بیمه مسافرتی شنگن؛همراه مطمئن شما در سفر به اروپا| بیمه دات کام

0
زمان مطالعه: ۴ دقیقه

شاید بیمه مسافرتی شنگن و رفتن به یکی از کشورهای بیگانه، رویای شما باشد. شاید بخواهید برای کار، تفریح یا هر هدف دیگری به یکی از کشورهای اروپایی عضو پیمان شنگن بروید. اگر قصد سفر به یکی از ۲۶ کشور عضو شنگن از جمله آلمان، ایتالیا، فرانسه و… را دارید؛ بهتر است پیش از بستن چمدان‌ها، به فکر خرید بیمه مسافرتی شنگن باشید. این بیمه‌نامه، همراه شما در هر گونه حادثه و بیماری در سفر به کشورهای عضو شنگن خواهد بود. در ادامه بیشتر در این خصوص سخن به میان خواهد آمد.با ما همراه باشید.

دریافت ویزا و بیمه سفر شنگن: شرط رهسپار شدن به کشورهای عضو این پیمان

می‌خواهید به هر یک از این کشورهای عضو شنگن رهسپار شوید؟ جالب است که بدانید ویزای شنگن خود به معنای مجوزی برای ورود شما به هر یک از این کشورهاست. شما می‌توانید با در دست داشتن این ویزا به راحتی و بدون هیچ گونه محدودیتی به تمام کشو‌رهای عضو شنگن در تردد باشید؛ به گونه ای که دیگر نیازی به دریافت ویزای مجدد شما نیست.

در صورتی که شما بخواهید در هر یک از کشورهای عضو شنگن از خدمات بیمه‌ای بهره‌مند شوید؛ می‌توانید از بیمه مسافرتی شنگن ملت و پوشش های آن استفاده کنید. این بیمه در تمامی کشورهای عضو شنگن اعتبار دارد. نام کشور خاصی روی بیمه‌نامه درج نشده است. شما می‌توانید از این بیمه‌نامه در تمامی ۲۶ کشور عضو این پیمان استفاده کنید. کارشناسان بیمه‌دات کام توصیه می‌کنند هر چه زودتر شرایط دریافت ویزای شنگن و مدارک لازم را برای خود فراهم کنید. شما می‌توانید نسبت به خرید بیمه سفر شنگن ملت یا بیمه سفر به شنگن سامان و پاسارگاد اقدامات لازم را صورت بدهید. 

آشنایی با شرایط و پوشش‌های بیمه‌نامه مسافرتی عادی ۵۰۰۰۰ یورو

حال که با تعاریفی از بیمه مسافرتی شنگن چیست و مفهوم آن آشنا شدید؛ با برخی از پوشش‌های آن آشنا می‌شویم. در نظر داشته باشید که یکی از ضروری ترین موارد برای دریافت ویزای شنگن، بیمه مسافرتی است. شما با این بیمه ‌می‌توانید خود را در برابر هر گونه حادثه ناگهانی مصون نگه دارید. در هر یک از بیمه‌های مسافرتی از جمله بیمه مسافرتی پاسارگاد، سامان، ملت و…کمترین پوشش پذیرفته شده در سفارت خانه‌ها، ۳۰هزار یورو است. پوشش بیمه سفربه شنگن قاعدتا نباید از این مبلغ کمتر باشد. در این صورت، در دریافت ویزا مشکلی نخواهید داشت.

پوشش‌های بیمه مسافرتی شنگن

پوشش‌هایی که می توانید از آن‌ها در بیمه سفر به کشورهای شنگن استفاده کنید:

  • پوشش خدمات درمانی، جراحی و… تا مبلغ ۵۰۰۰۰ یورو با فرانشیز ۲۵ درصد در هر خسارتی
  • پوشش خدمات دندانپزشکی تا مبلغ ۱۵۰ یورو با فرانشیز ۲۰ درصد
  • پوشش بازگشت بیمار به ایران تحت نظارت گروه پزشکی
  • پوشش دعاوی حقوقی در بیمه سفر به شنگن
  • پوشش سرقت یا مفقود شدن مدارک لازم یا چمدان های سفر شما
  • و…

شما می توانید از تمامی این پوشش ها در طول سفر خود برخوردار شوید.

چرا بیمه مسافرتی شنگن؟

حال ممکن است این سوال مطرح شود که چرا برای سفر به شنگن بیمه بخریم؟ یا به تعبیری دیگر، بیمه شنگن چه مزیت ها و کاربردی دارد؟ طبیعتا، احتیاط همیشه شرط عقل است. ممکن است در طول سفر به هر یک از کشورهای عضو شنگن برای شما مشکلی پیش آید. با توجه به هزینه‎های سنگین درمان در کشورهای بیگانه، بیمه سفر خارجی در هر لحظه همراه شما خواهد بود. شما قادرید با در دست داشتن این بیمه نامه سفر خارجی از پوشش خدمات ارائه شده آن‌ها استفاده کنید. به این ترتیب، در هزینه‌های درمان خود به میزان قابل توجهی صرفه‌جویی خواهید کرد.

خرید آنلاین بیمه مسافرتی شنگن

خرید بیمه مسافرتی شنگن پیش از سفر به هر یک از کشورهای عضو پیمان مذکور به یک ضرورت تبدیل شده است. شما می‌توانید نسبت به خرید آنلاین بیمه شنگن هم اقدام کنید. با خرید اینترنتی این بیمه در وقت و انرژی خود صرفه جویی می‌کنید.

 بیمه دات کام که سامانه آنلاین استعلام، مقایسه و خرید آنلاین انواع بیمه بدنه ، بیمه شخص ثالث ، بیمه مسافرتی از شرکت‌های بیمه‌گر متعدد است، امکان خرید راحت و آسان بیمه سفر برای شنگن را در سایت خود فراهم آورده است.شما می‌توانید با ورود به صفحه استعلام بیمه مسافرتی‌، ضمن وارد کردن مشخصات و شرایط بیمه‌ای مدنظر خود و مقایسه نرخ این بیمه از تمام شرکت‌های معتبر، بهترین بیمه مسافرتی خارج از کشور را انتخاب نموده و خرید آنلاین بیمه را تجربه نمایید.

عوامل دخیل در قیمت بیمه مسافرتی شنگن

ممکن است پیش از خرید برخی ابهامات در مورد قیمت بیمه سفرهای اروپا و بهترین بیمه مسافرت به شنگن به ذهن شما خطور کرده باشد که در این خصوص هم مطالبی ارائه خواهد شد.

  1. رده‌های مختلف سنی (تا ۱۲ سال، ۱۳ تا ۶۵ سال، ۶۶ تا ۷۰، ۷۱ تا ۷۵، ۷۶ تا ۸۰ و ۸۰ سال به بالا): هر چقدر در رده‌های سنی بالاتر باشید؛ قیمت بیمه سفر شنگن هم بیشتر خواهد بود.
  2. طول مدت اقامت در کشور بیگانه از دیگر عوامل دخیل در قیمت گذاری بیمه سفر خارج از کشور است. هر چقدر سفر شما بیشتر طول بکشد؛ ملزم به پرداخت هزینه‌های بیشتری خواهید بود.
  3. سقف میزان تعهدات که از ۳۰ هزار یورو تا سقف ۵۰ هزار یورو: این سقف پوشش‌ها با توجه به طرح‌های مختلف، متفاوت است. شما می‌توانید هر یک از طرح‌های مختلف را انتخاب کنید. هر طرحی، هزینه خاص خود را دارد. به عنوان مثال: طرح شنگن طلایی بیمه سامان یا پاسارگاد به ترتیب ۵۰ و ۳۰ هزار یورو می باشد.

قیمت بیمه سفر به کشورهای عضو شنگن، می تواند بسته به هر یک از عوامل فوق متغیر باشد.

خرید بهترین بیمه مسافرتی شنگن

اگر می‌خواهید بهترین بیمه مسافرتی شنگن را خریداری کنید؛ بایستی پیش از خرید آنلاین انواع و پوشش‌های بیمه مسافرتی سامان، ملت و پاسارگاد و… اطلاعات دقیقی داشته باشید. شناخت نسبت به بیمه مسافرتی کرونا یا بیمه مسافرتی با پوشش کرونا یا حوادث غیر مترقبه سفر به هر یک از کشورهای عضو شنگن کمک می کند تا بتوانید بهترین بیمه را برای سفر به مقصد کشورهای عضو شنگن برگزینید. این بیمه، بیشترین خطرات و تهدیدات احتمالی شما را پوشش می دهد. این بیمه‌نامه با ارائه راهکارهای مختلف بهترین راه حل را پیش روی شما باز می کند تا شما بتوانید در کمترین زمان ممکن به جبران خسارت های آن بپردازید. بیمه مسافرتی سامان شنگن در این بین یکی از بهترین بیمه‌نامه هاست.

استفاده بهینه از بیمه مسافرتی شنگن در طول سفر

همان طور که اشاره شد شما می توانید با خرید آنلاین بیمه مسافرت به مقصدهای عضو شنگن از بیمه دات کام نسبت به طرح‌ها و مزایای بیمه مسافرتی در هر یک از این کشورهای مقصد به خوبی استفاده کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.