بیمه مسافرتی سامان

در طرح ورزشی بیمه مسافرتی سامان به علت حضور در رقابت ها و تورمنت های ورزشی که زیر نظر فدراسیون ورزشی یا سازمان های مشابه آن باشد؛ اگر در هر یک از مسابقات خطرناک اعم از اسکی و ورزش های زمستانی و تابستانی خطرآفرین، اتومبیل رانی و موتورسواری، شکار حیوانات، غواصی زیر آب، قایقرانی در آب های بین المللی، اسب سواری، مشت زنی، ورزش های رسمی، سقوط آزاد و هر نوع ورزش خطرناک دیگری شرکت کرده باشید؛ در صورت بروز هر گوه حادثه ای می توانید از پوشش های مختلف طرح بیمه مسافرتی مربوطه به خوبی بهره مند شوید.

طرح تجاری بیمه مسافرتی سامان

بسیاری از تجار نیز برای کارهای مربوط به تجارت خود نیاز به سفر دارند. آن‌ها برای پیشگیری از حوادث غیر مترقبه سفر، طرح تجاری بیمه مسافرتی سامان را انتخاب می‌کنند. آن‌ها با این انتخاب طرح تجاری بیمه سفر، از مزایایی همچون: پرداخت خسارت هزینه‌های ناشی از کنسل شدن همایش ها و سمینارهای مختلف، بلیط هواپیما، سرقت منزل، موبایل و وسایل شخصی دیگر بهره مند می‌شوند. با این طرح، هزینه‌ای افزون بر هزینه های سفر بر آن‌ها مترتب نمی‌گردد. باید دانست که حق بیمه ها طبق طرح تجاری با توجه به طول مدت سفر در کشور مقصد، تعداد مسافر و نوع ویزا و کشور مورد نظر تنوع می‌یابند.

با بیمه سفر سامان در کشور بیگانه، غریبه نباشید

همیشه رفتن به کشور بیگانه و غریبه بودن در آنجا استرس زا بوده است و به عنوان یک دغدغه برای کلیه تجار، دانشجویان و سایر جهانگردان و مردم عادی این ترس وجود داشته است که در صورت مبتلا شدن به بیماری ها، سرقت وسایل و هزینه های زیاد بهتر است به کجا رجوع کنند؟ بیمه مسافرتی سامان در همین راستا  در طول سفر کمک رسان شماست. شما می توانید برای خرید بیمه مسافرتی سامان هم اکنون وارد وب سایت اینترنتی بیمه دات کام شده و اقدام به خرید و استعلام بیمه مسافرتی مربوطه کنید. خرید بیمه سفر شرکت بیمه‌گر سامان به شما کمک کند که در طول سفرهای دور و دراز به سرزمین های بیگانه، حس غریبی نداشته باشید و از خدمات این بیمه نامه به خوبی استفاده کنید. البته این شرکت خدمات خود را از طریق شرکت های کمک رسان عرضه می‌کند. باید در هنگام خرید بررسی کنید که از خدمات کدام شرکت استفاده می‌شود.

خرید بیمه مسافرتی سامان به ساده ترین و سریع‌ترین حالت ممکن

در صورتی که قصد خرید بیمه مسافرتی سامان دارید؛ خیلی ساده می توانید وارد سامانه اینترنتی بیمه دات کام شوید.  بیمه دات کام، سامانه آنلاین استعلام، مقایسه و خرید آنلاین انواع بیمه بدنه ، بیمه شخص ثالث ، بیمه مسافرتی و بیمه عمر از شرکت‌های بیمه‌گر متعدد است. این کارگزاری بیمه امکان راهنمایی، استعلام و خرید بیمه مسافرتی را نیز در سایت خود فراهم آورده است. شما می‌توانید با ورود به سایت bimeh.com، ضمن وارد کردن مشخصات و شرایط بیمه‌ای مدنظر و مشخصات خود، به استعلام قیمت و خرید آنلاین بیمه مسافرتی سامان بپردازید. در کسری از زمان، خرید آنلاین بیمه شما انجام می‌شود. با صدور بیمه مسافرتی سامان از پوشش های آن در طول مدت سفر خود به یکی از کشورهای خارجی به سهولت استفاده نمایید.

 • + بیمه مسافرتی سامان چیست؟
 • + کاربرد کلی بیمه سفر سامان چیست؟
 • + قیمت بیمه سفر خارجی سامان چگونه محاسبه می‌شود؟
آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
مدارک مورد نیاز برای تمدید پاسپورت
05 فروردین 1402 / بیمه اشخاص / بیمه مسافرتی

مدارک مورد نیاز تمدید پاسپورت و جزئیات شرایط و نحوه دریافت آن

یکی از ملزومات خروج از کشور دریافت و تمدید پاسپورت است. تمدید پاسپورت معمولا نیازمند زمان زیادی است. با در دست داشتن مدارک هویتی خود می‌توانید نسبت به دریافت و تمدید پاسپورت خود اقدام کنید. در ادامه این مقاله بیمه دات کام به بررسی شرایط تمدید پاسپورت و مدارک مورد نیاز آن پرداخته شده است.

فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

دیدگاه کاربران بیمه دات کام
person
هلیا مژد
31 خرداد 1401

بیمه دات کام بیمه سفر سامان داره؟

  person
  کارشناس بیمه
  01 تیر 1401

  سلام دوست عزیز، فعلا خیر اما می توانید از شرکت های دیگر هم استفاده کنید.

person
ناصر
29 دی 1400

سلام شما بیمه سفر سامان هم دارید؟ شرایطش به چه صورتیه؟

  person
  کارشناس بیمه
  02 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، بله شما می توانید با ورود به صفحه خرید بیمه مسافرتی از مزایای بیمه مسافرتی بهره مند شوید.پ

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید