25 آذر 1399

استعلام و خرید بیمه مسافرتی سامان از بیمه دات کام در دو دقیقه

آمار جان باختگان حوادث سفر کم نیست. یکی از دغدغه‌هایی که شاید پیش از رفتن به سفر، کام هر فردی را تلخ کند؛ خطرات احتمالی سفراست. به همین علت بیمه مسافرتی سامان برای سامان بخشیدن به حوادث احتمالی سفر،همراه و همسفر شماست. شما با این بیمه‌نامه، می‌توانید با فراغ بال و بدون کوچکترین فکر و خیالی به سفر تفریحی، ورزشی، تجاری یا دانشجویی و… خود بپردازید. اگر می پرسید، بیمه مسافرتی سامان چیست و چه کاربردی دارد؟ شما را به خواندن این مقاله دعوت می‌کنیم.

بیمه مسافرتی سامان چیست و چه کاربردی دارد؟

اگر نمی دانید بیمه مسافرتی سامان چیست و چه کاربردی دارد؛ باید این نکته را یادآور شد که خطرات احتمالی همیشه بخشی از سفر هستند. اگر قصد سفر به یکی از کشورهای خارجی را دارید؛ با توجه به هزینه‌های سرسام آور درمانی در کشورهای مختلف، بیمه سامان ترکیه، یا بیمه سامان کانادا و سایر کشور های دیگر همراه شماست تا فکر هزینه‌های درمان، روان شما را پریشان خاطر نسازد. کاربرد کلی بیمه سفر سامان برای جبران هزینه‌های زیادی است که احتمالا برای هر یک از افراد به صورت ناگهانی و پیش بینی نشده اتفاق بیفتد.

بیمه مسافرتی سامان چه پوشش‌هایی دارد؟

اگر قصد خرید بیمه مسافرتی سامان دارید، می‌توانید از انواع مختلف: بیمه مسافرتی فرودگاه امام و بیمه مسافرتی شنگن و سایر کشورهای دیگر نیز در مواقع ضروری استفاده کنید. در ادامه، اشاره‌ای به پوشش‌های این بیمه‌نامه می‌پردازیم. با دانستن پوشش‌ها، از چند و چون ماجرا و سوالات متداول بیمه مسافرتی سامان مطلع می‌شوید. از جمله این پوشش‌ها برای سفر می توان به موارد زیر اشاره داشت:

پوشش پزشکی

طبیعتا ممکن است در سفر به کشورهای مختلف، خطراتی سلامتی شما را تهدید کند. امکان بروز حوادث و اتفاق های ناگوار وجود دارد. در این صورت، اگر شما به خرید بیمه برای مسافرت خود از شرکت سامان روی آورده باشید؛ می‌توانید از پوشش های بیمه‌ای آن به خوبی بهره برید. با این بیمه، هزینه های زیاد درمان در کشور بیگانه برنامه ریزی‌های سفر شما را دستخوش تغییر نمی‌کند.

پوشش دندانپزشکی

با خرید بیمه مسافرتی سامان می‌توانید از این نوع پوشش نیز استفاده کنید. در صورت بروز درد در دندان‌های خود در خارج از کشور، می‌توانید آن‌ها را ترمیم کنید.

بیماری‌های صعب العلاج

اگر – خدای نکرده- به بیماری سخت و شدیدی مبتلا شدید؛ از پوشش درمانی بیمه سفر سامان استفاده کنید. در صورت داشتن این بیمه برای بیماری‌های خاص دو راه حل وجود دارد:

الف) می توانید با مشورت پزشک درمان را در همان کشور انجام دهید.

ب) یا اینکه زمینه را برای بازگشت به کشور خود فراهم کنید که در این راستا بیمه مسافرتی سامان تمامی تدابیر لازم را اندیشیده که بهترین تصمیم را بگیرد.

هزینه‌های مربوط به بازگشت در بیمه سفر سامان

در صورتی که نیاز به بیش از ۱۰ روز بستری در کشور خود داشته باشید؛ بیمه مسافرت خارجی سامان تحت این پوشش، موظف به پرداخت هزینه های مربوط به آن خواهد بود.

پوشش هزینه‌های حقوقی مسافر با بیمه سامان

در صورت ناآشنا بودن شما با کشور بیگانه و قوانین آن، امکان زیرپا گذاشتن قوانین وجود دارد. بیمه سفر این شرکت بیمه می‌تواند به شما حمایت‌هایی ارائه دهد. این حمایت‌ها، مشاوره و تشکیل پرونده و سایر هزینه های حقوقی را دربرمی‌گیرند و در تمامی این زمینه های حقوقی حامی و پشتیبان شما باشد.

همان طور که مشاهده می کنید؛ پوشش‌های بیمه سفر سامان بسیار ضروری و مورد توجه هستند. حتی علاوه بر موارد فوق می توان به این پوشش های مسافرتی در بیمه سامان اشاره داشت:

 • گم کردن چمدان
 • کنسل کردن سفر
 • اورژانس هوایی
 • بیمه اموال
 • وقفه سفر
 • پوشش کامل سفر
 • فوریت های پزشکی
 • و…

همه موارد بالا با اپراتور فارسی و پوشش های کلی در طول سفر می تواند حامی و تکیه گاه شما باشد. این تعهدات بیمه سفر، انواع خسارت‌های مختلف را برای بیمه‌گذاران پوشش می‌دهد.

اشاره گذرا به برخی از مزایای بیمه مسافرتی سامان

اگر بخواهیم در یک نگاه به مهم‌ترین مزایای بیمه سفر از خارج کشور سامان اشاره داشته باشیم؛ بهتر است گریزی به عوامل و مزیت های زیر داشته باشیم :

 1. بهره مندی از پوشش های مختلف بیمه‌ای در تمامی کشورهای دنیا و پرداخت مستقیم هزینه ها تا سقف ۵۰۰۰۰ یورو
 2. استفاده از اپراتور فارسی در هر کشوری برای ارتباط بهینه تر
 3. ارتباط گسترده با بیش از ۵۵۰۰۰ مرکز پزشکی در تمامی کشورهای دنیا
 4. وجود پشتیبانی ۲۴ ساعته در هر ساعتی از شبانه روز و در هر منطقه این کره خاکی
 5. استفاده از پوشش های مختلف بیمه‌ای در طول سفر در کنار پوشش های حوادث طبیعی نظیر: سیل و آتش سوزی و سرقت و…
 6. عدم نیاز به پرداخت هزینه های درمانی در طول سفر به ویژه قیمت‌های بالای درمان در کشورهای مختلف و محول کردن آن‌ها به شرکت بیمه‌ای مورد نظر.

قیمت بیمه سفر خارجی سامان چگونه محاسبه می‌شود؟

به طور کلی در نظر داشته باشید که قیمت بیمه مسافرتی سامان بستگی به عوامل مختلفی بستگی دارد که سن بیمه گزار، کشور مقصد در جهت سفر، نوع سفر به صورت تفریحی، تجاری، دانشجویی و…، سقف تعهدات و نیز مدت زمان سفر همگی می توانند در قیمت بیمه مسافرتی سامان تعیین کننده باشند. به طور مثال: اگر سفر شما ۶ ماهه و به قصد تفریح و خوش گذرانی باشد؛ هزینه آن با سفر یکساله با همین قصد طبیعتا تفاوت قیمت دارد که تمامی این موارد در نرخ گذاری بیمه مسافرتی سامان مدنظر قرار می گیرند.

با انواع طرح‌های بیمه مسافرتی سامان آشنا شویم

در صورت تمایل به خرید بیمه سفر خارجی سامان، کارشناسان بیمه دات کام آشنایی با طرح‌های آن را توصیه می‌کنند. بهتر است به طرح های شرکت بیمه‌گر سامان برای بیمه سفر توجه کنید. دراین صورت، خرید بیمه سفر مطابق با نیاز خود را تجربه خواهید کرد.

طرح سفر تفریحی بیمه سامان

اگر به قصد تفریح و خوش گذرانی به یکی از کشورهای تحت پوشش بیمه سفر سامان می خواهید سفر کنید، می‌توانید طرح تفریحی بیمه مسافرتی سامان را خریداری نمایید. ضمن استفاده از پوشش‌های اصلی بیمه نامه مذکور – که در بخش های بالا به آن ها اشاره شد- می توانید از پوشش‌های دیگری برخوردار شوید. این پوشش‌ها شامل موارد زیر هستند:

پرداخت هزینه بلیط هواپیما، هزینه های مربوط به هتل، پرداخت خسارت های مختلف از جمله سرقت منزل، سرقت موبایل و سایر وسایل شخصی در طول سفر و…

طرح ورزشی بیمه مسافرتی سامان

در طرح ورزشی بیمه مسافرتی سامان به علت حضور در رقابت ها و تورمنت های ورزشی که زیر نظر فدراسیون ورزشی یا سازمان های مشابه آن باشد؛ اگر در هر یک از مسابقات خطرناک اعم از اسکی و ورزش های زمستانی و تابستانی خطرآفرین، اتومبیل رانی و موتورسواری، شکار حیوانات، غواصی زیر آب، قایقرانی در آب های بین المللی، اسب سواری، مشت زنی، ورزش های رسمی، سقوط آزاد و هر نوع ورزش خطرناک دیگری شرکت کرده باشید؛ در صورت بروز هر گوه حادثه ای می توانید از پوشش های مختلف طرح بیمه مسافرتی مربوطه به خوبی بهره مند شوید.

طرح تجاری بیمه مسافرتی سامان

بسیاری از تجار نیز برای کارهای مربوط به تجارت خود نیاز به سفر دارند. آن‌ها برای پیشگیری از حوادث غیر مترقبه سفر، طرح تجاری بیمه مسافرتی سامان را انتخاب می‌کنند. آن‌ها با این انتخاب طرح تجاری بیمه سفر، از مزایایی همچون: پرداخت خسارت هزینه‌های ناشی از کنسل شدن همایش ها و سمینارهای مختلف، بلیط هواپیما، سرقت منزل، موبایل و وسایل شخصی دیگر بهره مند می‌شوند. با این طرح، هزینه‌ای افزون بر هزینه های سفر بر آن‌ها مترتب نمی‌گردد. باید دانست که حق بیمه ها طبق طرح تجاری با توجه به طول مدت سفر در کشور مقصد، تعداد مسافر و نوع ویزا و کشور مورد نظر تنوع می‌یابند.

با بیمه سفر سامان در کشور بیگانه، غریبه نباشید

همیشه رفتن به کشور بیگانه و غریبه بودن در آنجا استرس زا بوده است و به عنوان یک دغدغه برای کلیه تجار، دانشجویان و سایر جهانگردان و مردم عادی این ترس وجود داشته است که در صورت مبتلا شدن به بیماری ها، سرقت وسایل و هزینه های زیاد بهتر است به کجا رجوع کنند؟ بیمه مسافرتی سامان در همین راستا  در طول سفر کمک رسان شماست. شما می توانید برای خرید بیمه مسافرتی سامان هم اکنون وارد وب سایت اینترنتی بیمه دات کام شده و اقدام به خرید و استعلام بیمه مسافرتی مربوطه کنید. خرید بیمه سفر شرکت بیمه‌گر سامان به شما کمک کند که در طول سفرهای دور و دراز به سرزمین های بیگانه، حس غریبی نداشته باشید و از خدمات این بیمه نامه به خوبی استفاده کنید.

خرید بیمه مسافرتی سامان به ساده ترین و سریع‌ترین حالت ممکن

در صورتی که قصد خرید بیمه مسافرتی سامان دارید؛ خیلی ساده می توانید وارد سامانه اینترنتی بیمه دات کام شوید.  بیمه دات کام، سامانه آنلاین استعلام، مقایسه و خرید آنلاین انواع بیمه بدنه ، بیمه شخص ثالث ، بیمه مسافرتی و بیمه عمر از شرکت‌های بیمه‌گر متعدد است. این کارگزاری بیمه امکان راهنمایی و استعلام بیمه مسافرتی را نیز در سایت خود فراهم آورده است. شما می‌توانید با ورود به سایت bimeh.com، ضمن وارد کردن مشخصات و شرایط بیمه‌ای مدنظر و مشخصات خود، به استعلام قیمت و خرید آنلاین بیمه مسافرتی سامان بپردازید. در کسری از زمان، خرید آنلاین بیمه شما انجام می‌شود. با صدور بیمه مسافرتی سامان از پوشش های آن در طول مدت سفر خود به یکی از کشورهای خارجی به سهولت استفاده نمایید.

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
29 مهر 1400 / بیمه مسافرتی / مجله بیمه

بیمه مسافرتی کانادا: سفری ایمن و لذت بخش به کشور زمستان‌های سرد

راهنمای کامل پوشش‌ها و شرایط بیمه مسافرتی کانادا را قبل از اخذ ویزای شنگن در این مقاله بخوانید.

28 مهر 1400 / بیمه مسافرتی / مجله بیمه

بیمه مسافرتی ترکیه؛ با کمتر از یک یورو سفری خاطره‌انگیز و ایمن داشته باشید.

نکات طلایی بیمه مسافرتی ترکیه که باید قبل از سفر بدانید

14 مهر 1400 / بیمه مسافرتی / مجله بیمه

بیمه سفر داخلی: همراه ضروری شما در مسافرت‌های داخلی و ایرانگردی

بیمه سفر داخلی (بیمه تور): بیمه حوادث یا بیمه مسئولیت آژانس‌ها و مسافران است. راهنمای کامل بیمه مسافرت داخلی را در این مقاله بخوانید.

29 آذر 1399 / بیمه مسافرتی / مجله بیمه

بیمه مسافرتی شنگن؛همراه مطمئن شما در سفر به اروپا| بیمه دات کام

در صورتی که شما نیاز به سفر به یکی از کشورهای عضو پیمان شنگن داشته باشید؛ بهتر است پیش از بستن چمدان خود به فکر خرید آنلاین بیمه مسافرتی باشید که از ضروریات اولیه ویزای کشورهای شنگن می باشد تا بدین ترتیب بتوانید در هر یک از شرکت های عضو پیمان شنگن از وجود پوشش های بیمه ای استفاده کنید.

25 آذر 1399 / بیمه اشخاص / بیمه مسافرتی

استعلام و خرید بیمه مسافرتی سامان از بیمه دات کام در دو دقیقه

همیشه رفتن به سفر به ویژه در کشورهای بیگانه استرس خاص خود را داشته است که مبادا در طول سفر مشکلی پیش بیاید. به همین منظور بیمه مسافرتی سامان کمک رسان شما خواهد بود تا ضمن استفاده از پوشش‌های بیمه‌ای بتوانید از هزینه های سفر خود در قالب طرح های مختلف بیمه مسافرتی سامان استفاده کنید. می توانید این بیمه را از سامانه بیمه دات کام خریداری کنید.

14 آبان 1398 / بیمه مسافرتی

ویزای شینگن؛ شاه کلید ورود به کشورهای اروپایی| بیمه دات کام

در صورتی که قصد سفر بنا به هر دلیلی به هر یک از کشورهای عضو شینگن دارید؛ بایستی پیش از سفر خود مراتب را به جهت درخواست ویزای شینگن صورت بخشید تا با پرداخت هزینه و قیمت ویزای شینگن بتوانید با در دست داشتن این ویزا به هر یک از کشورهای ۲۶ گانه عضو پیمان شینگن وارد شوید.

فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید